כיצד לפתור בעיות שבהן אתה עלול להיתקל בעת שימוש הלקוח הנייד Lync 2010 עבור iPhone ו iPad

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2636320 - View products that this article applies to.

אינך בטוח איזו מהדורה של Office 365 אתה משתמש? לעבור אל אתר האינטרנט הבא של Microsoft:
אני אני משתמש ב- Office 365 לאחר שדרוג שירות?
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

משתמשים יוכלו להוריד את הלקוח הנייד Lync 2010 עבור iPhone ו- iPad בחינם ממאגר App תפוח. משתמשים יכולים להשתמש הלקוח להתחבר ל- Lync Online אם הן הוקצו רשיון Lync Online. מאמר זה מתאר כיצד לפתור בעיות נפוצות שבהן אתה עלול להיתקל בעת שימוש הלקוח הנייד Lync 2010 עבור iPhone ו- iPad.

הליך


להתקין את היישום

הלקוח הנייד Lync 2010 עבור iPhone ו iPad זמין ללא תשלום במאגר App תפוח. עליך להתקין את היישום ישירות למכשיר שלהם ומשתמשים להשתמש במזהה משתמש שלהם כדי להיכנס.

אם משתמש נתקל בבעיות בעת שהם להוריד או להתקין את הלקוח הנייד Lync 2010, יש למשתמש לשנות את סוג החיבור שלהם מ- 3G כדי Wi-Fi או Wi-Fi ל- 3G. לאחר מכן, נסה להוריד שוב. אם המשתמש עדיין יכול להתקין את הלקוח, הם צריכים לפנות אל ספק השירות הסלולרי שלהם או לפנות למחלקת התמיכה החשובים תפוח.

דרישות כניסה עבור iPhone ו iPad

כאשר משתמשים להיכנס אל היישום הנייד Lync, מידע הכניסה הנדרש כדי לאמת בהצלחה תלוי התרחישים הבאים:

 • אם כתובת פרוטוקול אתחול הפעלה (SIP) של המשתמש זהה לזו של המשתמש שם ראשי של משתמש (UPN)
 • אם משתמשים מתארחים בשרת Lync המקומית או ב- Lync Online ב- Office 365
הטבלה הבאה מתארת את הכניסה השדות הנדרשים עבור משתמשי Windows Phone 7.
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
המשתמש המתארחים על-ידיבכתובת SIP ו- UPNשדות נדרשים
שרת Lync מקומיבכתובת SIP ו- UPN זהיםכתובת כניסה:בכתובת SIP
שם משתמש: ריק
סיסמה: סיסמה
שרת Lync מקומיבכתובת SIP ו- UPN הן שונותכתובת כניסה:בכתובת SIP
שם משתמש:ה-UPN או תחום\שם משתמש
סיסמה: סיסמה
Office 365בכתובת SIP ו- UPN זהיםכתובת כניסה:בכתובת SIP
שם משתמש: ריק
סיסמה: סיסמה
Office 365בכתובת SIP ו- UPN הן שונותכתובת כניסה:בכתובת SIP
שם משתמש:ה-UPN
סיסמה: סיסמה
אם גילוי אוטומטי עבור לקוחות נייד לא נקבעה, למשתמשים יש להזין את כתובות גילוי פנימיים וחיצוניים הבאים בנוסף השדות המפורטים בטבלה:
 • כתובת פנימית גילוי: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root
 • כתובת גילוי חיצוני: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root
הערהשדות כתובת הכניסה ואת הסיסמה מוצגים במסך הכניסה. כדי לגשת את שם המשתמש, התחום, אניnternal גילוי כתובתושדות הכתובת גילוי חיצוני , בחר הגדרות שרת במסך הכניסה.פתרון בעיות זיהוי אוטומטי

הלקוח הנייד Lync 2010 עבור iPhone ו iPad מחפש רשומות DNS שונה מאשר לקוח שולחן העבודה של Lync 2010. תהליך זיהוי אוטומטי לגלות את שירות מקוון Lync הנכון, יש ליצור רשומת CNAME העונה על הקריטריונים הבאים עבור התחום SIP נעשה בו שימוש.
כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
כינויקבוצת מחשביםערך
Lyncdiscover<domain></domain>
דוגמה: Contoso.com
Webdir.online.lync.com
כדי לפתור בעיות, השתמש באחת או יותר מהשיטות הבאות, בהתאם לנסיבות:
 • השתמש הפקודה nslookup ושרת DNS הציבורי כדי לקבוע אם רשומת DNS CNAME נקבעה כראוי.
 • אם למשתמש יש את האפשרות, המשתמש לעבור בין Wi-Fi ו- 3G כדי לקבוע אם הבעיה להיות מסופחים לסוג אחד של החיבור. אם הכניסה עדיין אינה מצליחה על חיבור נתונים 3G, למרות רשומות CNAME DNS שתצורתם נקבעה, ייתכן שיש בעיה עם חיבור נתונים של ספק השירות הסלולרי.
 • המשתמש מקבל את הודעת השגיאה הבאה:
  אין אפשרות להתחבר לשרת. ייתכן שהוא אינו זמין. גם נא בדוק את חיבור הרשת, הכניסה וכתובת כתובות שרת.
  הודעת שגיאה זו מציינת בדרך כלל אחד מהתנאים הבאים:
  • קיימת בעיית בדיקת מידע של DNS.
  • רשומות CNAME זיהוי אוטומטי שתצורתן נקבעה באופן שגוי או לא מוגדרת כלל.

 • המשתמש מקבל את הודעת השגיאה הבאה כאשר המשתמש מנסה להיכנס:
  אין באפשרותך להיכנס. נא בדוק את פרטי החשבון שלך ונסה שוב.
  הודעת שגיאה זו מציינת את אחד מהתנאים הבאים:
  • הלקוח הנייד Lync 2010 עבור iPhone ו- iPad יש אפשרות לגלות שרת Lync Online הנכון. עם זאת, אין אפשרות למצוא את הכניסה כתובת שהוזנה על-ידי המשתמש.
  • הסיסמה שגויה.

הגדרת ה-proxy

Lync 2010 נייד עבור iPhone ו iPad מאפשרים למשתמשים לציין אישורים עבור אימות proxies העשויים להידרש בעת ההתחברות לרשתות Wi-Fi מסוימים החברה פנימית. אף על פי התקן הנמצא בשימוש עשוי כבר להיות מחובר מאומתת לרשת אלחוטית של החברה, הלקוח הנייד Lync אין אפשרות להשתמש באישורים שצוינו כבר בשל סיבות אבטחה. לכן, יש להזין את האישורים בנפרד בלקוח נייד Lync.

חילופי אישורים

הלקוח הנייד Lync 2010 עבור iPhone ו- iPad יש כרטיסיה פגישה המפרט פגישות עבור היום מתוך לוח השנה של Exchange. הלקוח משתמש פשוט תהליכים Exchange Autodiscover כדי לקבוע את המיקום של שרת ה-Exchange של המשתמש מחובר. SIP המשאבים האחיד המזהה (URI) של המשתמש המשמש לניסיון כדי לגלות את נקודת הקצה של שירותי אינטרנט Exchange (EWS). עם זאת, אם SIP URI של המשתמש וכתובת דוא ל שונים, תהליך Autodiscover ייכשל, הכרטיסיה פגישה תהיה ריקה ו העברת Exchange הודעות אחידה (UM) של הדואר הקולי בכרטיסיה Phone לא יסונכרנו.

עבור כתובות Uri SIP ובדואר מתואמת, הלקוח הנייד Lync 2010 עבור iPhone ו- iPad מאפשר למשתמש לציין ערכה שונה של אישורים עבור שילוב של Exchange. לתהליך Exchange Autodiscover לעבוד כראוי, רשומות DNS הצורך להיות זמין. כדי לאשר כי Autodiscover פועלת, השתמש Microsoft Analzyer קישוריות מרחוק ב- https://www.testexchangeconnectivity.com.


רשימות אנשי קשר

רשימת אנשי הקשר מוצג ב- Lync 2010 הלקוח נייד עבור iPhone ו- iPad הוא לקריאה בלבד ולא ניתן לשנותה מהמכשיר הנייד. אם המשתמש מעוניין להוסיף או להסיר איש קשר מהרשימה, על המשתמש להשתמש בלקוח שולחן עבודה Lync 2010 או יישום האינטרנט של Outlook (OWA) הודעות מיידיות (IM).

תמונות של איש קשר מוצגים רק אם הם מאוחסנים ברשימת הכתובות הכללית (GAL). איש קשר שצוין תמונות באמצעות כתובות Url אינטרנט בלקוח שולחן עבודה לא יהיה התמונות המוצגות עבור איש הקשר.


היסטוריית השיחה ובכרטיסיה צ'אטים

הכרטיסיה צ'אט בלקוח ניידים Lync עבור iPhone או iPad רק ניהול מעקב אחר הפעמים שיחות שהתרחשו במכשיר הנייד. הוא לא יציג צ'אטים מלקוחות בשולחן העבודה. צ'אטים במכשירים ניידים אינם מוצגים בתיקיה היסטוריית השיחה בתיבת הדואר של Exchange של המשתמש.


פגישות

אם הוועידה כוללת פונקציונליות ספק ועידת שמע (ACP), לחיצה צירוף יתקשר המשתמש המספר שצוין על-ידי המשתמש במהלך ההתקנה.

אם אין יכולת חיוג עבור הוועידה, למשתמש לא תהיה אפשרות להצטרף לוועידה בעת לחיצה על צירוף. המשתמש גם עלולה להופיע הודעת השגיאה הבאה:
אירעה שגיאה בשרת. נא פנה אל צוות התמיכה שלך.

צפייה משותפת מצגות PowerPoint (iPad בלבד)

אם אתה מצרף מועד לפגישה מקוונת Lync מתוך iPad, תהיה לך אפשרות להשתתף מספר תכונות שיתוף פעולה בפגישה מקוונת Lync אך לא כל תכונות שיתוף פעולה. מצגות Microsoft PowerPoint יוצג במסך iPad, אך פריטים מסוימים ייתכן לא יוצגו כהלכה או כלל במקרים מסוימים. דוגמאות לכך הן כדלקמן:
 • צפייה PowerPoint זמינה רק בפגישות מתוזמנות.
  • למשתמשים אין אפשרות לדפדף השקופיות בנפרד המגיש לפגישה.
  • מ- iPad, למשתמשים אין לראות ביאורים שקופיות. באופן ספציפי, אם המשתתפים האחרים בפגישה לבאר שקופית, המשתמש iPad יראה את ההודעה הבאה:
   שקופית זו הפכה להן ביאורים.
 • אם אתה מנתק את השיחה שמע, תיסגר הוועידה ואתה בפניך את האפשרות לפגישה מצטרפים מחדש באמצעות התקשרות חזרה.
 • לוח תורנויות המשתתפים של הפגישה אינו זמין.
 • העברת הודעות מיידיות אינה זמינה.
 • לוח ציור, תשאול ושיתוף יישומים שאינם נתמכים ולאחר תצוגה מוצג כאשר משתמשים אחרים בשולחן העבודה הם שיתוף יישומים אלה.
הערה תכונות אלה זמינות רק כאשר תצטרף מועד לפגישה מקוונת Lync. אם אתה מצרף פגישה אד הוק, תהיה לך IM ושמע זמינים ב iPad.

דואר קולי

דואר קולי נקרא מתוך Exchange UM בלבד. אם אינו זמין עבור UM, כרטיסיה זו אינה פועלת.הודעות דחיפה

כברירת מחדל, הודעות דחיפה משירות הן תפוח דחיפה ההודעות ואת שירות הדיווחים דחיפה Microsoft מבוטלים. Lync Online למנהלי הארגון יכול להיכנס אל לוח הבקרה Lync Online כדי לשנות אפשרויות אלה. בצילום המסך הבא, Lync Online הבקרה מציג הודעות דחיפה מבוטלים.

כווץ את התמונההרחב את התמונה
2674686
לאחר שתלחץ עריכה, באפשרותך להפעיל הודעות push עבור שירות אחד או שני. צילום מסך הבאה מציגה את Lync Online הבקרה לאחר הודעות דחיפה מופעלות.
כווץ את התמונההרחב את התמונה
2674687


אם הודעות דחיפה להיכשל כאשר המשתמש מחובר באמצעות Wi-Fi, יציאה נכנסת (המכונה גם "כניסה") 5223 (TCP) חייב להיות פתוח להתקן. אם המשתמש מחובר באמצעות רשת ביתית Wi-Fi, הם להשתמש בהעברת יציאות או יציאה המשתווה בנתב הראשית של המשתמש כדי לפתוח את היציאה 5223 (TCP). כברירת מחדל, הודעות דחיפה אינם זמינים ואת להיות זמינות באופן מפורש על-ידי מנהל ה-IT.

אם הודעות דחיפה להיכשל ברשת Wi-Fi של חברה, פנה אל מנהל IT כדי לבצע שינויים אלה.השוואה עם לקוחות ניידים אחרים

לקבלת התכונה השוואה של לקוחות נייד Lync 2010, עבור אתר האינטרנט של Microsoft TechNet הבא:

טבלאות השוואה הלקוח הנייד

שליחת יומני רישום

כאשר משתמשים נתקלים בעיה עם Lync 2010 הלקוח נייד עבור iPhone ו- iPad, הם יכולים לשלוח יומני באמצעות דואר אלקטרוני מהנדס תמיכה טכנית. לשם כך, לחץ אפשרויות, אתר רישום ב- מידע שלי מקטע ולאחר מכן לחץ שלח יומני רישום. הודעת דואר אלקטרוני נוצר באופן אוטומטי המכיל את קבצי יומן הרישום המצורפת ומידע לקוח גירסה בגוף ההודעה. לאחר מכן, הזן כתובת דואר אלקטרוני כדי לשלוח את יומני הרישום. משתמשים צריכים לשלוח את יומני הרישום של מנהל ה-IT שלהם או ישירות למהנדס התמיכה.

הערהודא כי רישום מוגדר כ- ON לפני שתנסה לשחזר את הבעיה ולשלוח יומני רישום.מוצרי חברות אחרות הנזכרים במאמר זה מיוצרים על-ידי חברות שאינן תלויות ב- Microsoft. Microsoft אינה מעניקה אחריות, במפורש ובין במשתמע, לגבי הביצועים או האמינות של מוצרים אלה.

עדיין זקוק לעזרה? עבור אל קהילת office 365 אתר האינטרנט.

מאפיינים

Article ID: 2636320 - Last Review: יום רביעי 19 יוני 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office Communications Online
מילות מפתח 
o365 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365m kb3rdparty kbmt KB2636320 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2636320

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com