Kişinin günlük girdilerini Outlook 2010 görüntülemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2639664 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Outlook 2010 bir kişiyi açın. Üzerinde İlgili kişi sekme şeridinde Göster bölümünde, tıklattığınız Etkinlikler düğme. I Göster aşağı açılan listesini tıklatın ve ardından Günlük.

Bunu yaptığınızda, aşağıdaki iletiyi alırsınız:
Bu görünümde gösterilecek öğe yok.

Neden

Outlook profilinizde birden çok Microsoft Exchange hesabı desteği eklemek için nasıl Outlook etkinlikleri kapsamında belirli maddeler için arama için değişiklik yapılmadı. Günlük öğelerini Aktivite arama sonuçlarında artık dahil edilir.

Daha fazla bilgi

Bu işlevsellik önerilmiyor. Geçici bir çözüm olarak günlük klasörü bulun ve istenen kişi adına süzmek için Ara'yı kullanın veya üzerinde sıralayarak görünümü özelleştirebilirsiniz. İlgili kişi alan.

Özellikler

Makale numarası: 2639664 - Last Review: 1 Kasım 2011 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2639664 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2639664

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com