Jak rozwiązywać problemy, które można napotkać podczas Symbian Nokia za pomocą klienta przenośnego Lync 2010

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2636322 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.

Nie masz pewności co wersji Office 365 używasz? Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Czy używam usługi Office 365 po uaktualnieniu?
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

Użytkownicy mogą pobrać klienta przenośnego Lync 2010 dla Nokia Symbian za darmo ze Sklepu Nokia. Użytkownicy mogą używać klienta do łączenia się z usługą Lync Online, jeśli mają licencję na używanie usługi Lync Online. W tym artykule opisano rozwiązywanie niektórych typowych problemów, które można napotkać podczas Symbian Nokia za pomocą klienta przenośnego Lync 2010.

PROCEDURA

Instalowanie aplikacji

Użytkownicy mogą pobrać klienta przenośnego Lync 2010 dla Nokia Symbian za darmo ze Sklepu Nokia. Użytkownicy powinni zainstalować aplikację bezpośrednio na swoim urządzeniu i zalogować się przy użyciu swojego identyfikatora użytkownika.

Jeśli użytkownik napotka problemy podczas pobierania lub instalowania klienta mobilnego Lync 2010, mieć użytkownik, zmienić ich typ połączenia z 3G Wi-Fi lub Wi-Fi, 3 g. Wybrać użytkownika, spróbuj ponownie pobrać. Jeśli użytkownik nadal nie można zainstalować klienta, należy skontaktować się ich usługodawca telefonii komórkowej lub Nokia pomocy technicznej.

Wymagania Sign-in

Gdy Lync Online użytkownikom zalogować się do aplikacji Lync Mobile, jest wszystko, co musisz zrobić, wpisz ich logowania i hasło. Pola domena i Nazwa użytkownika są dla lokalnego serwera Lync tylko wdrożeń i nie są wymagane dla Lync Online.

Aby skonfigurować automatycznie wykryj ustawienia i poświadczeń serwera proxy HTTP, kliknij polecenie Więcej szczegółów.

Uwaga Jeśli nie skonfigurowano automatycznego wykrywania dla klientów mobilnych, użytkownicy muszą wprowadzić następujące adresy wewnętrzne i zewnętrzne odnajdowania oprócz pól, które są wymienione w tabeli:
 • Adres wewnętrzny odnajdowania: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root
 • Adres zewnętrzny odnajdowania: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root


Rozwiązywanie problemów z Autowykrywanie

Klient przenośny Lync 2010 szuka rekordów DNS różni się od tych, dla których poszukuje klienta stacjonarnego Lync 2010. Automatyczne wykrywanie proces Odkryj poprawna usługa Lync Online rekord CNAME, który spełnia następujące kryteria muszą być tworzone dla domeny Session Initiation Protocol (SIP), który jest używany:
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
AliasDomenyWartość
Lyncdiscover<domain> </domain>
Przykład: Contoso.com
WebDir.online.Lync.com
Rozwiązywać problemy, należy użyć jednego lub więcej z następujących metod, stosownie do sytuacji:
 • Aby ustalić, czy rekord DNS CNAME jest skonfigurowany poprawnie, należy użyć polecenia nslookup i publicznego serwera DNS.
 • Jeśli użytkownik ma możliwość przełączania Wi-Fi i 3G, ma to zrobić, aby ustalić, czy problem można zasięgiem jeden rodzaj połączenia użytkownika. Jeśli znak w nadal się nie powieść w połączeniu danych w sieci 3G, nawet jeśli rekordy CNAME DNS są skonfigurowane, może to być problem z połączeniem danych usługodawca telefonii komórkowej.
 • Użytkownik otrzymuje następujący komunikat o błędzie:
  Nie można połączyć się z serwerem. Może być niedostępny. Sprawdź także połączenie sieciowe, adres logowania i adresy serwera.
  Ten komunikat o błędzie wskazuje zwykle jedną z następujących warunków:
  • Występuje problem wyszukiwania DNS.
  • Rekordy CNAME Automatycznego wykrywanie nie są poprawnie skonfigurowane lub nie są w ogóle skonfigurowane.
 • Gdy użytkownik próbuje zalogować się, użytkownik otrzymuje następujący komunikat o błędzie:
  Nie można zalogować. Sprawdź informacje o swoim koncie i spróbuj ponownie.
  Ten komunikat o błędzie wskazuje na jeden z następujących warunków:
  • Klient przenośny Lync 2010 można odkryć poprawny serwer Lync Online, ale nie można znaleźć wprowadzonego przez użytkownika adresu znak.
  • Hasło jest niepoprawne.

Listy kontaktów

Listy kontaktów, które jest wyświetlane w kliencie przenośnym Lync 2010 jest tylko do odczytu i nie można zmienić z urządzenia przenośnego. Jeśli użytkownik chce, aby dodać lub usunąć kontakt z listy, użytkownik musi używać klienta stacjonarnego Lync 2010 lub Outlook Web App (OWA) wiadomości błyskawiczne (Komunikatory).

Historia konwersacji i kartę rozmowy

Na karcie rozmowy na kliencie przenośnym Lync 2010 przechowuje informacje o tylko konwersacje, które miały miejsce na urządzeniu przenośnym. To nie będą wyświetlane rozmowy z stacjonarne komputery klienckie. Rozmowy na urządzeniach przenośnych nie są wyświetlane w folderze historii konwersacji w skrzynce pocztowej programu Exchange użytkownika.


Poczta głosowa

Poczta głosowa jest z Exchange Unified Messaging (UM) tylko do odczytu. Jeśli to nie jest włączona dla UM, ta karta nie działa.

Porównanie z innych klientów mobilnych

Porównanie funkcji Lync 2010 klientów przenośnych przejdź do następującej witryny sieci Web Microsoft TechNet:
Tabele porównań klientów dla urządzeń przenośnych


Produkty innych firm omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Office 365 Wspólnoty Witryna sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2636322 - Ostatnia weryfikacja: 31 maja 2013 - Weryfikacja: 15.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office Communications Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365m kb3rdparty kbmt KB2636322 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2636322

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com