Ako používať SMTP zodpovedajúce zodpovedali lokálnych používateľských kont na Office 365 používateľské kontá pre synchronizáciu adresára

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2641663 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Nie ste si istí čo vydanie Office 365 používate? Nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Som pomocou balíka Office 365 po inovácii služby?
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

V niektorých prípadoch budete musieť preniesť zdroj autority pre konto používateľa pri účtu bol pôvodne vytvorený pomocou nástrojov na správu Office 365. Tieto nástroje zahŕňajú Office 365 portál, Windows Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell, a tak ďalej. Môžete preniesť zdroj orgánu tak, aby účet môže byť riadené cez používateľské konto lokálneho Doménové služby Active Directory (AD DS) pomocou synchronizácie adresárov.

Tento článok popisuje, ako je tento prevod zdroja z úradu ovplyvnená "SMTP zodpovedajúce," proces, ktorý používa primárna adresa Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) na zápas lokálneho používateľského konta k Office 365 používateľskému kontu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

SMTP zodpovedajúce obmedzenia

SMTP zodpovedajúce proces má nasledujúce technické obmedzenia:
 • SMTP zodpovedajúce možno spustiť len na kontá, ktoré Microsoft Exchange Online e-mailovú adresu.

  PoznámkaTo neznamená, že užívateľ musí mať licenciu pre Exchange Online. To znamená, že poštovej schránky, ktorá má primárnu e-mailovú adresu musíte existujú v službe Exchange Online SMTP zodpovedajúce pracovať správne.
 • SMTP zodpovedajúce môže byť použitý iba raz pre používateľské kontá, ktoré boli pôvodne vytvorené pomocou nástrojov na správu balíka Office 365. Po tom, Office 365 používateľskému kontu je viazaný k lokálnym užívateľovi nemenné identitu hodnote primárnu adresu SMTP.
 • Oblak používateľa primárna adresa SMTP nie je možné aktualizovať počas SMTP zodpovedajúce proces, pretože primárna adresa SMTP je hodnota, ktorá sa používa na prepojenie lokálneho užívateľa k užívateľovi mrak.

Ako používať SMTP zodpovedajúce, aby zodpovedali lokálnym užívateľovi oblak identitu

Ak chcete používať SMTP zodpovedajúce zodpovedali lokálnym používateľ Office 365 používateľské konto pre synchronizáciu adresárov, postupujte nasledovne:
 1. Získať primárne SMTP adresu cieľa Office 365 používateľskému kontu. Vykonáte to tak, postupujte nasledovne:
  1. Prihlásenie do Office 365 portálu ako globálne admin.
  2. Vykonajte jeden z nasledujúcich krokov:
   • V Office 365, klikniteAdmin, a potom kliknite na tlačidlo Výmena. otvoriť Exchange Admin Center.
   • V Office 365 pre-upgrade, kliknite na tlačidlo Admin, a potom podľa Službe Exchange Online, kliknite na tlačidlo Spravovať Otvorte ovládací panel systému Exchange.
  3. Výmena Admin Center alebo ovládací panel systému Exchange, vyhľadajte používateľské konto, ktoré chcete a potom naň dvakrát kliknite.
  4. Kliknite na tlačidloE-mailovú adresu alebo rozšíriťE-mail-možnosti, a potom zaznamenajte primárna adresa SMTP používateľského konta.
 2. Spustiť Active Directory Users a počítače, a potom vytvorenie používateľského konta v lokálnej domény, ktorá zodpovedá cieľu Office 365 používateľskému kontu. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
  Vytvorenie používateľského konta v službe Active Directory Users a počítače
 3. Nastaviť primárnu adresu SMTP nového používateľského konta, aby zodpovedali primárnu adresu SMTP, ktoré ste si poznačili v kroku 1D.

  Vykonáte to pomocou Exchange Management nástrojov nájdete nasledujúcich webových lokalít spoločnosti Microsoft:
  Ak Exchange nie je nainštalovaná lokálne, pomocou Active Directory Users a počítače môžete spravovať hodnotu adresy SMTP:
  1. Kliknite pravým tlačidlom myši na objekt používateľa a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
  2. Na karte Všeobecné aktualizácia E-mailové pole, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 4. Vynútiť synchronizáciu adresárov. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Vynútiť synchronizáciu adresárov
Ďalšie informácie o prenose zdroj autority medzi lokálnym synchronizáciu adresárov a cloud-based management nástrojov balíka Office 365 portál a Windows Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Synchronizácia adresára a zdroj autority

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2641663 - Posledná kontrola: 31. mája 2013 - Revízia: 12.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
 • Windows Azure Active Directory
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365062011 pre-upgrade o365062013 after upgrade o365m kbmt KB2641663 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2641663

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com