Błąd "Odmowa dostępu" lub użytkownika wielokrotnie jest monitowany o poświadczenia podczas próby połączenia do usługi Office 365 przy użyciu zaawansowanej aplikacji klienckiej

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2630976 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Gdy użytkownicy próbują uzyskać dostęp do zasobu usługi Microsoft Office 365 z aplikacją kliencką bogate, takich jak Microsoft Outlook lub Microsoft Lync, występuje jeden z następujących symptomów:
  • Aby wprowadzić swoje poświadczenia wielokrotnym monitowaniu użytkowników.
  • Użytkownicy otrzymują komunikat o błędzie:
    Odmowa dostępu

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, zresetuj hasło użytkownika. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. Otwórz przeglądarkę sieci web, przejdź do (portalu Office 365https://Portal.microsoftonline.com), a następnie zaloguj się przy użyciu użytkownika jest wygasłe poświadczenia.
  2. Gdy zostanie wyświetlony monit, wprowadź nowe hasło usługi Office 365 dla użytkownika. Upewnij się, że hasło spełnia kryteria dla usługi Office 365.

ODWOŁANIA

Aby uzyskać informacje dotyczące problemów pokrewnych zobacz następujące artykuły z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
  • 2637629Jak rozwiązywać problemy z aplikacji innych niż przeglądarki, które nie można zarejestrować usłudze Office 365, Azure lub Windows Intune
  • 2461628Użytkownika federacyjnego wielokrotnym monitowaniu o poświadczenia podczas rejestrowania się w usłudze Office 365, Azure lub Windows Intune
Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2630976 - Ostatnia weryfikacja: 11 lipca 2014 - Weryfikacja: 22.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office 365
  • Office 365 User and Domain Management
Słowa kluczowe: 
o365 o365e o365p o365022013 o365m o365a kbmt KB2630976 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2630976

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com