XCLN: Etki alanı kimlik bilgileri için parola iletişim kutusu, Uzaktan posta Sihirbazı'nda yanıt vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 263102 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Outlook 2000'de bir Uzak posta bağlantısı, Uzak posta özelliğini kullanarak başlattığınızda oturum açma bilgileri (etki alanı kimlik bilgilerini) iletişim kutusunda yanıt vermiyor (veya "askıda") kadar başka bir program başlatın.

Neden

Parola iletişim iş parçacığının ana biriktirici iş parçacığı, odağı madde parola iletişim iş parçacığının izin vermiyor içinde çalıştırıyorsa, bu sorun oluşabilir. Parola iletişim iş parçacığının bir arka plan iş parçacığı taşındığında, odak, ana Outlook işlemine geçmesine engel olmadan odağı yeni öğeyi kaymak izin verir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Office 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
276367OFF2000: en son Office 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, Microsoft Outlook 2000'de bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Office 2000 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 263102 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kboffice2000sp2fix kbqfe KB263102 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:263102

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com