Server DHCP systému Windows předává nesprávná nastavení výchozí brány nebo serveru DNS (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 263217 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V systému Windows můžete zaznamenat následující chování:
  • Při použití služby Windows Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP), výchozí brány a možnosti serveru názvů (DNS) může být náhodně změněn z klientů DHCP hodnoty DHCP server nakonfigurován vlastní adresu IP.
  • Klienti DHCP obdržet zapůjčení z počítače mají spuštěnou Windows, která není spuštěn DHCP server a není aktuálně sdílení připojení k Internetu () na libovolný adaptér povoleno.

Příčina

Tyto problémy mohou být způsobeny počítač, který dříve měla služba je povolena ale ze kterého byl odebrán síťový adaptér bez zakázání ICS. Přestože fyzicky byla odebrána nebo zakázán v systému síťového adaptéru byla sdílena, služba ICS může stále pokusí spustit. Tento pokus způsobí Alokátor DHCP ICS pro zápůjčky klientům.

Řešení

Služba ICS potřebuje zastavena a zakázána v počítači se systémem Windows, poskytování zapůjčení; tím zakáže Alokátor DHCP ICS.

Zakázat službu ICS, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Nástroje pro správu a potom klepněte na položku služby.
  2. Klepněte pravým tlačítkem myši Sdílení připojení k Internetu a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
  3. Ve skupinovém rámečku Typ spouštění klepněte na položku Zakázáno.
  4. Ve skupinovém rámečku Stav služby klepněte na tlačítko Zastavit.
  5. Klepněte na tlačítko OK a zavřete Services Microsoft Management Console (MMC).

Vlastnosti

ID článku: 263217 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbdns kbenv kbprb KB263217 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:263217

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com