Як додати застереження або нижній колонтитул для вихідних повідомлень через Forefront Online Protection для Exchange

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2639679 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

У цій статті описано запит на додавання застереження або нижнього колонтитула до вашої компанії вихідних повідомлень електронна пошта через Microsoft Forefront Online Protection для Exchange (FOPE). Відмова від відповідальності та колонтитули можна додавати до всіх вихідних повідомлень електронна пошта для будь-якої компанії, яка використовує Microsoft Exchange Online services.

Додаткові відомості

Перед додаванням застереження або нижній колонтитул для вихідної пошти вашої компанії через FOPE, зауважте наступне:
 • Визначити доменах, до яких потрібно застосувати нижнього колонтитула або застереження. Колонтитули та відмова від відповідальності застосовано на рівні домену, і кожний домен може мати окремі колонтитули або відмова від відповідальності застосовано.
 • Переконайтеся, що домен має значення авторитетний і що вхідної пошти ввімкнуто.
 • Підтвердити точний текст і форматування, яке потрібно використовувати для нижнього колонтитула або застереження.
 • Майте на увазі, що нижнього колонтитула або застереження застосовується до всіх вихідної пошти, що залишає компанія Microsoft Online Services. Однак, нижнього колонтитула або застереження не застосовується по електронній пошті повідомлень, що надсилаються від компанії до компанії, оскільки ці протокол IMAP не використовуйте правило для вихідних.

Як додати застереження або нижній колонтитул для вихідної пошти вашої компанії через FOPE

Додати застереження або нижній колонтитул для вихідної пошти вашої компанії, виконайте такі дії:
 1. Ввійдіть до центру адміністрування FOPE.
 2. Пошук домену, до якого потрібно застосувати застереження або нижній колонтитул.
 3. У в Параметри політики фільтр розділ, виконайте такі дії:
  1. У в Текст нижнього колонтитула поля, введіть Версія звичайний текст колонтитула або застереження, які потрібно застосувати. Це нижній колонтитул або застереження текст, який буде застосовано під Вільний час надсилання сповіщення електронною поштою текст. Він не буде тримати, форматування тексту. Лише текст застосовано до нижнього колонтитула або застереження.
  2. У в HTML нижнього колонтитула поля, введіть HTML-закодовані версії нижнього колонтитула або застереження, які потрібно застосувати. Або введіть ж Версія звичайний текст колонтитула або застереження, яке вводилося раніше.

   Примітка. Обидва на Текст нижнього колонтитула Поле і на HTML нижнього колонтитула Поле має містити значення, навіть якщо ви хочете використовувати тільки однієї версії текст.
 4. Натисніть кнопку Зберегтиа потім підтвердити збереження тексту в обох полях.
Це може тривати 1.5 годин до нижнього колонтитула або застереження доступна для сценарій виконання. Коли це можливо, всі вихідні сповіщення електронною поштою буде містити нижнього колонтитула або застереження.

Властивості

Номер статті: 2639679 - Востаннє переглянуто: 15 червня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
 • Microsoft Exchange Online
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
Ключові слова: 
o365 o365e o365062011 o365m o365a kbmt KB2639679 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2639679

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com