Ви отримаєте фальшивих поштових повідомлень, хоча SPF запис А активовано можливості фільтрації спаму в Forefront Online Protection для Exchange

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2634659 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Дозволити відправника політики рамки (SPF) запису Фільтрування спаму параметри у Microsoft Forefront Online Protection для Exchange (FOPE). Однак, ви все ще отримувати фальшивих поштових повідомлень.

причина

Ця проблема виникає, якщо відправник протокол IMAP від фальшивого відправника входить cписок надійних відправників, які було передано через FOPE засіб синхронізації каталогів (DST).

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі дії:
  1. Отримати копію протокол IMAP від фальшивого відправника, що зробив це через спам-фільтр. Для цього виконайте сировини журнал трасування.
  2. Запуску трасування повідомлень для сповіщення електронною поштою. Щоб отримати додаткові відомості про те, як запустити протокол IMAP трасування відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
    Як запустити протокол IMAP трасування
  3. Якщо значення в ДІ Поле в ліквідації SF, відправник сповіщення електронною поштою позначаються як надійного відправника. Видалення цього відправника зі списку надійних відправників.

Властивості

Номер статті: 2634659 - Востаннє переглянуто: 14 червня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Ключові слова: 
vkbportal225 vkbportal237 vkbportal231 o365 kbmt KB2634659 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2634659

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com