Dostanete falošných e-mailových správ, hoci SPF záznam spam možnosti filtrovania sú povolené v čele Online ochrany pre výmenu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2634659 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Povolíte Sender Policy Framework (SPF) záznam spam filtrovanie možnosti v Microsoft čele Online ochrany pre Exchange (FOPE). Avšak, stále dostanete falošných e-mailových správ.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, ak odosielateľ falošnú e-mailovú správu je členom zoznamu dôveryhodných odosielateľov, ktorý bol nahraný prostredníctvom FOPE adresár synchronizácie nástroj (letný čas).

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
  1. Získať kópiu falošnú e-mailovú správu, ktorá robil to cez spam filter. Na tento účel vykonať surové log stopy.
  2. Spustiť sledovanie správy na e-mailovú správu. Ďalšie informácie o tom, ako spustiť správa stopy, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
    Ako spustiť sledovanie správy
  3. Ak hodnota DI pole v dispozície SF, odosielateľa e-mailovú správu s príznakom ako dôveryhodného odosielateľa. Odstrániť odosielateľa zo zoznamu dôveryhodných odosielateľov.

Vlastnosti

ID článku: 2634659 - Posledná kontrola: 14. júna 2013 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Kľúčové slová: 
vkbportal225 vkbportal237 vkbportal231 o365 kbmt KB2634659 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2634659

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com