Popis aktualizace SP3 pro HPC Pack 2008 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2638616 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento dokument obsahuje následující nové funkce a změny, které jsou k dispozici Service Pack 3 (SP3) pro Microsoft HPC Pack 2008 R2. Další informace o stažení a instalaci aktualizace SP3, viz poznámky k verzi pro Microsoft HPC Pack 2008 R2 Service Pack 3.
Obecné informace o poznámky k verzi pro Microsoft HPC Pack 2008 R2 Service Pack 3

Integrace systému Windows Bledě azurová
 • Port 443 se používá pro HPC komunikaci s uzly Bledě azurová systému Windows.V aktualizaci SP3 většina HPC komunikace mezi hlavního uzlu a Azure uzly probíhá přes port 443. Tím přidáte Azure uzly clusteru HPC zjednodušuje nastavení brány firewall. To zahrnuje komunikaci týkající se nasazení, plánování úloh služby orientované architektury (SOA) zprostředkovatelských a pracovní soubor. Připojení ke vzdálené ploše k Azure uzly nemá vliv. Azure uzly budou nadále používat port 3389. Další informace o konfiguraci brány firewall sítě naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  Obecné informace o konfiguraci brány firewall sítě
 • Aktualizace zabezpečení v používání správy certifikátů Azure uzlů.SP3 podporuje doporučené postupy konfigurace certifikátu Bledě azurová Windows management na hlavního uzlu a v klientských počítačích, které je nutné připojit se k systému Windows Bledě azurová. Každý Správce clusteru nyní konfiguruje správu certifikátu a soukromého klíče v úložišti aktuálního User\Personal. To pomáhá omezit přístup k soukromému klíči a nabízí bezpečnější konfigurace než v předchozích verzích systému Windows HPC Server 2008 R2. V dřívějších verzích správy certifikátu s privátním klíčem nakonfigurován v úložišti důvěryhodných kořenových certifikačních úřadů počítače. Tím je k dispozici pro všechny uživatele počítače. Konfigurace certifikátu v Microsoft HPC Pack 2008 R2 Service Pack 2 (SP2) je stále podporován. Doporučujeme však přesunout správy certifikátů do úložiště nyní podporovány v aktualizaci SP3. Další informace o konfiguraci správy certifikátů pro Windows Bledě azurová navštivte následující web společnosti Microsoft:
  Obecné informace o konfiguraci správy certifikátů pro Windows Bledě azurová

Plánování úloh
 • Konfigurujte úrovně preemption úloh minimalizovat stornování úkolu zbytečné.V aktualizaci SP3 můžete nakonfigurovat zásady okamžitého preemption tak, aby se preemption stane na úrovni úkolu namísto na úrovni projektu. Preemption umožňuje přijmout prostředky od úlohy s nižší prioritou úlohy s vyšší prioritou. Okamžité preemption podle výchozího nastavení bude Plánovač zrušit celé úlohy, pokud všechny prostředky potřebné pro vyšší prioritu úlohy. Při povolení preemption na úrovni úkolu Plánovač místo zrušení jednotlivé úkoly. Například normální prioritou úloha spuštěna 100 úkolů na 1 core a odeslání úlohy s vysokou prioritou, který vyžaduje 10 jader, zrušíte úkol úrovně preemption 10 úkolů, namísto zrušení celého projektu. Tuto možnost můžete zlepšit propustnost úlohy snížením určením, které musí být provedeno z důvodu preemption. Další informace o konfiguraci zásad navštivte následující web společnosti Microsoft:
  Obecné informace o konfiguraci zásad
Správa clusteru
 • Sklizeň cyklů ze serverů v síti. V aktualizaci SP3 můžete sklizně další cykly ze serverů v síti, které operační systém Windows Server 2008 R2. Tyto servery nejsou vyhrazené výpočetní uzly a může být použit pro jiné úkoly. Tento proces je mnohem jako přidání pracovní stanice uzly do clusteru. Můžete automaticky budou k dispozici spustit úlohy clusteru podle konfigurovatelné využití prahů podle zásad týdenní dostupnost (například každou noc v pracovních dnech) a celý den o víkendu nebo jejich lze přepnout do režimu online ručně.
  Poznámka: Edition, dříve známá jako HPC Pack 2008 R2 pro pracovní stanice je přejmenován HPC Pack 2008 R2 pro sklizeň cyklu. Pokud jste již nasadili HPC Pack 2008 R2 pro pracovní stanice, můžete nadále používat a aktualizace a aktualizace service Pack stále na něj vztahují. Instalace na serveru vyžaduje nové médium buď stáhnout nový disk z webu volume license nebo stažením balíček integrace SP3 a postupujte podle pokynů, které ji doprovázejí.
Runtime a vývoj
 • Získejte informace o uzlu prostřednictvím webové služby rozhraní API protokolu HTTP. SP3 přidá nové rozhraní API protokolu HTTP webové služby, které lze použít k získání informací o uzlech a skupinách uzlu v clusteru. Další informace o použití webové služby naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  Obecné informace o tom, jak vytvořit a spravovat úlohy pomocí rozhraní webových služeb
 • Balíček aplikace HPC jako Bledě azurová Windows service. Bledě azurová Windows HPC Plánovač SDK umožňuje vývojářům definovat nasazení Windows Bledě azurová, která zahrnuje předdefinované úlohy správy plánování a prostředků, podpora runtime pro MPI, SOA, čištění parametrů a LINQ HPC aplikace rozhraní webové úlohy odeslání a trvalý stav správy konfigurace fronty a prostředku úlohy. Aplikace vytvořené pomocí odeslání úlohy v prostorách rozhraní API Windows HPC Server 2008 R2 pomocí rozhraní podání velmi podobné úlohy v Plánovači úloh systému Windows Bledě azurová. Další informace o Plánovači úloh systému Windows Bledě azurová HPC navštivte následující web společnosti Microsoft:
  Obecné informace o Plánovači úloh systému Windows Bledě azurová HPC
 • Náhled vydání LINQ HPC programovací model pro paralelní dat aplikací. LINQ HPC a katalogu distribuované úložiště (DSC) pomáhají vývojářům vytvářet programy, že použití clusteru založený computing analyzovat velmi rozsáhlé sady dat a manipulovat. LINQ HPC a DSC zahrnují služby spuštěné v systému Windows HPC clusteru a klientské funkce, které jsou spuštěny aplikace. Ukázky kódu jsou k dispozici v aktualizaci SP3 sady SDK stažení vzorku kód a je k dispozici v LINQ HPC části webu MSDN programmer's guide. Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  Obecné informace o LINQ k HPC
  Důležité Je konečné náhled LINQ k HPC a není plánujeme přechod s vydáním výroby. V naší oznámení v říjnu v PRŮCHODU konference jsme zaměří naše úsilí na uvedení Windows Server a Windows Bledě azurová Apache Hadoop. Další informace naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:
  Obecné informace o společnosti Microsoft k vývoji distribuce Hadoop pro Windows Server a Bledě azurová
  Obecné informace o Microsoft rozšíří datovou platformu k zákazníkům spravovat "Nové měny z the shluk"

Řešení

Informace o aktualizaci

Získání této aktualizace

Aktualizace je k dispozici ke stažení z webu služby Stažení softwaru:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhněte balíček aktualizace.
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft klepnutím na následující číslo článku:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft naskenované tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici ke dni tohoto souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto aktualizaci, musí být spuštěn systém Windows HPC Server 2008 R2. Kromě toho musí být nainstalován HPC Pack 2008 SP2.

Pokyny k instalaci

Chcete-li tuto aktualizaci nainstalovat, spusťte tuto aktualizaci v hlavního uzlu.

Poznámka: Pokud máte pár uzlů hlavy, vysoká dostupnost, spuštění této aktualizace v aktivním uzlu a potom spusťte tuto aktualizaci na pasivní uzel.

Požadavek na restartování

Po instalaci této aktualizace je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení aktualizace

Tato aktualizace nenahrazuje žádné dříve vydané aktualizace.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2638616 - Poslední aktualizace: 16. prosince 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft HPC Pack 2008 R2
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter atdownload kbmt KB2638616 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2638616

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com