Yeni posta bildirimi paketlerinin udp bağlantı noktasını yapılandırmak için bir yolu yoktur

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 264035 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale kayıt defterini değiştirmeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden emin olun. Bir sorun çıktığında kayıt defterini geri yüklemek nasıl bildiğinizden emin olun. Yedekleme, geri yükleme ve kayıt defterini değiştirme konusunda daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986 Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bir Exchange Server bilgisayarı kullanacak şekilde yapılandırabilirsiniz. belirli İletim Denetimi Protokolü (tcp) bağlantı noktaları için bilgi deposu Dizin ve onu bir güvenlik duvarı üzerinden erişim sağlamak için Sistem Görevlisi, Yönlendirici veya belirli tcp veya Kullanıcı Datagram Protokolü (udp) engelleyen diğer aygıt bağlantı noktaları. Sunucu gönderdiğinde kullanılacak bağlantı noktaları yapılandırılamıyor bir istemci yeni bir posta bildirim paketi. udp burada trafiği bir durumda Sunucu istemci için engellenen, istemcilerin yeni posta alabilirsiniz bildirim. Bir Exchange TCP/IP erişimi yapılandırma hakkında daha fazla bilgi için Exchange 2000 için bir güvenlik duvarı üzerinden sunucu bilgisayar Sunucu, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
270836Exchange 2000 statik bağlantı noktası eşlemeleri

Daha fazla bilgi

Yeni posta bildirim iletilerini udp aracılığıyla gönderilir İstemci sunucudan paketleri. Bu bildirim için kullanılan bağlantı noktaları bilgi deposuna istemci oturum açtığında istemci tarafından ayarlayın.

Oturum açma işlemi için bilgi deposu bir parçası olarak, istemci söyler. Sunucu IP adresi ve bağlantı noktası burada bekler yeni posta alma Bildirim iletileri. Bu bir udp bağlantı noktası 1024-65535 olacaktır aralığı.

Sunucu için bir posta kutusu posta iletisi aldığında, bir İstemci oturum açmış olduğu, dinamik olarak bir udp bağlantı noktasını açar ve bir paket gönderir IP adresi ve bağlantı noktası için oturum açan istemci tarafından kaydedilen posta kutusu.

İstemci başlangıçta ve sunucu bağlantı noktası çekmeleri nedeniyle mu değil her zaman kullanımı aynı bağlantı noktasını bildirim gönderirken, yok yok Bu trafiğin kaynak veya hedef bağlantı noktalarını tahmin etmek yolu kullanın.

Güvenilir bir şekilde yeni posta bildirimi paketleri almak istemcileri için trafiği aşağıdaki gibi etkinleştirmelisiniz:
  Setting     Value
  ------------------------------------------
  Protocol ID   UDP
  Direction    Exchange Server --> Client
  Local Port    >1024
  Remote Port   >1024
					
Bu tablo "istemci" ya da belirterek Belirli bir istemci IP adresleri veya istemcilerin bulunduğu ağlar. Sizin aygıtınızın belgelerine filtre uygulama hakkında bilgi gerçekten sahip olur filtre uygular.

Not Microsoft Outlook 2003'ü yeni posta bildirimi paketler için statik bir udp bağlantı noktası ayarını sağlayan bir kayıt defteri anahtarını içerir. Bu kayıt defteri anahtarı yalnızca Outlook 2003 veya daha yeni. udp bağlantı noktası numarası belirtmek için aşağıdaki kayıt defteri anahtarını değiştirebilirsiniz.

Uyarı Kayıt defterinde hatalı veya başka bir yöntemi kullanarak kayıt defteri Düzenleyicisi'ni kullanarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar, işletim sistemini yeniden yüklemenizi gerektirebilir. Microsoft bu sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kendi sorumluluğunuzdadır kayıt defterini değiştirin.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\RPC
Registry Entry: 	FixedUDPPort
Value: 	DWORD
Bağlantı noktası numarasını ondalık değeri 1024 arasında olmalıdır ve 65535.

Özellikler

Makale numarası: 264035 - Last Review: 24 Mayıs 2011 Salı - Gözden geçirme: 0.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbinfo kbmt KB264035 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:264035

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com