INFORMACE: Non-BDE Paradox a dBase ISAM ovladače

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 263561 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Společnost Microsoft vytvořila nový Paradox a dBASE ovladače ISAM pro systém Microsoft Jet 4.0, které nevyžadují instalaci z stroje BDE (Borland Database Engine) přístup k úplné čtení i zápis k soubory Paradox a dBASE. Aktuální systémem Jet 4.0 Paradox a dBase ISAM U ovladače dodávané s komponentou MDAC (Microsoft Data Access Component) 2.1 a vyššími umožnit jen pro čtení přístup k soubory Paradox a dBASE, pokud je instalován stroj BDE. Tuto funkci bez užití stroj BDE poskytuje Jet 3.51 verze tyto ovladače ISAM.

Další informace

Soubory jak Paradox a dBase je získáván přístup prostřednictvím datasources Microsoft Open Database Connectivity (ODBC). Ovladač Microsoft ODBC používá databázový stroj Jet k načíst příslušný ovladač ISAM a potom si přečtěte požadovaný soubor. Příkazy SELECT, INSERT, UPDATE a DELETE jsou prováděny všechny přes tyto ovladače ISAM.

V databázovém stroji Jet databáze stroj verze 4.0 (s MDAC 2.1 nebo vyšší a Microsoft Office 2000 nainstalována), ovladače Paradox a dBase ISAM vyžadují, aby v počítači povolit odstranění, aktualizace a vloží udržovat indexy a povolit více uživateli přístup k souborům aplikace Paradox a dBase není instalován stroj BDE. Ovladače ISAM stroje BDE funkcí používá nad výběrem, import a export. Naleznete v článcích znalostní báze Knowledge Base uvedených v části "Odkazy" Další informace.

Nové ovladače databázového stroje Jet 4.0 Paradox a dBase ISAM obnovte návrh, která byla použita pro ovladače databázového stroje Jet 3.51 a nejsou závislé na stroj BDE. Tyto nové ovladače ISAM jsou zahrnuta v aktualizaci Jet 4.0 Service Pack 5. Chcete-li stáhnout tyto nové ovladače, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
239114Jak: Získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro databázový stroj Microsoft Jet 4.0
Aktualizace Service Pack 5 také řeší některé existujících problémech, které jsou uvedeny v tomto článku.

Chcete-li získat tyto ovladače ISAM samostatně, je třeba kontaktovat odborné pomoci společnosti Microsoft a požadavky, které mohou být vám odeslal pracovníka podpory. Nové ovladače ISAM načítání a používání stroj BDE, pokud existuje v počítači, ale funkce, které jsou srovnatelné s Jet 3.51 ISAM je k dispozici, pokud není načten stroj BDE. Ovladače nejsou při počátečním načítání procesem, jejich ověřit hodnoty v následujícím klíči registru, chcete-li zjistit, zda v počítači existuje stroj BDE:
Modul HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Borland\Database
Pokud hodnoty v tomto klíči registru naznačují, že databázový stroj BDE je k dispozici v počítači a hodnoty jsou použity k vyhledání a načtení stroj BDE. Pokud tento klíč neexistuje, dodává ovladače databází vytvořit klíč a přidejte několik základní hodnoty.
Nové ovladače ISAM mít následující atributy souborů:

  Name      Date    Version   Size       File name  
  ---------------------------------------------------------------------

  Paradox ISAM  04/21/00  4.00.4021.0 344,336 bytes  Mspbde40.dll
  dBase ISAM   04/21/00  4.00.4021.1 344,336 bytes  Msxbde40.dll

				
prosím Poznámka, že tyto ovladače ISAM jsou používány s Jet 4.0 pouze. Nepoužívejte tyto ovladače jakýkoli problém s ovladače Jet 3.51 ISAM.

Odkazy

Další informace získáte další informace o závislost ovladače Paradox a dBase ISAM na BDE, v následujících článcích v článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
230126ACC2000: Použití dat aplikace Paradox u aplikace Access 2000 a databázového stroje Jet
230125ACC2000: Použití dBASE dat pomocí aplikace Access 2000 a databázového stroje Jet
238431Ovladač nelze DBF aktualizace součástí MDAC 2.1 a novější verze aplikace dBase
248841ACC2000: Kontrola, zda aplikace Access načte stroj BDE jak
244040POSTUPY: Z vašeho Jet ODBC 3.5 a 4.0 aplikace Co-exist

Vlastnosti

ID článku: 263561 - Poslední aktualizace: 27. ledna 2007 - Revize: 4.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Ovladač Microsoft Open Database Connectivity pro aplikaci Access 4.0
 • Microsoft Access 2000 Service Pack 1
 • Microsoft Data Access Components 2.1
 • Microsoft Data Access Components 2.5
 • Microsoft Access 2000 Standard Edition
 • Microsoft Office 2000 Premium Edition
 • Microsoft Office 2000 Professional Edition
 • Microsoft Office 2000 Standard Edition
 • Microsoft Office 2000 Small Business Edition
 • Microsoft Office 2000 Developer Edition
 • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000
 • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbinfo kbjet KB263561 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:263561

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com