Formát zobrazí velikost oddílů nebo logických jednotek delších než 64 GB nesprávně

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 263045 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití Format.com formátování oddílu nebo logické jednotky, která je větší než 64 GB (64 GB nebo 68 719 476 736 bajtů) nehlásí Format.com správnou velikost jednotky právě formátován na začátku procesu formátu. Však jako formátování postupuje proces celý jednotka formátována a správnou velikost formátovaný se zobrazí po dokončení operace.

Příčina

Format.com používá některé 16bitové hodnoty interně k výpočtu zobrazeného počáteční velikost jednotky. Některé z těchto proměnných jsou překročeny, je-li velikost jednotky rovna nebo větší než 64 GB.

Řešení

Jedná se o zobrazení (nebo cosmetic) problém pouze; jednotka je formátována na plnou velikost.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Tento problém nenastane, pokud formátovat jednotku z v rámci Průzkumník.

drivesize - 64 GB je velikost počáteční, nesprávný formát sestavy. Například pokud oddílu nebo logické jednotky je velikost 70,3 GB (75,484,122,112 bajtů), formát zpočátku sestavy jednotky jako 6,3 GB (6,764,579,840 bajtů) velikost. Další informace o jiných problémech s jednotkami větší než 64 GB získáte v článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
263044Fdisk nerozpozná úplné velikost pevných disků větších než 64 GB

Vlastnosti

ID článku: 263045 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Second Edition
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB263045 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:263045

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com