Błąd: 0x80070645 jest wyświetlany podczas próby uaktualnienia programu Microsoft Security Essentials

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2635095
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po monit uaktualnienia Microsoft Security Essentials, uaktualnienie nie instaluje i błąd 0x80070645.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, Odinstaluj Microsoft Security Essentials, usuń wszelkie pozostałe podklucze rejestru i ręcznie zainstalować najnowszą wersję programu Microsoft Security Essentials.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2683283
Uwaga: Przed odinstalowaniem programu Microsoft Security Essentials, upewnij się, że włączona jest Zapora systemu Windows.
Oprogramowanie antywirusowe pomaga chronić komputer przed wirusami. Nie musi pobrać lub otwierać pliki ze źródeł, którym nie ufasz, odwiedź witryny sieci Web czy nie ufać lub otwierać załączników wiadomości e-mail, gdy oprogramowanie antywirusowe jest wyłączone. Aby uzyskać więcej informacji na temat wirusów komputerowych zobacz następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:129972: Jak zapobiec i usunąć wirusy i innym złośliwym oprogramowaniemAby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2683283
Uwaga: Użytkownik może ułatwić kroków drukowania w tym artykule.

Krok 1: Użyj Dodaj lub usuń programy do odinstalowania programu Microsoft Security Essentials
Krok 2: Kopię zapasową rejestru
Krok 3: Usuń podklucze rejestru dla programu Microsoft Security Essentials
Krok 4: Zainstaluj ponownie Microsoft Security Essentials

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Microsoft Security Essentials, zobacz Microsoft Security Essentials Witryna sieci Web.

Informacje o pomocy technicznej dla programu Microsoft Security Essentials, zobacz Pomoc i obsługa techniczna dla Microsoft Security Essentials Witryna sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2635095 - Ostatnia weryfikacja: 25 maja 2012 - Weryfikacja: 2.0
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2635095 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2635095

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com