Oprava: Chybová zpráva "HISMAGB0012" dochází při pokusu spustit více než jednu dvoufázového potvrzení transakce v jedné UOW v prostředí Host Integration Server 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2636160 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V prostředí Microsoft Host Integration Server 2010 při pokusu spustit více než jednu dvoufázového potvrzení transakce v jedné jednotky práce (UOW), operace se nezdaří.

Například v Host Integration Server 2010, můžete použít Trvalé připojeníVlastnost v kontextu klienta objektu pořadí provádění transakcí služby zákazníkovi informace o řízení systému (CICS) ve stejném UOW. Však zobrazí chybová zpráva podobná následující:
HISMAGB0012.

Při zpracování parametru parameter_name v metodě method_name Typ dat parametru nebo prvek v parametru není očekávaného typu. Zkontrolujte, zda program. Pokud je správné, ověřte, že je zavedena správné integrátor transakce vytvořené knihovny

Poznámka: Tento problém se nevyskytuje v prostředí serveru Host Integration Server 2006.

Příčina

Tomuto problému dochází, protože transakce integrátor nezpracovává správně trvalá připojení při sdílí kontext klienta mezi dvěma objekty integrátor transakcí.

Řešení

Opravy hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 2 Host Integration Server do roku 2010.

Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku:
2616519 Balíček kumulativní aktualizace 2 pro Host Integration Server 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
Podpora transakcí a dvoufázového potvrzení

Vlastnosti

ID článku: 2636160 - Poslední aktualizace: 16. prosince 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2636160 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2636160

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com