OPRAVIŤ: Chybové hlásenie "HISMAGB0012" sa vyskytuje pri pokuse spustiť viac ako jednu dvojfázový commit transakcií v jednej UOW v prostredí hostiteľa integrácie Server 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2636160 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

V prostredí Microsoft hostiteľskej integrácie Server 2010 pri pokuse spustiť viac ako jednu dvojfázový commit transakcií v jednej jednotky práce (UOW), operácia nie je úspešná.

Napríklad v hostiteľskej integrácie Server 2010, môžete použiť Pretrvávajú pripojeniaVlastnosť objektu aby klient kontexte vykonať zákazníka informácie ovládací systém (CICS) transakcie v rovnakej UOW. Však môžete zobraziť chybové hlásenie podobné nasledujúcemu:
HISMAGB0012.

Pri spracovaní parametra parameter_name v metóde method_name typ údajov pre parameter alebo prvok v rámci parametra nie je očakávaného typu. Skontrolujte, či program. Ak je správne, overte, či je nasadený správne vytvorený transakcie integrátor knižnica

Poznámka Tento problém sa nevyskytuje v prostredí hostiteľa integrácie Server 2006.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože transakcia integrátor nedokáže spracovať správne persistent connections keď zdieľa klienta súvislosti medzi dvomi objektmi transakcie integrátora.

RIESENIE

Rýchla oprava, ktorá rieši tento problém je súčasťou Kumulatívna aktualizácia balíka 2 hostiteľskej integrácie Server do roku 2010.

Ďalšie informácie o tom, ako získať balík Kumulatívna aktualizácia, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2616519 Kumulatívna aktualizácia balíka 2 pre hostiteľa integrácie Server 2010

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre".

ODKAZY

Pre viac informácií, navštívte nasledujúce webové stránky Microsoft TechNet:
Podpora pre transakcie a dvojfázový Commit

Vlastnosti

ID článku: 2636160 - Posledná kontrola: 16. decembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2636160 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2636160

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com