XCLN: Dialogové okno heslo pro pověření domény reagovat v Průvodci vzdálenou poštu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 263102 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při inicializaci připojení vzdálené pošty v aplikaci Outlook 2000 pomocí funkci Vzdálená pošta může dialogové okno informace o přihlášení (pověření domény) přestane reagovat (nebo "zavěsit") dokud spusťte jiný program.

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud podproces dialogové okno heslo spuštěn v rámci zařazování hlavní podproces neumožňuje podproces dialogové okno heslo být zboží je fokus. Při přesunutí podproces dialogové okno heslo podproces pozadí umožňuje fokus posunout nové položky fokus bez narušuje hlavní proces Outlook.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft Office 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
276367OFF2000: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Office 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Microsoft Outlook 2000. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 263102 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kboffice2000sp2fix kbqfe KB263102 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:263102

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com