Виправлення неполадок, які можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання Lync 2010 Мобільний клієнт для Nokia Symbian

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2636322 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Користувачі можуть Lync 2010 Мобільний клієнт для Nokia Symbian безкоштовно завантажити з магазину Nokia. Користувачі можуть використовувати клієнт для підключення до Інтернет Lync, якщо вони ти призначено ліцензію онлайн Lync. У цій статті описано виправлення типових неполадок, що можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання Lync 2010 Мобільний клієнт для Nokia Symbian.

ПРОЦЕДУРА

Встановити з app

Користувачі можуть Lync 2010 Мобільний клієнт для Nokia Symbian безкоштовно завантажити з магазину Nokia. Користувачі повинні встановити програму на свій пристрій та Увійдіть за допомогою Ідентифікатора користувача.

Якщо користувач досвід питання, коли вони завантажити або інсталювати Lync 2010 Мобільний клієнт, мають користувача змінити їх тип з'єднання з 3 Г до Wi-Fi або Wi-Fi на 3 Г. Потім є користувач, повторіть спробу завантаження. Якщо користувач ще не вдалося інсталювати клієнт, вони повинні зв'язатися їх стільникового доступу або Nokia підтримки.

Вимоги для входу

Коли Lync онлайн користувачів увійти Lync Mobile app, все, що вони повинні робити це, введіть свою адресу для входу та пароль. Домен та ім'я користувача поля для локальних розгортань Lync Server тільки і не потрібні для Lync онлайн.

Щоб настроїти автоматичне визначення настройок і облікові дані проксі-сервера HTTP, натисніть кнопку Більше деталей.

Примітка. Якщо автоматичне виявлення для мобільних клієнтів ще не настроєно, користувачам потрібно ввести такі внутрішні і зовнішні відкриття адреси на додаток до полів, які перераховані в таблиці:
 • Внутрішніх discovery адресу: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root
 • Зовнішні discovery адресу: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root


Усунення проблем: Автоматичне визначення

Lync 2010 Мобільний клієнт шукає запис А бізнес-партнера DNS відрізняються від тих, для яких виглядає Lync 2010 настільного клієнта. Автовизначення процесу виявити правильний Lync онлайн сервіс запис А CNAME, який відповідає таким критеріям необхідно створити для домену протокол ініціювання сеансу (SIP), які використовуються:
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
ПсевдонімДоменЗначення
Lyncdiscover<domain> </domain>
Приклад: Contoso.com
Webdir.Online.Lync.com
Щоб виправити неполадки, використовувати одну або кілька з таких методів, як відповідно до ситуації:
 • сценарій виконання команди nslookup та громадської DNS-сервера, щоб визначити, чи правильно настроєно запис А DNS CNAME.
 • Якщо користувач має можливість, щоб перемикатися між Wi-Fi і 3G, повинні робити це, щоб визначити, чи проблему можна областю на один вигляд із повітря підключення користувача. Якщо вхід не провал на 3G зв'язок "один-до-одного" даних, навіть якщо настроєно запис А бізнес-партнера CNAME DNS, можливо, проблема з провайдера стільникового зв'язок "один-до-одного" даних.
 • Користувач отримує таке протокол IMAP про помилку:
  Не вдалося підключитися до сервера. Це може бути недоступним. Також Перевірте підключення до мережі, вхід адреси та адреси серверів.
  Це протокол IMAP про помилку, як правило, означає один з таких умов:
  • Існує DNS підстановки питання.
  • запис А бізнес-партнера CNAME автовизначення настроєно неправильно або не налаштовані на всіх.
 • Користувач отримує таке протокол IMAP про помилку, коли користувач намагається увійти в:
  Не вдалося увійти. Перевірте дані облікового запису та повторіть спробу.
  Це протокол IMAP про помилку вказує, одна з таких умов:
  • Мобільний клієнт Lync 2010 можна знайти правильний сервер Lync Інтернет, але не можу знайти вхід адресу, введений користувачем.
  • Неправильний пароль.

Списки контактів

список контактів, що відображається в мобільний клієнт Lync 2010 доступна лише для читання і не може змінюватися від мобільного пристрою. Якщо користувач хоче, щоб додати або Видалити контакт… списку, користувач повинен використовувати настільного клієнта Lync 2010 або Outlook веб-застосунок (OWA) миттєвими повідомленнями (IM).

Чати вкладку і розмова Історія

Чати на вкладці Lync 2010 Мобільний клієнт стежить за розмови, які сталися на мобільному пристрої. Він не буде відображати розмов від робочого клієнти. Чати на мобільних пристроях не відображаються в папці Історія розмову в поштову скриньку Exchange користувача.


голосова пошта

голосова пошта від обміну Unified Messaging (UM) лише для читання. Якщо його не ввімкнуто для служби уніфікованого обміну ПОВІДОМЛЕННЯМИ, цю вкладку не працює.

Порівняння з іншими мобільних клієнтів

Функція порівняння Lync 2010 мобільних клієнтів, перейдіть на веб-сайт корпорації Microsoft TechNet:
Мобільний клієнт порівняння таблиць


Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до Товариство Office 365 .

Властивості

Номер статті: 2636322 - Востаннє переглянуто: 31 травня 2013 р. - Редакція: 11.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office Communications Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365m kb3rdparty kbmt KB2636322 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2636322

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com