Yazılım Envanteri şifrelenmiş bir birim üzerinde geçici olarak çalışan sistem performansı düşürür...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 263419 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir disk birim veya klasörü, şifrelenmiş ve büyük miktarda veri içeren, yazılım envanteri işlemi dosya bilgilerini okur ancak disk g/Ç aşırı olabilir.

Yazılım envanteri işlemi çalışırken, diğer uygulama görevler geciktirileceği neden olabilir çok meşgul, disk alt sistemidir. Ağır ya da kullanıcı için yanıt şifreli verilerin büyük tutara sahip bir iş istasyonunda, uzun bir süre için bilgisayarınız görüntülenir. Bu davranış, bir sunucuda çok sayıda veri ile fark performansında sonuçlanabilir.

Neden

Yazılım envanteri işlemi, başlık bilgilerini inventoried her dosyasından okur. Dosyalar şifrelenir, bu dosyanın içindeki üstbilgi bilgileri de şifrelenir. Dosyanın şifresi sırasıyla yazılım envanteri, bir dosyadan başlık bilgilerini elde etmek için gerekir.

Pratik Çözüm

Şifrelenmiş verileri içeren sitenin yazılım stok istemci Aracı devre dışı bırakın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Seçmeli olarak yazılım envanteri disk birimlerini veya klasörleri dışında bırakma yeteneği, Systems Management Server (SMS) gelecek sürümleri için önerilir.

Özellikler

Makale numarası: 263419 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Systems Management Server 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbnofix kbprb kbsms200presp3 KB263419 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:263419

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com