"Přístup byl odepřen" Chyba nebo uživatel opakovaně vyzván k zadání pověření při pokusu o připojení k Office 365 pomocí bohatou klientskou aplikaci

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2630976 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Nevíte jakou verzi služeb Office 365 používáte? Přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Jsem po inovaci služby pomocí služeb Office 365?
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Uživatel pokusí o přístup k prostředku služeb Microsoft Office 365 z bohaté klientské aplikace, jako je například aplikace Microsoft Outlook nebo Microsoft Lync, dojde k jedné z následujících příznaků:
 • Uživatelé vyzváni k zadání pověření opakovaně.
 • Uživatelé zobrazí následující chybová zpráva:
  Přístup byl odepřen

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, obnovte heslo uživatele. Postupujte následujícím způsobem
 1. Otevřete ve webovém prohlížeči, vyhledejte (portálu služeb Office 365https://Portal.microsoftonline.com), a potom je přihlášení uživatele pomocí vypršela platnost pověření.
 2. Budete-li vyzváni, zadejte nové heslo služeb Office 365 pro uživatele. Ujistěte se, že heslo nesplňuje kritéria pro Office 365.

DALŠÍ INFORMACE

K tomuto problému dochází, pokud vypršela platnost hesla uživatele ve službách Office 365. Po vypršení platnosti hesla uživatele pro přístup k prostředkům služeb Office 365 je okamžitě omezen. Pro ověření klienta ve formátu RTF vyvolá změnu v přístupu bez podrobné vysvětlení. Je to způsobeno bohaté klientské aplikace nelze upozornit uživatele, hesla vyprší nebo poskytují funkce pro vytvoření nového hesla.

Ve službách Office 365 můžete také povolit upozornění na vypršení platnosti hesla po instalaci nejnovější verze Microsoft Online Services v Pomocníkovi pro přihlášení. Chcete-li to provést, postupujte takto.
 1. Přihlaste se k portálu (Office 365https://Portal.microsoftonline.com) pomocí nového hesla.
 2. Na domovské stránce postupujte takto:
  1. V podokně na pravé straně klepněte na položku soubory ke stažení.
  2. Ve skupinovém rámečku nastavit nahoru a nakonfigurovat Office desktop apps, klepněte na tlačítko nastavit .
  Poznámka: Po dokončení tohoto kroku se znovu spustí nástroj Office 365 Desktop Setup. To aktualizuje instalační balíček Microsoft Online Services v Pomocníkovi pro přihlášení v klientském počítači. Aktualizovaný balíček umožňuje oznámení o vypršení platnosti hesla a vytvoření nového hesla.

  Byl aktualizován balíček pro Microsoft Online Services v Pomocníkovi pro přihlášení lze také ručně stáhnout na následujícím webu společnosti Microsoft:
  http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&ID=28177
Microsoft Online Services přihlásit pomocníka

Následující funkce jsou byly zavedeny v 7.250.4287.0 verzi balíčku Microsoft Online Services v Pomocníkovi pro přihlášení:
 • Upozornění na vypršení platnosti hesla

  Pro uživatele služeb Office 365 bohatých klientských aplikací (s výjimkou aplikace Microsoft Outlook) se zobrazí upozornění na plochy uživatelů 14 dní před časový limit vypršení platnosti hesla 90denní umožníte uživatelům vědět, že chcete-li změnit své heslo. Uživatelé jsou každý den po výzvě, dokud mohou změnit své heslo.

  Pokaždé, když toto ověření se provádí přes zásobník Pomocníka pro přihlášení na ověřování, používá v Pomocníkovi pro přihlášení pověření, která jsou zadaná uživatelem, chcete-li zkontrolovat stav vypršení platnosti hesla pro tento uživatelský účet.

  Poznámka: Vzhledem k tomu, že ověřování připojení aplikace Outlook bez znaménka v pomocníka připojení aplikace Outlook nedochází Pomocníka pro přihlášení zkontrolovat stav vypršení platnosti hesla.
 • Obnovení hesla

  Po zobrazení oznámení bublina ve lhůtě 14 dnů, mohou uživatelé provádět některou z následujících akcí:
  • Ignorujte oznámení. (V bublině je již zobrazen na ploše po předání pěti sekund.)
  • Klepněte na tlačítko X zavřete okno.
  • Klepnutím na bublinu ke změně hesla. Potom jsou uživatelé přesměrováni na portálu služeb Office 365, chcete-li změnit své heslo.

ODKAZY

Informace o souvisejících problémů naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
 • 2637629 Řešení potíží s počítači problémy, že klientovi ověřování omezení služeb Office 365
 • 2461628 Federované uživatele opakovaně vyzván k zadání pověření při přihlášení do služeb Office 365, Windows Azure nebo aplikace Windows Intune
Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2630976 - Poslední aktualizace: 25. února 2014 - Revize: 16.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365
Klíčová slova: 
o365 o365e o365p o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365m o365a kbmt KB2630976 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2630976

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com