OPRAVIŤ: Chybové hlásenie pri otvorení súboru sledovania transakcie integrátor v hostiteľskej integrácie Server 2010: "súbor nie je možné interpretovať - reťazec nebol rozpoznaný ako platný DateT...

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2629661 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Môžete zachytiť transakcie integrátor stopových súbor na serveri so spustenou službou Microsoft hostiteľskej integrácie Server 2010. Keď otvoríte súbor sledovania na serveri so systémom hostiteľského servera integrácie a ktorý používa iný systém locale, môžete zobraziť nasledujúce chybové hlásenie utility stopových Viewer:
Chyba súboru sledovania- cesta\trace_file_name
Súbor nie je možné interpretovať - reťazec nebol rozpoznaný ako platný DateTime.

RIESENIE

Rýchla oprava, ktorá rieši tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 2 hostiteľskej integrácie Server do roku 2010.

Ďalšie informácie o možnostiach získania tento balík Kumulatívna aktualizácia, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2616519 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre hostiteľa integrácie Server 2010

RIEŠENIE

Ak chcete obísť tento problém, otvoriť trasovací súbor na serveri so systémom hostiteľského servera integrácie a že je nakonfigurovaný na používanie rovnakej locale ako server, na ktorom bol zajatý stopa.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre".

Vlastnosti

ID článku: 2629661 - Posledná kontrola: 10. decembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2629661 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2629661

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com