Opis Lync Microsoft for update Mac 2011 14.0.1

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2634523 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Wprowadzenie

Ta aktualizacja rozwiązuje problem w Mac OS X 10.7.2 (lew) powoduje, że Microsoft Lync na 2011 Mac jest nieoczekiwanie zamykany po zalogowaniu się użytkownika. Ta aktualizacja rozwiązuje również problem, który uniemożliwia rejestrowanie w programie Office 365. Ta aktualizacja jest wymagana dla wszystkich użytkowników, którzy korzystają Lync dla Mac 2011 z 365 pakietu Office.

Rozwiązanie

Wymagania wstępne

Przed zainstalowaniem aktualizacji Lync 2011 14.0.1 Upewnij się, że 2011 Lync 14.0.0 zainstalowane na komputerze. Ponadto upewnij się, że komputer jest uruchomiony system Mac OS X v10.5.8 lub nowsza wersja systemu operacyjnego Mac OS X.

Aby sprawdzić, czy komputer spełnia wymagania wstępne wersji systemu operacyjnego, kliknij przycisk Temat ten Mac na Apple menu.

Aby sprawdzić, czy Lync 14.0.0 jest zainstalowana na komputerze, wykonaj następujące kroki:
  1. Na Przejdź menu, kliknij przycisk Aplikacje.
  2. Otwórz Lync.
  3. Na Lync menu, kliknij przycisk O Lync.
  4. W O Lync okno dialogowe pozycję Zawiadomienie tam wyświetlany numer wersji. Powinno się 14.0.0.

Jak uzyskać aktualizację

Następujący plik jest dostępny do pobrania w Centrum pobierania firmy Microsoft:

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz Lync firmy Microsoft dla pakietu aktualizacji Mac 2011 14.0.1.

Data wydania:, 21 października 2011

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała ten plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowanie wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Zaktualizowane pliki

Pełną listę plików, które ta aktualizacja dodaje lub zmiany kliknij dwukrotnie instalatora aktualizacji, a następnie kliknij przycisk Pokazywanie plików na Plik menu.

Notatki

Aktualizacja Lync 2011 14.0.1 jest również dostępna AutoUpdate firmy Microsoft. Autoaktualizacja jest program automatycznie aktualizuje oprogramowanie firmy Microsoft. Aby skorzystać z programu AutoUpdate, uruchom Lync firmy Microsoft lub innej aplikacji pakietu Microsoft Office, a następnie kliknij przyciskSprawdź dostępność aktualizacji na Pomoc menu.

Aby uzyskać więcej informacji o zasobach Lync Mac 2011 odwiedź następującą witrynę sieci Web firmy Microsoft:
http://www.microsoft.com/Mac

Właściwości

Numer ID artykułu: 2634523 - Ostatnia weryfikacja: 21 października 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office for Mac Academic 2011
  • Microsoft Office for Mac Home and Business 2011
  • Microsoft Office for Mac Home and Student 2011
  • Microsoft Office for Mac 2011
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix atdownload kbmt KB2634523 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2634523

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com