Vytvoření pevné odkazy do vzdálených počítačů s BackupWrite() způsobuje chybovou zprávu "Přístup odepřen"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 263549 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Vytvoření pevné odkazy ve vzdálených počítačích pomocí funkce BackupWrite může způsobit chybové zprávy "Přístup byl odepřen".

Funkce Win32 BackupWrite slouží k vytvoření pevné odkazy soubor umístěný na místních a vzdálených počítačích. Program musí otevřít popisovač souboru (pomocí funkce CreateFile) pro které pevný odkaz je vytvořen a musí používat popisovač souboru provádět řadu BackupWrite volání vytvořit pevný odkaz.

Po pevný odkaz je úspěšně vytvořen, jestliže program provádí následných operacích pomocí popisovač otevřený soubor, mohou být generovány následující chybová zpráva:
Chyba: ERROR_ACCESS_DENIED 5
K tomuto problému dochází pouze pro vzdálené soubory (nikoli místní). Vytvoření pevné odkazy ve vzdálených počítačích pomocí cesty Universal Naming Convention (UNC) pro vzdálený soubor nebo mapovat na vzdálený pevný disk místního počítače a přístupu vzdáleného souboru. K tomuto problému dochází v obou těchto případech.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože přesměrovač systému Windows 2000 zpracování operace vytvořit pevné připojení správně pro vzdálené soubory.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Time   Version    Size   File name
  --------------------------------------------------------
  05/25/2000 09:38 AM 5.0.2195.2096 368,976 Mrxsmb.sys
				

Poznámka: tuto opravu hotfix měli nainstalujte do klientského počítače, na kterém je spuštěn program vytvoří pevné odkazy.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, zavřít popisovač souboru po vytvoření pevného odkazu a znovu otevřete popisovač souboru zpracovat žádné další operace na souboru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Další informace

Další informace o současné instalaci systému Windows 2000 a oprav hotfix pro systém Windows 2000 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
249149Instalace systému Microsoft Windows 2000 a oprav pro systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 263549 - Poslední aktualizace: 8. února 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbwin2000presp2fix KB263549 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:263549

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com