Як виправити неполадки, які можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання Lync 2010 мобільний клієнт для iPhone і iPad

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2636320 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Користувачі можуть Lync 2010 мобільний клієнт для iPhone і iPad безкоштовно завантажити з Apple App Store. Користувачі можуть використовувати клієнт для підключення до Lync Інтернет, якщо вони все призначено Lync онлайн ліцензії. У цій статті описано способи виправлення деяких поширених проблем, які можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання Lync 2010 мобільний клієнт для iPhone і iPad.

ПРОЦЕДУРА


автоматична інсталяція програми

Lync 2010 мобільний клієнт для iPhone і iPad є доступною для вільного в Apple App Store. Користувачі повинні автоматична інсталяція програми безпосередньо до свого пристрою та увійдіть за допомогою Ідентифікатора користувача.

Якщо користувач відчуває питання, коли вони завантажити або інсталювати Lync 2010 мобільний клієнт, мають користувача змінити тип з'єднання з 3 Г Wi-Fi або з доступом до 3 Г. Повторіть спробу завантаження. Якщо користувач ще не можна інсталювати клієнт, вони повинні зв'язатися з їх стільникового зв'язок "один-до-одного" або зверніться до представник служби підтримки клієнтів Apple догляд.

Вхід вимоги для iPhone і iPad

Після користувачів Увійдіть у програмі Lync Mobile, яка необхідна для успішного автентифікації інформацію входу залежить від таких сценаріїв:

 • Чи адресу користувача сесії ініціювання протоколу (SIP) так само, як його ім'я учасника-користувача (UPN)
 • Чи розміщених користувачів на сервері Lync локальний або на Lync Інтернет у службі Office 365
У нижченаведеній таблиці описано входу поля, обов'язкові для користувачів Windows Phone 7.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Користувач є розміщенняSIP-адресу і UPNОбов'язкові поля
локальний Lync serverSIP-адресу і UPN ті жВходу адресу:Адреса SIP
ім'я користувача: порожній
Пароль: пароль
локальний Lync serverSIP-адресу і UPN відрізняютьсяВходу адресу:Адреса SIP
Ім'я користувача:UPN або домен\ім'я користувача
Пароль: пароль
Office 365SIP-адресу і UPN ті жВходу адресу:Адреса SIP
ім'я користувача: порожній
Пароль: пароль
Office 365SIP-адресу і UPN відрізняютьсяВходу адресу:Адреса SIP
Ім'я користувача:UPN
Пароль: пароль
Якщо автоматичне відкриття для мобільних клієнтів не настроєно, користувачі повинні ввести такі внутрішні і зовнішні відкриття адреси на додаток до поля, зазначені в таблиці:
 • Внутрішні discovery адресу: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root
 • Зовнішні discovery адресу: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root
Примітка. Адреса для входу та пароль поля відображаються на екрані входу. Для доступу до імені користувача, домен, явнутрішнє відкриття адресита поля зовнішнього відкриття адреси , виберіть Параметри сервера на екрані входу.Усунення проблем: автовизначення

Lync 2010 мобільний клієнт для iPhone і iPad виглядає за різних записів DNS, ніж настільного клієнта Lync 2010. Для автовизначення процесу, щоб відкрити для себе правильний Lync інтернет сервіс запис А CNAME, яка відповідає таким критеріям повинні бути створені для SIP-домен, який використовується.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
ПсевдонімДоменЗначення
Lyncdiscover<domain></domain>
Приклад: Contoso.com
Webdir.Online.Lync.com
Виправлення неполадок, скористайтеся одним з наступних методів, відповідно до вашої ситуації:
 • Використовувати команду nslookup та громадської DNS-сервера, щоб визначити, чи запису DNS CNAME правильно настроєно.
 • Якщо користувач має можливість, користувач перемикатися між Wi-Fi і 3G, щоб визначити, чи проблему можна обмежити один вигляд із повітря зв'язок "один-до-одного". Якщо знак на усе ще не на з'єднання даних 3G, хоча запис А бізнес-партнера CNAME DNS настроєно, можливо, проблеми зі зв'язком даних стільникового зв'язок "один-до-одного".
 • Користувач отримує протокол IMAP про помилку:
  Не вдалося підключитися до сервера. Це може бути недоступний. Також перевірте мережне підключення, входу адреса та адреси серверів.
  Це протокол IMAP про помилку, як правило, означає одне з таких умов:
  • Існує DNS lookup питання.
  • запис А бізнес-партнера CNAME автовизначення налаштовані неправильно або не настроєно на всіх.

 • Користувач отримує протокол IMAP про помилку, коли користувач намагається увійти в:
  Не можете увійти. Перевірте відомості про обліковий запис А комп'ютера і повторіть спробу.
  Це протокол IMAP про помилку вказує на те, одним з таких умов:
  • Lync 2010 мобільний клієнт для iPhone і iPad може відкрити для себе правильний сервер Lync онлайн. Однак, це не вдалося знайти що вводиться користувачем адресу входу.
  • Пароль хибний.

Налаштування проксі-сервера

Lync 2010 пересувні для iPhone і iPad дозволяють користувачам, укажіть облікові дані автентифікації проксі, які можуть знадобитися, коли підключаться до деяких внутрішніх корпоративних мереж Wi-Fi. Незважаючи на те, що пристрій, що використовується може вже підключено та автентифіковано для корпоративних безпроводова глобальна мережа, Lync мобільний клієнт не може використовувати облікові дані, які вже вказані з причин безпеки. Таким чином, облікові дані необхідно вводити окремо в мобільний клієнт Lync.

Облікові дані Exchange

Lync 2010 мобільний клієнт для iPhone і iPad є зустрічі вкладку, яка містить список зустрічей на день від календаря Exchange. Клієнт використовує простий обмін автовизначення процесів для визначення розташування сервера Exchange користувача, які підписали в. SIP рівномірного ресурс ідентифікатор (URI) користувача використовується в спробі відкрити для себе кінцеву точку Exchange Web застосунок-служба (EWS). Однак, які користувача SIP URI та адресу електронна пошта, процес автовизначення не вдасться, на вкладці зустріч буде пустою і обмін уніфікованого обміну повідомленнями (УОП) голосової пошти на вкладці телефон не буде синхронізовано.

За наполегливу електронна пошта і SIP URIs Lync 2010 мобільний клієнт для iPhone і iPad дозволяється вказувати одного набору фінансові дані для обміну інтеграції. Для процесу обміну автовизначення для коректної роботи необхідні запис А бізнес-партнера DNS повинні бути доступні. Щоб підтвердити, що працює автовизначення, використовуйте Microsoft віддаленого підключення до Analzyer в HTTPS://www.testconnectivity.Microsoft.com/?testid=OnPremisesLyncMobileAutoD.


Контакт-списки

список контактів, що відображається в Lync 2010 мобільний клієнт для iPhone і iPad призначено лише для читання і не може бути змінений з мобільного пристрою. Якщо користувач хоче, щоб додати або Видалити контакт… списку, користувач повинен за допомогою десктоп-клієнта Lync 2010 або Outlook веб-застосунок (OWA) миттєвими повідомленнями (IM).

Фотографії відображаються тільки якщо вони зберігаються в глобальний список адрес (GAL). Контактів, які вказані зображення через web URL-адрес на десктоп-клієнта не буде мати при собі фото відображається для контакту.


Чати вкладку і розмова історії

Чати вкладку на Lync мобільний клієнт для iPhone або iPad тільки стежить за розмови, які відбувалися на мобільному пристрої. Він не показує чати з Десктопних клієнти. Чати на мобільні пристрої не відображаються в папці Історія розмову в поштовій скриньці Exchange.


Зустрічі

Якщо конференції має функціональність постачальника аудіо конференц-зв'язку (ACP), натиснувши приєднатися до буде викликати користувача в номер, який зазначений користувачем під Вільний час інсталяції.

Якщо немає не виклику на можливості для конференції, користувач зможе приєднатися до конференції, коли вони натисніть кнопку приєднатися. Користувач може також з'являтися таке протокол IMAP про помилку:
Сталася помилка серверу. Зверніться до команди підтримки.

Перегляд поділився презентацій PowerPoint (тільки для iPad)

Якщо ви приєднатися до запланованої зустрічі Lync онлайн від iPad, можна взяти участь у деякі функції спільної роботи, На нараді Lync Інтернет, але не в усіх функції спільної роботи. Microsoft PowerPoint презентації буде показано на iPad, але певні елементи відображаються неправильно або взагалі в деяких випадках. Прикладами є наступні:
 • Перегляду PowerPoint доступний лише у запланованих зустрічей.
  • Користувачі не можуть переглядати слайди, незалежно від доповідач наради.
  • Від iPad користувачі не може побачити слайд анотацій. Зокрема, якщо іншим учасникам наради коментувати слайда, iPad користувач побачить таке повідомлення:
   Цей слайд був анотована.
 • У разі відключення звуку виклику для скасування конференції і представлені з можливістю Повторного об'єднання зустрічі за допомогою зворотного виклику.
 • Зустріч учасників реєстру доступна.
 • Обмін миттєвими повідомленнями не доступна.
 • Дошка, опитування і спільний доступ до ресурсів не підтримуються, а дисплей представлена проживати інших користувачів графічного середовища є ті програми.
Примітка.Ці можливості доступні лише тоді, коли ви приєднатися до запланованої зустрічі Lync онлайн. Якщо ви приєднатися до точок зустрічі, вас буде тільки ЇМ і аудіо доступна на iPad.

голосова пошта

Голосової пошти лише для читання з Exchange служба уніфікованого обміну ПОВІДОМЛЕННЯМИ. Якщо це не ввімкнуто для уніфікованого обміну ПОВІДОМЛЕННЯМИ, ця вкладка не працює.Push-повідомлень

Типово, push протокол IMAP від обох Apple Push протокол IMAP служби та Microsoft Push протокол IMAP служби вимкнуто. Lync Onlineorganization адміністраторів можна увійти Lync онлайн Панель керування для зміни цих параметрів. У наступний екран пострілу Lync онлайн панелі керування показує, що push сповіщення вимкнуто.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Знімок при push протокол IMAP не по екрану
Після того, як натиснути кнопку редагувати, можна ввімкнути сповіщення поштовх для однієї або обох застосунок-служба. Знімок екрана нижче показує Lync онлайн пульта управління після push протокол IMAP буде ввімкнуто.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Скріншоті, коли push протокол IMAP на


Якщо сповіщення push не користувачеві, що підключений через Wi-Fi, вхідний порт (також відомий як "Вхідні") 5223 (TCP), потрібно відкрити пристрій. Якщо користувач, підключений через домашня мережа Wi-Fi, вони можуть використовувати перенаправлення портів або порт запуск на користувача додому маршрутизатор відкрити порт 5223 (TCP). За промовчанням сповіщення push вимикаються й повинні бути явно цю функцію активував адміністратор на ІТ.

Якщо сповіщення push не у корпоративній мережі Wi-Fi, зверніться до ІТ-адміністратора внести ці зміни.Порівняння з іншими мобільних клієнтів

Функція порівняння мобільних клієнтів Lync 2010 перейдіть до веб-сайту Microsoft TechNet:

Мобільний клієнт порівняльні таблиці

Відправлення журнали

Коли користувачі виникли проблеми з Lync 2010 мобільний клієнт для iPhone і iPad, вони можна надіслати журнали по електронній пошті інженер з технічної підтримки. Для цього, натисніть Параметри, знайти протоколювання в на Моя інфо розділ та натисніть кнопку Надіслати журнали. сповіщення електронною поштою автоматично створюється що містить вкладений лог-файли та інформацію про версію клієнта у тілі протокол IMAP. Введіть адресу електронна пошта, щоб надіслати журнали для. Користувачі повинні надсилати журнали, ІТ-адміністратор або безпосередньо до співробітника представник служби підтримки клієнтів.

Примітка. Переконайтеся, що журналювання має значення на перед тим, як ви намагаєтеся відтворити проблему та надіслати журнали.Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2636320 - Востаннє переглянуто: 14 липня 2014 р. - Редакція: 14.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p kbgraphxlink o365022013 o365m kb3rdparty kbgraphic kbmt KB2636320 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2636320

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com