Article ID: 2638616 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

מבוא

מסמך זה מפרט את התכונות החדשות הבאות ושינויים הזמינים ב- Service Pack את 3 (SP3) עבור Microsoft HPC Pack 2008 R2. לקבלת מידע נוסף אודות כיצד להוריד ולהתקין את SP3, ראה הערות המוצר עבור Microsoft HPC Pack 2008 R2 Service Pack 3.

שילוב תכלת הרקיע של Microsoft
 • יציאה 443 משמשת לקיום תקשורת בין HPC עם צמתים תכלת הרקיע של Microsoft.ב- SP3, רוב התקשורת HPC בין צומת ראש צמתים תכלת הרקיע מתבצע באמצעות יציאה 443. פעולה זו מפשטת את הגדרות חומת האש בעת הוספת תכלת הרקיע הצמתים באשכול HPC שלך. זה כולל תקשורת הקשורים פריסה, תזמון משימות, brokering מוכוון-שירות ארכיטקטורות (SOA) ואת הקובץ הזמני. פעולה זו אינה משפיעה על חיבורי שולחן עבודה מרוחק לצמתים תכלת הרקיע שלך. תכלת הרקיע צמתים ימשיך להשתמש ביציאה 3389. לקבלת מידע נוסף אודות אופן קביעת התצורה של חומת האש של הרשת, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
  מידע כללי אודות אופן קביעת התצורה של חומת האש של הרשת
 • עדכוני אבטחה בשטח של ניהול אישורים עבור צמתי תכלת הרקיע.SP3 תומך תצורה נהלי הטובה ביותר של אישור ניהול תכלת הרקיע של Microsoft בצומת ראש במחשבי לקוח צריך להתחבר תכלת הרקיע של Microsoft. כל מנהל האשכולות כעת קביעת תצורה של ניהול האישור והמפתח הפרטי שלו במאגר User\Personal הנוכחי. דבר זה מסייע להגביל גישה למפתח הפרטי, ומספק זה תצורה מאובטחת יותר מאשר בגירסאות קודמות של Windows HPC Server 2008 R2. בגירסאות קודמות, ניהול אישור עם המפתח הפרטי נקבעה במאגר רשויות האישורים העליונות המהימנות של המחשב. פעולה זו הופכת אותו לזמין לכל משתמש במחשב. התצורה אישורים ב- Microsoft HPC Pack 2008 R2 Service Pack 2 (SP2) עדיין נתמך. עם זאת, אנו ממליצים שתעביר את אישורי ניהול לחנויות כעת תמיכה ב- SP3. לקבלת מידע נוסף אודות אופן קביעת התצורה של אישור ניהול עבור תכלת הרקיע של Microsoft, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:

תזמון משימות
 • קביעת תצורה של preemption רמת הפעילות כדי למזער את ביטול המשימה מיותרים.ב- SP3, באפשרותך להגדיר מדיניות preemption מיידי כך preemption קורה ברמת פעילות, במקום ברמת המשימה. Preemption מאפשר למשימות עדיפות גבוהה יותר לקחת משאבים מחוץ משימות עדיפות נמוכה יותר. עם הגדרות ברירת המחדל של preemption מיידי, המתזמן תגרום לביטול משימת כולו אם כל המשאבים שלו נחוצים עבור משימת עדיפות גבוהה יותר. כאשר תפעיל preemption רמת פעילות, המתזמן תתבטל במקום משימות בודדות. לדוגמה, אם משימה בעדיפות רגילה פועל משימות 100 1 הליבה נשלח משימה בעדיפות גבוהה הדורשת ליבות 10, preemption רמת הפעילות תתבטל 10 פעילויות, במקום ביטול המשימה כולה. אפשרות זו עשויה לשפר את תפוקת משימה על-ידי הפחתת therework אשר חייב להתבצע בשל preemption. לקבלת מידע נוסף אודות קביעת תצורה של מדיניות, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
  מידע כללי אודות קביעת תצורה של מדיניות
ניהול אשכול
 • Harvest מחזורי משרתים ברשת. ב- SP3, באפשרותך harvest נוספים מחזורי משרתים ברשת שבהם פועלת מערכת ההפעלה Windows Server 2008 R2. שרתים אלה אינם צמתים מחשוב ייעודית, ולא ניתן להשתמש עבור משימות אחרות. תהליך זה דומה מאוד הוספת תחנת צמתים לאשכול. ניתן באופן אוטומטי הפיכתם לזמינים להפעיל משימות אשכול לפי ספי השימוש ניתן להגדרה, בהתאם למדיניות זמינות שבועי (לדוגמה, בכל לילה בימי חול) ואת כל היום בסופי, או שהם יכולים להיות למקוונים באופן ידני.
  הערה המהדורה בעבר המכונה Pack HPC 2008 R2 עבור תחנות עבודה הוא משתנה HPC Pack 2008 R2 עבור מחזור ל"איסוף. אם כבר פרסת HPC Pack 2008 R2 עבור תחנות עבודה, באפשרותך להמשיך להשתמש בו, ולהחיל עדכונים ו- service packs עדיין עליו. התקנה בשרת דורשת מדיה חדשה להיווצר על-ידי הורדת דיסק חדש מתוך אתר האינטרנט של רשיון אמצעי האחסון שלך או על-ידי הורדת חבילת שילוב SP3 ומעקב אחר ההוראות הנלווים אותו.
זמן ריצה ופיתוח
 • להשיג מידע צומת דרך שירות אינטרנט ממשקי Api של HTTP. SP3 הוספת רכיבי Api חדש לשירות האינטרנט HTTP בהם ניתן להשתמש כדי להשיג מידע אודות צמתים וקבוצות צומת באשכול. לקבלת מידע נוסף אודות אופן השימוש בשירות האינטרנט, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
 • לארוז את היישומים HPC כשירות תכלת הרקיע של Microsoft. Microsoft תכלת הרקיע HPC מתזמן SDK מאפשר למפתחים להגדיר פריסה תכלת הרקיע של Microsoft הכולל תזמון משימה מוכללים וניהול משאבים, תמיכת זמן ריצה עבור MPI, SOA, טאטוא parametric ו- LINQ כדי יישומים HPC, ממשקים שליחת משימת מבוסס אינטרנט וניהול מצב ' מתמיד ' של תצורת משימת תור ומשאבים. יישומים אשר נוצרו באמצעות שליחת משימת הדפסה מקומית API ב- HPC Windows Server 2008 R2 יכולים להשתמש דומה מאוד ממשקים שליחת משימת מתזמן תכלת הרקיע של Microsoft. לקבלת מידע נוסף אודות מתזמן HPC תכלת הרקיע של Microsoft, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
  מידע כללי אודות מתזמן HPC תכלת הרקיע של Microsoft
 • מהדורה תצוגה מקדימה LINQ HPC מודל תיכנות עבור יישומי נתונים-מקבילית. LINQ HPC, קטלוג אחסון מבוזרות (DSC) לסייע למפתחים לכתוב תוכניות זה השתמש מבוסס אשכולות מחשוב כדי לטפל ולנתח ערכות נתונים גדולים מאוד. LINQ HPC והן על DSC לכלול שירותים הפועלים באשכול Windows HPC, ותכונות בצד הלקוח שמופעלים על-ידי יישומים. דוגמאות קוד הזמינים ב ההורדה דוגמת קוד SP3 SDK, והוא מתכנתים המדריך זמין ב- LINQ למקטע HPC ב- MSDN. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
  מידע כללי אודות LINQ כדי HPC
  חשוב היא התצוגה המקדימה הסופי של LINQ כדי HPC ואין אנו בכוונתך להתקדם עם שחרור ייצור. בשורה עם הכרזה שלנו באוקטובר בשעה הוועידה מעבר, שבהן נתמקד שלנו מאמץ שופכים Apache Hadoop שרת Windows וגם תכלת הרקיע של Microsoft. לקבלת מידע נוסף, בקר באתרי האינטרנט הבאים של Microsoft:
  מידע כללי אודות Microsoft כדי לפתח הפצות Hadoop עבור Windows Server ותכלת הרקיע
  מידע כללי אודות Microsoft מרחיב את פלטפורמת נתונים כדי לסייע ללקוחות לנהל את "חדש מטבע של ה ענן"

פתרון הבעיה

מידע עדכון

כיצד לקבל עדכון זה

העדכון זמין להורדה דרך מרכז ההורדות של Microsoft באתר האינטרנט הבא:
כווץ את התמונההרחב את התמונה
הורד
הורד כעת את חבילת העדכון.
לקבלת מידע נוסף אודות אופן ההורדה של קובצי תמיכה של מיקרוסופט, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
119591 כיצד לקבל קבצי תמיכה של Microsoft משירותים מקוונים
מיקרוסופט סרקה קובץ זה לאיתור וירוסים. Microsoft השתמשה בתוכנת איתור הווירוסים העדכנית ביותר שהיתה זמינה בתאריך פרסום הקובץ. הקובץ מאוחסן בשרתים בעלי אבטחה מוגברת המסייעים למנוע שינויים בלתי מורשים בקובץ.

תנאים מוקדמים

כדי להחיל עדכון זה, עליך להפעיל HPC Windows Server 2008 R2. בנוסף, יש להתקין את HPC Pack 2008 SP2.

הוראות התקנה

כדי להתקין את העדכון, הפעל עדכון זה על הצומת הראשי.

הערה אם יש לך זוג צמתים ראש של זמינות גבוהה, להפעיל עדכון זה בצומת פעיל ולאחר מכן הפעל עדכון זה צומת סביל.

דרישת הפעלה מחדש

עליך להפעיל מחדש את המחשב לאחר התקנת עדכון זה.

מידע על החלפת עדכונים

עדכון זה אינו מחליף עדכון שפורסם בעבר.

סטטוס

מיקרוסופט מאשרת כי מדובר בבעיה במוצרי מיקרוסופט הרשומים בסעיף-'חל על'.

מאפיינים

Article ID: 2638616 - Last Review: יום ראשון 22 יוני 2014 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft HPC Pack 2008 R2
מילות מפתח 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter atdownload kbmt KB2638616 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2638616

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com