Vazgeçme belgesi veya altbilgi Forefront çevrimiçi koruma üzerinden giden posta iletilerinin Exchange için nasıl ekleneceği

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2639679 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede bir vazgeçme belgesi veya altbilgi şirketinizin giden e-posta iletileri Microsoft Forefront çevrimiçi koruma aracılığıyla Exchange (FOPE) nasıl ekleneceğini açıklar. SORUMLULUĞUN ve altbilgiler için tüm giden e-posta iletileri Microsoft Exchange çevrimiçi hizmetlerini kullanan herhangi bir şirket için eklenebilir.

Daha fazla bilgi

Şirketinizin giden posta yoluyla FOPE bir vazgeçme belgesi veya altbilgi eklemeden önce aşağıdakileri dikkat etmelisiniz:
 • Altbilgi veya vazgeçme uygulamak istediğiniz etki alanlarını belirler. Etki alanı düzeyinde altbilgi ve sorumluluğun uygulanır ve her etki alanında tek tek altbilgi veya sorumluluğun uygulanan olabilir.
 • Etki alanını ayarlamak Onayla yetkili ve gelen posta etkindir.
 • Tam metin ve altbilgi veya iptal edilenler listesi için kullanmak istediğiniz biçimlendirme onaylayın.
 • Altbilgi veya vazgeçme Microsoft Çevrimiçi Hizmetler şirketten ayrılması tüm giden postalar için geçerli olduğunu unutmayın. Ancak, altbilgi veya vazgeçme bu iletilerin giden kuralını kullanmadığından şirketinden, gönderilen iletileri e-posta uygulanmaz.

Şirketinizin giden postayı FOPE aracılığıyla bir vazgeçme belgesi veya altbilgi ekleme

Şirketinizin giden postalar için bir vazgeçme belgesi veya altbilgi eklemek için şu adımları izleyin:
 1. FOPE yönetim merkezine oturum açın.
 2. Vazgeçme belgesi veya altbilgi uygulamak istediğiniz etki alanını bulun.
 3. İçinde İlke Filtresi ayarları bölümünde, aşağıdakileri yapın:
  1. İçinde Altbilgi metni alan, altbilgi veya uygulamak istediğiniz vazgeçme düz metin sürümü yazın. Bu metin e-posta iletisi gönderildiğinde, uygulanan altbilgi veya vazgeçme metindir. Herhangi bir biçimlendirme tutmayacaktır. Yalnızca metin altbilgi veya vazgeçme uygulanır.
  2. İçinde HTML altbilgi alan, altbilgi veya uygulamak istediğiniz vazgeçme HTML kodlu sürümü yazın. Veya, aynı düz metin sürümünü altbilgi veya daha önce yazdığınız vazgeçme metnini yazın.

   Not Her iki Altbilgi metni alan ve HTML altbilgi metnin yalnızca bir sürümü kullanmak istediğiniz bile, alanın bir değer içermesi gerekir.
 4. ' I tıklatın Kaydetve ardından her iki alan metni düzgün kaydedildiğini doğrulayın.
1.5 Saat önce altbilgi alabilir veya iptal edilenler listesi kullanılabilir. Kullanılabilir olduğunda, tüm giden e-posta iletileri altbilgi veya iptal edilenler listesi içerir.

Özellikler

Makale numarası: 2639679 - Last Review: 14 Haziran 2013 Cuma - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
 • Microsoft Exchange Online
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365e o365062011 o365m o365a kbmt KB2639679 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2639679

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com