INF: Як налаштувати SQL пошти

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 263556 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описується належним чином налаштувати ваш поштовий клієнт, так що він працює з поштою SQL. У статті також описано кілька поширених помилок, які можуть виникнути під Вільний час настроювання пошти SQL для роботи з поштовими серверами Exchange або Інтернет.

Залежно від версії SQL Server використовується SQL пошти і SQLAgentMail може з'єднатися з Microsoft Exchange Server, Microsoft Windows NT поштою або поштового відділення протокол протоколу POP3-сервера.

SQL пошти дозволяє SQL Server для надсилання й отримання електронна пошта встановлюють підключення клієнта з підтримуваних поштовим сервером. Для SQL пошти для правильної роботи, ви повинні мати обліковий запис А комп'ютера пошти на доступна підтримувана поштового сервера, і ви повинні мати інстальовано та правильно настроєно на SQL сервер пошти застосування програмування інтерфейс MAPI-сумісну поштовий клієнт, такі як Microsoft Outlook, клієнт Microsoft Exchange або Microsoft Windows обміну повідомленнями (для Windows NT 4.0) на комп'ютері SQL Server.

SQL Server поштовий клієнт підтримки залежить від вашої версії SQL Server і функціональність, необхідну.

SQL Server 6.5 і SQL Server 7.0

SQL пошти встановлює простий MAPI підключення до сервера Microsoft Exchange, Microsoft Windows NT пошти або поштового відділення протокол протоколу POP3-сервера.

SQL Server 7.0 за допомогою SQLAgentMail

SQLAgentMail встановлює або просте або Розширене MAPI підключення до сервера Microsoft Exchange, Microsoft Windows NT пошти або поштового відділення протокол протоколу POP3-сервера.

SQL Server 2000

SQL поштовий встановлює extended MAPI підключення до хосту mail, хоча SQLAgentMail встановлює окремий extended MAPI підключення. SQL пошти і SQLAgentMail може з'єднатися з Microsoft Exchange Server або поштового відділення протокол протоколу POP3-сервера.

Примітка: внаслідок обмеженості тільки надання подовжена підтримка MAPI, SQL Server 2000 вимагає клієнт Microsoft Outlook 2000 (або пізнішої версії).

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
281293 FIX: SQL Mail 2000 потребує клієнт Microsoft Outlook 2000
Перед настроюванням SQL пошти, необхідно перевірити пошту профіль використовується поштовий клієнт, щоб переконатися, що ви можете використовувати його для надсилання й отримання електронних листів від поштового сервера.

Попередження: пошта SQL не є повністю терпимий, коли їх використовують на SQL Server відмови кластера внаслідок обмеженості MAPI не усвідомлюючи кластера. Якщо ви використовуєте SQL пошти з кластеризації, за умови підтримки для SQL пошти є на основі "розумних зусиль" з ніяких гарантій стабільності або доступності.

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
298723 Помилка: SQL пошти не повністю підтримуються віртуальні SQL w/кластер серверів

Додаткові відомості

Огляд SQL пошти

SQL пошти дозволяє SQL Server для надсилання й отримання електронна пошта встановлюють підключення клієнта з поштовим сервером. SQL Server версії 6,5 використовує одну службу для обробки пошти. SQL Server 7.0 і SQL Server 2000 використовувати два сервіси для обробки пошти:

 • MSSQLServer: процеси пошти для всіх пошта зберігається процедури usingsimple MAPI (SQL Server 6.5 і SQL Server 7.0) або extended MAPI (SQL Server2000).

  - і -

 • SQLServerAgent: використовує свій власний поштовий можливостей, які налаштовані і operatedseparately з SQL Mail і використовує просте або Розширене MAPI.
Особливості пошти агент SQL Server називаються SQLAgentMail , щоб відрізнити її від SQL Mail функції, надані MSSQLServer правильні.

SQL пошта та SQLAgentMail підключаються MAPI з безліччю пошти. SQL пошти і SQLAgentMail може з'єднатися з Microsoft Exchange Server або поштового відділення протокол протоколу POP3-сервера. SQLMail і SQLAgentMail для SQL Server 6.5 і SQL Server 7.0 можна підключити комп’ютер-зразок з Microsoft Windows NT Mail, але ця конфігурація не підтримується для SQL Server 2000. корпорація Майкрософт рекомендує використовувати сервери Exchange для надійності через обмеження і вхід до питань протоколів POP3/SMTP. Microsoft не підтримує сценарій виконання SQL Mail спілкуватися з поштовими серверами Lotus Notes, Lotus CC: Mail або працює з Novell GroupWise, якщо вони сприйматимуться як POP3-сервера.

SQL пошта це додаток пошти. Під Вільний час надсилання пошти, SQL Mail використовує файл Mapi32. dll, щоб зробити звернення до API, щоб запустити спулер MAPI підсистема Windows обміну повідомленнями (Mapisp32.exe), надсилання поштою і потім вимкніть спулер друку. У старих поштових клієнтів MAPI спулера не призначені для сценарій виконання зі службою NT. З цих старих MAPI інших системний інтегратор друку вихідної пошти, породжені пошту SQL залишається застряг в папці "Вихідні", до відкриття поштового клієнта. Проблема була усунена в Microsoft Windows NT 4.0 з пакетом оновлень 3, але не був включений в наступних NT 4.0 пакети оновлень через несумісність продукту.

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
159425 PRB: протокол IMAP заблокований з SQLMail і Exchange клієнт
Декілька проблем з настроювання SQL пошти обумовлені використовувати неправильний файл Mapi32. dll.

Перед настроюванням SQL пошти

SQL електронних листів потрібне підключення до пошти, поштової скриньки, пошта профіль і обліковий запис А комп'ютера Windows NT, що ви використовували, щоб запустити SQL Server. Цей обліковий запис А комп'ютера Windows NT повинна бути облікового запису домену, якщо ви використовуєте Exchange server якості поштового сервера. Це може бути Локальна або доменна обліковий запис А комп'ютера NT, якщо ви використовуєте поштовий сервер POP3/SMTP.

Основна процедура є для входу на сервер Windows NT за допомогою облікового запису, ви використовували, щоб запустити SQL Server, налаштування пошти профілю, перевірити пошту підключення а потім надати цей профіль пошти пошта SQL. Коли ви вибираєте ім'я профілю, не намагайтеся включають спеціальні символи (наприклад, дефісів, знаків діеза, періоди і так далі), оскільки вони можуть працювати з Exchange клієнтів (наприклад, Outlook), але не з SQL Server 6.5 версії SQL Mail. З тієї ж причини, ім'я профілю не може перевищувати 32 символів.

Для досягнення найкращих результатів використовуйте Microsoft Exchange Server для надсилання й отримання пошти SQL. Microsoft Windows NT Mail є обмежений поштовій програмі, яка постачалася з Microsoft Windows NT до випуску в повній ознаками поштові застосунок-служба, що надаються початок координат на лінійці продуктів Microsoft Exchange Server і не може використовуватися з SQL 2000 пошти.

У разі сценарій виконання сторонніх поштовий сервер (наприклад, Lotus Notes, Lotus CC: Mail, працює з Novell GroupWise і так далі), необхідно налаштувати поштовий сервер як POP3-сервера. Microsoft не підтримує підключення до цих поштових серверів, сценарій виконання рідної поштових служб, які можуть бути встановлені сторонніх поштових клієнтів. Деякі програми сторонніх поштових клієнтів не підтримують MAPI, необхідний для SQL пошти. Зверніться до виробника програми сторонніх виробників або посилатися на http://www.Microsoft.com/Exchange/default.mspx веб-сайт, щоб отримати допомогу щодо сценарій виконання їх поштові клієнти або наявність Exchange connector інтегрувати Exchange і поточний постачальник послуг оренди застосунків послуг електронна пошта.

Як налаштувати SQL пошту з Exchange

 1. На сервері Microsoft Exchange налаштувати поштову скриньку для theuser обліковий запис А комп'ютера, який буде використовуватися служби MSSQLServer правильні . Цей обліковий запис А комп'ютера має бути облікового запису домену. Наприклад:
  Рахунок: DOMAIN1\SQLServerAccount
  Поштова скринька: SQL1
 2. На комп'ютері, SQL Server, для входу до Windows NT usingthe ж облікового запису користувача, який буде використовуватися служби MSSQLServer правильні .

  У попередньому прикладі на кроці 1 б:
  DOMAIN1\SQLServerAccount
 3. Встановити Exchange клієнт на комп'ютері, SQL Server. Whenrunning SQL Server 6.5 або SQL Server 7.0, це може бути в клієнта applicationthat поставляється з Microsoft Exchange Server, Microsoft Outlook 98 або MicrosoftOutlook 2000. запит на додавання Outlook Латка безпеки для Outlook 2000 toprevent розповсюдження вірусів у електронній пошті призведе до SQL пошти 6.5 або 7.0 до stopresponding (зависнути). Оскільки Outlook 2002 також включає в себе цю функцію безпеки, itwill викликати SQL пошти 6.5 або 7.0 повісити. (У розділі «Outlook 2000 клієнт» далі в цій статті, для докладного пояснення thecause.)

  Коли запущено SQL Server 2000, поштовий клієнт має бути theMicrosoft Outlook 2000 або клієнті Outlook 2002. Тому що SQL 2000 пошти робить anextended MAPI підключення до поштового сервера, не залежить від Outlooksecurity функції. З SQL Server 2000 пакетом оновлень 1 також можна useOutlook 98.

  Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  281293 FIX: SQL Mail 2000 потреби клієнта Outlook 2000
 4. Запустіть клієнт обміну та налаштування toconnect клієнта до сервера Microsoft Exchange. Вам потрібно буде вказати ім'я сервера Exchange і поштової скриньки на сервері Exchange. Після установки iscomplete перевірте, чи можна надсилати й отримувати пошту в інтерактивному режимі. Ви можете thenclose клієнта.
 5. Запустити застосунок пошта на Панелі керування. Натисніть кнопку Показати профілі , щоб знайти ім'я профілю, який був налаштований у крок 4. Ifthe ім'я профілю більше 32 символів або містить незвичних символів (періоди, дефісів, знаків діеза та ін.), змінити ім'я профілю на beless ніж 32 символів і видалити незвичних символів (пробіли areokay).
 6. На Панелі керуванняклацніть застосунок-службаа потім переконайтеся, що служби MSSQLServer налаштований для запуску під ж віхді Windows NT, що ви ввійшли з у кроці 2. Почати або перезапуск служби MSSQLServer , якщо це необхідно. В SQL Server 7.0 і SQL Server 2000, makeany запуску рахунку змінює шляхом SQL підприємство менеджера, якщо ви areusing повний пошук по тексту на комп'ютері.
 7. Настроювання SQL пошти використовувати ім'я профілю ви виявили підйом 5. SQL Mail використовує обліковий запис А комп'ютера та пароль, настроєний для служби MSSQLServer Логін до сервера Exchange.

  Примітка: Якщо ім'я профілю, який ви вводите в не визнаються або не noprofiles відображаються в розкривному списку поля для SQL Server 7.0 або SQL Server2000, ви почали під облікового запису локальної системи, служби MSSQLServer правильні . Змінити tostart службу під облікового запису домену зупинити і перезапустити SQL Server та повторіть спробу toconfigure пошти профілю.
 8. Запускаємо SQL Mail. динамічна піктограма Пошта SQL стане зеленою, якщо SQL пошти починає успішно. (Цей крок самопочуття необхідні при використанні SQL Server 2000, тому що SQL пошта буде automaticallystarted під Вільний час першого відправити поштою.) Перевірити SQL пошти, відкривши на querywindow та надсилати сповіщення електронною поштою для себе за допомогою xp_sendmail . Якщо використовується SQL Server 7.0 orSQL Server 2000, також налаштувати SQLAgentMail з того ж профілю. Ви можете перевірити SQLAgentMail, відправивши mailto оператор.

Як налаштувати SQL пошти з сервера пошти Інтернету

Попередження: Якщо ви можете гарантувати 100% підключення до поштового сервера Інтернету без необхідності reauthenticate вхід до пошти, SQL пошти можна повісити, змушуючи вас зупинити і перезапустити SQL Server. сценарій виконання інтернет-сервер пошти не рекомендованих рішень, але, можливо, єдина альтернатива, в деяких випадках.

Процедура настроювання SQL пошту з Інтернету поштовий сервер (сервер POP3/SMTP) схожий на це настроювання SQL пошту з Exchange Server:
 1. На POP3-сервері (для вхідних повідомлень електронної пошти) встановити на mailboxfor обліковий запис А комп'ютера користувача, який буде використовуватися по пошті SQL. Ви повинні мати anaccount POP3-сервера (навіть якщо там ніколи не буде вхідну пошту forSQL для обробки пошти) тому що поштові клієнти покликані спочатку перевіряти forincoming пошта вихідної пошти перед надсиланням. Також необхідно настроїти поштову скриньку foroutgoing пошти на сервер SMTP, якщо вона відрізняється від на POP3server.
 2. Встановити Інтернет поштовий клієнт на комп'ютері, SQL Server.Тільки поштовий клієнт додатків підтримується корпорацією Майкрософт, коли useSQL пошти 6.5 або SQL пошти 7.0 повідомленнями Microsoft Windows (за умови withWindows NT 4.0), Microsoft Outlook 98 і Microsoft Outlook 2000. На additionof Outlook Латка безпеки для Outlook 2000, щоб запобігти поширенню e-mailviruses призведе до SQL пошти 6.5 або 7.0 повісити. Будь-які визначенням протокол IMAP sentwith Microsoft Outlook 2002 вимагають Outlook client, що активно працює на theserver.

  Тільки поштовий клієнт застосунок, що може бути usedwhen використовувати SQL 2000 пошти є Microsoft Outlook 2000. Ви могли б також useOutlook 2002 якщо ви готові, щоб зберегти Outlook client відкриті на на serverat будь-який Вільний час. SQL Server 2000 пакетом оновлень 1 ви можете використовувати Outlook98.

  Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  281293 FIX: SQL Mail 2000 потреби клієнта Outlook 2000
  Оскільки Microsoft Outlook Express не створює aMail профілю, Outlook Express не буде працювати з SQL Mail.
 3. увійти на сервер Windows NT за допомогою Windows NTaccount, що ви використовували, щоб запустити SQL Server. Почати поштовий клієнт andconfigure профіль використовувати поштовий сервіс і підключитися до POP3(incoming) і SMTP серверів (вихідні). Toprovide ім'я та пароль облікового запису для доступу до серверів POP3/SMTP є облікового запису електронна пошта, створеного підйом 1 (це не обов'язково так само, як обліковий запис А комп'ютера, щоб почати SQLServer). Після завершення інсталяції, переконайтеся, що можна надсилати й отримувати mailinteractively. Потім ви можете закрити клієнтську програму mail.

  Налаштування застосунок-служба Інтернет-пошти створює особистого пул носіїв поштових скриньок файлу (. PST) tostore завантажив поштового протокол IMAP із POP3-сервера. Це PST-файл має використовуваних byany послуга, яка використовує цей профіль mail і призводить до конфлікту, якщо SQL Mailand SQL агент пошти обох використовувати той же пошти профіль. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  313969 PRB: протокол IMAP про помилку "не вдалося відкрити PST-файл" відбувається, коли ви використовуєте сервер POP3 профіль з SQL пошти
  Якщо вказати місце розташування для PST-файлу, робити notuse спільній мережній папці.Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  297019 OL2000: Чому PST-файлів не рекомендуються над локальної мережі або WAN посилання
 4. На Панелі керуванняклацніть Mail , щоб відкрити програму mail. Натисніть кнопку Показати профілі , щоб знайти ім'я профілю, який був налаштований у крок theprevious (наприклад, "настройки Інтернету"). Тi ж обмеження по thelength профілю та незвичних символів застосовуються як у випадку з upSQL налаштування пошти із сервером Exchange.
 5. На Панелі керуванняклацніть застосунок-службаа потім переконайтеся, що служби MSSQLServer налаштований для запуску під ж віхді Windows NT, ви використовували, щоб налаштувати пошту профілю. Почати або перезапуск служби MSSQLServer , якщо це необхідно.
 6. Настроювання SQL пошти використовувати ім'я профілю ви виявили підйом 4.

  Примітка: Якщо ім'я профілю, введений у не визнаються або не profilesappear зі спадного списку для SQL Server 7.0 або SQL Server 2000, havestarted MSSQLServer обслуговувати за локальної системної облікового запису. Змінити у розділі Дійсний обліковий запис А комп'ютера Windows NT, tostart служби, зупинка і перезавантаження SQL Server та thentry для настроювання пошти профіль знову.
 7. Запускаємо SQL Mail. динамічна піктограма Пошта SQL стане зеленою, якщо SQL пошти почав успішно. (Thisstep немає необхідності ступивши за допомогою SQL Server 2000, тому що SQL пошта буде beautomatically під Вільний час першого відправити поштою.) Тест SQL пошти byopening вікно запит на змінення і надсилання електронна пошта для себе за допомогою xp_sendmail . Якщо використовується SQL Server 7.0 orSQL Server 2000, також налаштувати SQLAgentMail з того ж профілю. Ви можете перевірити SQLAgentMail, відправивши mailto оператор.
Попередження: Якщо ви намагаєтеся встановити підключення до поштового сервера POP3/SMTP за допомогою SQL пошти ви повинні бути можливість повторно підключити і відправити пошту, використовуючи наступні кроки:
 1. Клацніть піктограму, яка починає поштового клієнта.
 2. Сама адреса електронна пошта, перерахованих у theprofile, так що ви можете перевірити як відправити і отримувати можливість відправити протокол IMAP.
 3. Вихід поштового клієнта.
 4. Повторіть кроки 1-3 кілька разів для імітації expectede поштового трафіку.
Примітка: Якщо в будь-який Вільний час під Вільний час цього процесу будь-якого діалогових вікон, які вимагають відповіді (наприклад, натиснувши OK , щоб увійти до системи), або з'являється запит на введення пароля, він не буде працювати з поштою SQL. Для підключення до Інтернету пошту, працювати з Mail SQL ви повинні мати підключення до 100% або SQL пошти не придатні для сценарій виконання і ви, можливо, доведеться перезапустити сервер прояснити цю проблему.

Причиною цього є, що SQL пошти не передбачає спроб при зверненні до облікового запису POP3. Якщо SQL Mail не вдалося підключитися до POP3-сервера з першої спроби, з'єднувач пошти Інтернету зазвичай відкриває діалогове вікно, що пропонуватиме вам натисніть кнопку "ОК" , щоб повторити спробу. Вона, що має відбутися, SQL Mail, який працює як частина служби MSSQLServer, ніколи не бачить Запускач діалогових вікон і не відповідає на даний момент. Ви, можливо, зупинити Mapisp32.exe застосування або навіть перезавантажити комп’ютер-зразок Windows NT, щоб очистити цю проблему.

Клієнт обміну повідомленнями Windows

Цей клієнт може використовуватися з SQL Server 6.5 і 7.0, але не можна використовувати з SQL Server 2000. Поштовий клієнт Microsoft обміну повідомленнями Windows постачається з Windows NT 4.0 та підтримує Microsoft Mail та Інтернет пошта (POP3/SMTP). Існує відома проблема з вихідного протокол IMAP, відправлені поштою SQL, Вільний час застряг у папці "Вихідні", якщо клієнт обміну повідомленнями Windows є відкритим. Ця проблема була викликана спулер MAPI, не будучи покликані бути називається зсередини, Windows NT-сервіс. Ця проблема була виправлена з Microsoft Windows NT 4.0 з пакетом оновлень 3, але виправлення не був включений в пізніше Windows NT, пакет оновлень будує, тому що вона викликана несумісністю продукту.

Якщо інстальовано Windows обміну повідомленнями до застосування пакета оновлень 3, швидше за все у вас виправлення для цієї проблеми. Якщо інстальовано або перевстановити Windows обміну повідомленнями після застосування пакета оновлень 3, вам потрібно звернутися до служби технічної підтримки Microsoft для отримання виправлення для файл Mapi32. dll. Щоб визначити, якщо вам потрібно виправити, знайти файл Mapi32. dll на комп'ютері та перевірити дату та розмір файлу. Наприклад, якщо дата вашого Mapi32. dll є 10/14/1996 і розмір-621 КБ (файл версії 4.0), цей файл версії причини вихідних SQL Mail, щоб бути застряг в папці "Вихідні". Якщо файл Mapi32. dll датований 1/5/1997, розмір-701 КБ (Дата й розмір виправлення, включені в пакет оновлень 3 для Windows NT 4.0) це правильну версію файлу (також версія 4.0). Номери версій такі ж, тому більш надійними, придатних для їх розмір і дату файлу, а не номер версії ви визначаєте або ні, у вас є правильний файл Mapi32. dll.

Обмін повідомленнями Windows не входить у Microsoft Windows 2000, так що ви повинні придбати Microsoft Outlook надійно використовувати SQL пошти з сервера пошти Інтернету, якщо ви використовуєте Windows 2000.

Outlook 97 або клієнті Outlook 98

Outlook 98 клієнт може використовуватися з SQL Server 6.5 і 7.0, але не можна використовувати з SQL Server 2000, якщо ви подали SQL Server 2000 з пакетом оновлень 1.

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
281293 FIX: SQL Mail 2000 потреби клієнта Outlook 2000
У Microsoft Outlook підтримується обміну пошти та Інтернет пошта (POP3/SMTP). Outlook 97 поставляються з Microsoft Office 97 та інсталює файл Mapi32. dll від 12/20/96 розміром 714 КБ. Оскільки Outlook 97 не призначені для сценарій виконання в рамках служби Windows NT, файл Mapi32. dll (версія 4.00.993.3) викликає вихідного сповіщення електронною поштою від щоб бути застряг в папці "Вихідні", якщо клієнт Outlook не залишається відкритим на сервері SQL Mail. Щоб вирішити цю проблему, оновлення до Outlook 98 або Outlook 2000.

Outlook 98 є окремий продукт, призначений в якості заміни для Outlook 97. Під Вільний час інсталяції Outlook 98, виберіть опцію корпоративного або робочої групи . Не вибирайте параметр Лише Інтернет . Параметр Інтернет лише встановлює тільки незавершена (32 КБ розмір, датовані 3/26/1998, версія 5.5.2163.0) файл Mapi32. dll і ця версія файлу не працює з поштою SQL. Неправильна версія mapi32. dll для Outlook 98, яка працює з поштою SQL є 5.5.2174.0, або новішої версії (від 3/26/1998 і 857 KB). Параметр корпоративного або робочої групи як і раніше дозволяє використовувати Outlook 98 з поштового сервера POP3/SMTP Інтернет. Якщо інстальовано Outlook 98 з Інтернету параметр Лише , на Панелі керуванняза допомогою Удаление программ ще раз запустіть програму інсталяції Outlook 98 і перевстановіть Outlook 98 комплектуючі. Вам також потрібно буде повторно створювати профілі пошти.

Outlook 98 не підтримує інтернет протокол IMAP доступ протокол IMAP-пошти з параметрами корпоративного режиму або Робоча група варіант. Якщо вам потрібна підтримка IMAP, потрібно настроїти Outlook Express (крім Outlook) для надсилання та отримання пошти IMAP. За допомогою Outlook Express для надсилання й отримання пошти IMAP і передбачають SQL пошти пошта профіль Outlook.

Клієнт Outlook 2000

Цей клієнт може використовуватися з SQL Server 6.5, SQL Server 7.0 і SQL Server 2000.

Microsoft Outlook 2000 підтримує обмін поштою та Інтернет пошта (POP3/SMTP) і постачається з Microsoft Office 2000. Модель MAPI повністю змінився в Outlook 2000. Замість повного бібліотека MAPI Outlook 2000 використовує тільки MAPI незавершена (128 КБ). Цей модуль вказує на правильний файл бібліотеки MAPI для сценарій виконання, залежно від мови, встановлені на комп'ютері Windows NT (наприклад, Msmapi32. dll файл у папці \Program Files\Common Files\System\Mapi\1033\NT»). Заміна Mapi32. dll заглушка з іншою версією перервами Outlook 2000 і вам потрібно буде запустити Fixmapi.exe для вирішення проблеми.

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
195795 OL2000: (CW) Outlook конфігурації виправлення неполадок

Outlook 2000 також має бути інстальовано з параметрами корпоративного режиму або Робоча група варіант. Щоб перевірити, чи інстальовано Outlook 2000 належним чином, у меню Outlook 2000 інструментів , натисніть кнопку Параметри. Виберіть вкладку Служби Mail або вкладці Доставки пошти , в залежність завдання від того, як в даний Вільний час настройки в Microsoft Outlook. Ви побачите кнопка Переналаштувати поштовий підтримки . Якщо клацнути Переналаштувати поштовий підтримки, відкривається діалогове вікно. Якщо не вибрано параметр корпоративного або робочої групи , встановіть його та Outlook 2000 змінить настройки себе без необхідності видалення та переінсталяції програми. Однак, слід створити заново пошти профілю.

Примітка: Якщо ви внести зміни, і вибрано параметр корпоративного або робочої групи , необхідно перезапустити SQL Server для зміни набувати чинності.

Після інсталяції Outlook 2000, повинно бути принаймні два Mapi32. dll-файли, один від 1/14/1999, версія 1.0.2536.0, що знаходиться в \Winnt\System32 директорії, (для зворотної сумісності з підтримкою пошти додатків, як SQL пошти, але не використовується в Outlook 2000) і ще один файл від 1/26/1999, версія 1.0.2518.0 в \Program Files\Common Files\System\Mapi\1033\NT каталог (які використовуються в Outlook 2000). Якщо ви не маєте Mapi32. dll файл в каталозі \Winnt\System32, Outlook 2000 може працювати належним чином, але ви не зможете запустити SQL пошти. Якщо це відбудеться, скопіюйте файл Mapi32. dll у папці \Program файли в папці \Winnt\System32.

У відповідь на загрози від електронна пошта черв'яків корпорація Майкрософт випустила Латка безпеки для Outlook 2000, який повідомляє користувача, коли програми-Outlook намагатиметься надіслати пошту і просить користувача, щоб вказати, чи це повинна бути надана, натиснувши кнопку так або ні. Тому що SQL пошти запускається через службу SQL Server, цей безпеки блокувальник екрану надсилається до віртуальної робочий стіл і ніколи не бачив користувач. Пошта буде послана не очікує взаємодії з користувачем, кінцевий результат тому що SQL пошти буде висіти.

Така поведінка видно з SQL пошти для SQL Server 6.5 або SQL Server 7.0 тому, що вони роблять простих MAPI підключення до поштового клієнта, і це викличе безпеки блокувальник екрану. Тому що SQL пошти для SQL Server 2000 робить extended MAPI з'єднання, обійшов безпеки блокувальник екрану.

Якщо ваша версія Outlook 2000 9.0.0.4201 або пізніше (як видно в полі "Про Microsoft Outlook" в Outlook 2000), у вас є встановлені оновлення системи безпеки Outlook. Зверніться до адміністратора Exchange, щоб побачити, якщо є можливість розслабитися за промовчанням безпеки обмежень.

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
263297 OL2000: Admin інформація про оновлення системи безпеки електронна пошта Outlook

Клієнт Outlook 2002

Цей клієнт може використовуватися з SQL Server 2000.

Microsoft Outlook 2002 підтримує обмін поштою та Інтернет пошта (POP3/SMTP) і постачається з Microsoft Office XP. Outlook 2002 використовує уніфікований конфігурації і не надає окремий налаштувань для корпоративного або робочої групи або лише пошта Інтернету. Outlook 2002 також включає в себе функції безпеки, які вперше з'явилися в Outlook 2000 Латка безпеки для захисту від черв'яків електронна пошта.

У Microsoft Outlook 2002 MAPI спулера логіки був перенесений в процесі, так будь-якому визначенням повідомлень, що надсилаються (наприклад, на Інтернет-сервер пошти) вимагають Outlook client щодо активно працювати на комп'ютері сервера. Якщо клієнт Outlook не залишається відкритим, у вихідних повідомленнях залишаються в папці Вхідні і часом висадки клієнта Outlook відкрито, коли вони будуть відправлені. Така поведінка не бачив з протокол IMAP, відправлені на сервері Exchange.

Функції безпеки електронна пошта Microsoft Outlook 2002 забезпечують захист від зловмисних повідомлень на нижчих рівнях. Важливою особливістю з точки зору SQL пошти є підтвердженням автоматичного надсилання повідомлень електронна пошта. Тому, що ініціюються функції безпеки за допомогою простих MAPI підключення Outlook 2002, якщо виконати SQL пошти на SQL Server 6.5 SQL Server 7.0 може викликати SQL пошти повісити через безпеки блокувальник екрану. Зверніться до адміністратора Exchange, щоб побачити, якщо є можливість розслабитися за промовчанням безпеки обмежень.

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
290499 OL2002: Адміністратор інформація про функції безпеки електронна пошта

Браузер Internet Explorer і Outlook Express клієнта

сценарій виконання Outlook Express із SQL пошти не підтримується, оскільки SQL пошти вимагає профіль mail і Outlook Express не створює один. Навіть якщо ви не явно налаштували Outlook Express як ваш поштовий клієнт за промовчанням, автоматична інсталяція або оновлення браузера Internet Explorer може спричинити, Outlook Express, щоб бути вибрати ваш поштовий клієнт за промовчанням.

У деяких версіях Internet Explorer і Outlook Express (наприклад, Internet Explorer 5.0) SQL Server ігнорує поставляються пошти профіль і намагається використовувати поштовий клієнт за промовчанням. Наприклад, якщо поштовий клієнт за промовчанням Outlook Express, SQL пошти може ігнорувати поставляються пошти профіль Outlook, (незважаючи на те, що профіль успішно перевірено SQL пошта тест кнопкою) і почати з Outlook Express. Якщо Outlook Express не було настроєно на підключення до POP3/SMTP-сервер, SQL Mail потім перестає відповідати на запити або передає протокол IMAP про помилку про те, що не вдалося підключитися до поштового сервера. Якщо ви Спроба запуску SQL пошти через корпоративний менеджер SQL і вона не відповідає, можливо, доведеться виконувати Завершити завдання на SQL підприємство менеджером, щоб очистити цю проблему за допомогою диспетчера завдань.

Щоб визначити, які поштовий клієнт за промовчанням використовується, виконайте такі дії:
 1. Відкрийте Панель керування та двічі клацніть пункт Властивості браузера.
 2. Відкрити вкладку програми і перевірте, якщо вибрано поштового клієнта Outlook Express, Netscape Messenger або someother. Виберіть Microsoft Outlook(якщо інстальовано) поле зі списком для електронна пошта.
 3. Зупинка і перезавантаження сервера SQL, перед тим, як почати SQLMail.
Якщо ви не використовуєте Internet Explorer 5.0, вибір на вкладці програми у діалоговому вікні Властивості браузера з'являються дещо відрізняється. Параметри можуть бути дуже різні, якщо ви використовуєте браузер корпорації Майкрософт.

На додаток до Outlook Express ваш поштовий клієнт за промовчанням, інсталяції Internet Explorer може також перейменувати ваш робочий Mapi32. dll файл до Mapi32x.dll для того, щоб встановити незавершена MAPI для Outlook Express. Якщо ви потім Спроба запуску SQL пошти, вона не зможе коли він спробує використати цей файл MAPI.

Якщо у вас робочий SQL пошти конфігурації до автоматична інсталяція або оновлення браузера Internet Explorer, пошук \Winnt\System32 каталогу, щоб побачити, якщо вона містить за Mapi32. dll і на Mapi32x.dll. Якщо існує значний розмір різниця між цими двома файли (для прикладу, 128 КБ для Mapi32. dll і 701 КБ для Mapi32x.dll), exchange (свопу) імен цих двох файлів і спроби SQL пошти знову.

Додаткова інформація

Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
311231 INF: Часті питання - SQL Server - SQL пошти
315886 INF: Поширені проблеми пошти SQL

Для отримання додаткових відомостей зверніться до наступні книги:
Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
235214 Помилка: SQL пошти не повністю підтримуються віртуальні SQL w/кластер серверів

Властивості

Номер статті: 263556 - Востаннє переглянуто: 22 червня 2014 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Ключові слова: 
kbsqlsetup kbinfo kbsqlservmail kbmt KB263556 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 263556

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com