Як виправити неполадки, які можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання мобільного клієнта Lync 2010 для Nokia на Symbian

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2636322 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Користувачі можуть Lync 2010 мобільний клієнт для Nokia на Symbian безкоштовно завантажити з магазину Nokia. Користувачі можуть використовувати клієнт для підключення до Lync Інтернет, якщо вони все призначено Lync онлайн ліцензії. У цій статті описано способи виправлення деяких поширених проблем, які можуть виникнути під Вільний час сценарій виконання мобільного клієнта Lync 2010 для Nokia на Symbian.

ПРОЦЕДУРА

автоматична інсталяція програми

Користувачі можуть Lync 2010 мобільний клієнт для Nokia на Symbian безкоштовно завантажити з магазину Nokia. Користувачі повинні автоматична інсталяція програми безпосередньо до свого пристрою та увійдіть за допомогою Ідентифікатора користувача.

Якщо користувач відчуває питання, коли вони завантажити або інсталювати Lync 2010 мобільний клієнт, мають користувача змінити тип з'єднання з 3 Г Wi-Fi або з доступом до 3 Г. Після цього треба користувача, спробуйте завантажити знову. Якщо користувач ще не можна інсталювати клієнт, вони повинні зв'язатися їх стільникового зв'язок "один-до-одного" або Nokia підтримки.

Вимоги до входу

У Lync онлайн користувачів увійти в Lync Mobile app, все, що вони повинні робити це, введіть свої адресу входу і пароль. Домен та ім'я користувача поля для локальних розгортань Lync Server тільки і не обов'язкові для Lync онлайн.

Настроювання параметрів автовизначення і HTTP проксі облікові дані, натисніть кнопку Більш докладно.

Примітка. Якщо автоматичне відкриття для мобільних клієнтів не настроєно, користувачі повинні ввести такі внутрішні і зовнішні відкриття адреси на додаток до поля, зазначені в таблиці:
 • Внутрішні discovery адресу: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root
 • Зовнішні discovery адресу: https://webdir.online.lync.com/Autodiscover/autodiscoverservice.svc/Root


Усунення проблем: автовизначення

Lync 2010 мобільний клієнт шукає запис А бізнес-партнера DNS, які відрізняються від тих, для якої стола клієнта Lync 2010 виглядає. Для автовизначення процесу, щоб відкрити для себе правильний Lync інтернет сервіс запис А CNAME, яка відповідає таким критеріям повинні бути створені для домену сесії ініціювання протоколу (SIP), які використовуються:
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
ПсевдонімДоменЗначення
Lyncdiscover<domain></domain>
Приклад: Contoso.com
Webdir.Online.Lync.com
Виправлення неполадок, скористайтеся одним з наступних методів, відповідно до вашої ситуації:
 • Використовувати команду nslookup та громадської DNS-сервера, щоб визначити, чи запису DNS CNAME правильно настроєно.
 • Якщо користувач має можливість перемикатися між Wi-Fi і 3G, повинні робити це, щоб визначити, чи проблему можна обмежити один вигляд із повітря підключення користувача. Якщо вхід усе ще не на з'єднання даних 3G хоча запис А бізнес-партнера CNAME DNS настроєно, можливо, проблеми зі зв'язком даних стільникового зв'язок "один-до-одного".
 • Користувач отримує протокол IMAP про помилку:
  Не вдалося підключитися до сервера. Це може бути недоступний. Також перевірте мережне підключення, входу адреса та адреси серверів.
  Це протокол IMAP про помилку, як правило, означає одне з таких умов:
  • Існує DNS lookup питання.
  • запис А бізнес-партнера CNAME автовизначення налаштовані неправильно або не настроєно на всіх.
 • Користувач отримує протокол IMAP про помилку, коли користувач намагається увійти в:
  Не можете увійти. Перевірте відомості про обліковий запис А комп'ютера і повторіть спробу.
  Це протокол IMAP про помилку вказує на те, одним з таких умов:
  • Мобільний клієнт Lync 2010 може відкрити для себе правильний сервер Lync Інтернет, але не можу знайти що вводиться користувачем адресу входу.
  • Пароль хибний.

Контакт-списки

список контактів, що відображається в мобільний клієнт Lync 2010 призначений лише для читання і не може бути змінений з мобільного пристрою. Якщо користувач хоче, щоб додати або Видалити контакт… списку, користувач повинен за допомогою десктоп-клієнта Lync 2010 або Outlook веб-застосунок (OWA) миттєвими повідомленнями (IM).

Чати вкладку і розмова історії

Чати вкладку на мобільний клієнт Lync 2010 стежить за розмови, які відбувалися на мобільному пристрої. Він не показує розмов з Десктопних клієнти. Чати на мобільні пристрої не відображаються в папці Історія розмову в поштовій скриньці Exchange.


голосова пошта

Голосової пошти лише для читання з Exchange Unified Messaging (UM). Якщо це не ввімкнуто для уніфікованого обміну ПОВІДОМЛЕННЯМИ, ця вкладка не працює.

Порівняння з іншими мобільних клієнтів

Функція порівняння мобільних клієнтів Lync 2010 перейдіть до веб-сайту Microsoft TechNet:
Мобільний клієнт порівняльні таблиці


Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2636322 - Востаннє переглянуто: 14 липня 2014 р. - Редакція: 12.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 o365m kb3rdparty kbmt KB2636322 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2636322

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com