FIX: Parametre databázy registry nesprávne integrátora transakcie za následok nepopísateľný chybových hlásení

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2629666 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
  • Môžete nasadiť transakcie integrátor (TI) aplikácie.
  • Ste definovali jedného alebo viacerých transakcie databázy registry parametre integrátora zmeniť niektoré transakcie integrátor funkcie.

V tomto scenári, ak ktorýkoľvek z databázy registry parametre TI sú definované nesprávne, môžu vyskytnúť nepopísateľný chybové hlásenia pri spustení transakcie integrátor aplikácie.

Napríklad chybových hlásení neposkytujú akúkoľvek informáciu, ktorá umožňuje zistiť, že nesprávne databázy registry parametrom je príčinou chyba spustenia.

RIESENIE

Informácie o rýchlej oprave

Rýchlu opravu, ktorá rieši tento problém je súčasťou kumulatívnej aktualizácii balíka 3 Microsoft Host integrácie servera do roku 2010.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík kumulatívnej aktualizácie, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2654652 Kumulatívna aktualizácia balíka 3 Host integrácie servera do roku 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

DALSIE INFORMACIE

Po použití tejto aktualizácie transakcie integrátor vráti chybové hlásenia, ktoré poskytnú podrobnosti o nesprávne databázy registry parametre, ktoré spôsobia chyby run-time.

Chybové hlásenie, že transakcia integrátor zapisuje po TrimTrainingNulls parameter databázy registry je nesprávne definovaný je:
Identifikácia: 102
Zdroj: Jeho aplikačná integrácia
Popis:
HISETBG0001 uplatňovanie integrátor bol zachytený výnimka v metóde neznámy.  Nasleduje popis výnimky: typ inicializačný výraz pre "Microsoft.HostIntegration.TI.RuntimeCallContext" hodil výnimku.

PoznámkaSkutočné chybové hlásenie, ktorá bude vrátená, ak sa vyskytne tento problém bude líšiť v závislosti na TI aplikácie.

Vlastnosti

ID článku: 2629666 - Posledná kontrola: 22. februára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2629666 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2629666

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com