Як часового поясу нормалізації працює в Outlook 2010 і Outlook 2013

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2642044 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Хоча "час" може виглядати як прості людські концепції, яка дозволяє кожному по всьому світу, запрошення на нараду а потім присутні на засіданні в той же Вільний час, концепція є насправді дуже складне. У цій статті описується, як Microsoft® Outlook® 2010 і Microsoft Outlook 2013 досягає цієї мети за допомогою поєднання всесвітній координований Вільний час (UTC), зсув часового поясу, правил літнього часу (DST) та параметри часового поясу Windows.

Додаткові відомості

Перш ніж ми вивчити деталі того, як часового поясу нормалізації роботи в Outlook, важливо, щоб визначити деякі важливі терміни.
 • UTC

  UTC означає "Всесвітнім координованим часом." Думаю, що це як справжній часу на планеті Земля що ніколи не змінюється (крім незначних стрибок секунд тут і там для врахування змін у планети обертання).

  Докладніше про UTC відвідайте такі веб-сайт третьої сторони:

  http://en.wikipedia.org/wiki/Coordinated_Universal_Time

 • Зсув часового поясу

  часовий пояс зсув настав Вільний час для вашого географічного регіону щодо UTC. Наприклад, Тихоокеанського часового поясу є 8 годин позаду від UTC. Тому, якщо є 20: 00 UTC, Вільний час у Тихоокеанському часовому поясі є опівдні.
 • Правила переходу на літній Вільний час

  Літній Вільний час правила є правила, за яким певних регіонів сезонні зміни їх зсув часового поясу. Ці правила включають дату початку та дату завершення періоду літнього часу а також кількість годин для офсетного часового поясу. Наприклад, в літній Вільний час у Тихоокеанському часовому поясі може бути обчислена як UTC ? 7 годин, у той Вільний час як решта рік, Вільний час розраховується як UTC ? 8 годин.
 • Глобальний часового поясу бази даних Windows

  Windows зберігає часового поясу та правил літнього часу для всієї планети в базі глобальної часового поясу Windows. База даних зберігається в реєстрі Windows під такий підрозділ реєстру:

  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Time Zones
 • Поточні параметри часового поясу Windows

  Поточні параметри часового поясу Windows є настройки Windows наразі використовується для визначення часу для вашого комп'ютера. Правила в базі глобальної часових поясів Windows можна застосувати лише однобайтний набір символів правил літнього часу. Вікна поточний Вільний час зберігає набір правил, які в даний Вільний час використовуються для обчислення часу на комп'ютері.

  Настройки поточного часового поясу Windows зберігаються в реєстрі Windows під такий підрозділ реєстру:

  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\TimeZoneInformation
 • Вільний час комп'ютера

  Вільний час комп'ютера є фактичного часу, що відображається системою Windows, як це видно в таких знімок екрану з області сповіщень.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2642436


  Якщо клацнути цю частину області сповіщень Windows, відображення розширеної календарі та годинника.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2642437


  Клацніть Змінити настройки дати та часу для вивчення настройки поточного часового поясу на комп'ютері.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  2642440

Як Вільний час комп'ютера?

комп’ютер-зразок Вільний час розраховується шляхом прийняття Вільний час UTC, запит на додавання зсув, яка заснована на часовий пояс, який настроєно для вашого комп'ютера і потім за бажанням налаштування зсуву для переходу на літній Вільний час (залежно від правил літнього часу). Формула, що використовується для обчислення часу комп'ютера виглядає наступним чином:

UTC + + зсув часових поясів DST зсув

Майте на увазі, що цей метод являє собою як людей погодилися думати про концепцію часу. Цей метод є світовим стандартом, і це, як Microsoft реалізує Вільний час на вашому комп'ютері.

Як Outlook обробляє зсув часового поясу та правил літнього часу на елементи календаря

Це може здатися просте завдання, щоб переконатися, що двох людей, які мають те ж запрошення бути на нараді в той же Вільний час. Однак, коли ви додати сценарії, які змінюють часових поясів з різних літній Вільний час правил, розрахунок стає складною.

Щоб побачити, як Outlook обробляє цю ситуацію, розглянемо таку ситуацію:
 • організатор наради має наступні Windows поточні параметри часового поясу:

  Північноамериканський тихоокеанський Вільний час (UTC?8; DST починається 13 березня 2011; DST закінчується на 6 березня 2011 р.)
 • Учасників наради має наступні Windows поточні параметри часового поясу:

  Східний Вільний час зони (UTC?5; DST починається 13 березня 2011; DST закінчується на 6 березня 2011 р.)
 • організатор наради є створення наради на своєму календарі за Листопад 20, 2011, о 7: 00
Крок 1: Організатор надсилає запрошення на нараду з відомостями часового поясу

На комп'ютері організатора наради у запиті створюється почати о 7: 00

На комп'ютері організатора Outlook надсилає запрошення на нараду. Запит містить таку інформацію у властивості повідомлення:

Засідання є о 15: 00 UTC на 20 березня 2011 р.
Моя часового поясу є Тихого океану (UTC?8)
DST починається 13 березня 2011, DST закінчується, 6 листопада 2011, і зсув це + 1

Після створення зустрічі, уряд мандати новий статутне право, згідно з яким у Тихоокеанському часовому поясі, DST починається на 2 лютого 2011 і закінчується на 1 грудня 2011. Оскільки існують нові правила, і зустріч падає в період часу, в якому застосовано нові правила часового поясу, нормалізація відбувається (кроки 2 і 3). Цей нормалізації зображені на рисунку нижче.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2671670Крок 2: Учасника Outlook визначає передбачуваного місцевий Вільний час


Учасника із комп'ютера Outlook обчислює передбачуваного місцевого часу зустрічі на основі інформації, включено до запрошення на нараду:

Призначений за місцевим часом = UTC створення зустрічі + зсув для часового поясу + зсув літнього часу на задоволення створення
 • UTC на зустріч створення є 15: 00 UTC
 • Зсув для створення часовий пояс (Тихоокеанського) є ?8
 • Зсув літнього часу для тихого часу на задоволення створення-0
Призначений за місцевим часом = 3 вечора UTC + (?8 годин для часового поясу "Зсув") + (0 годин для офсетного DST) = 7 ранку Тихоокеанський Вільний час

Крок 3: Учасника Outlook визначає нормованих Вільний час UTC

Учасника із комп'ютера Outlook нормалізує Вільний час наради, на основі бази даних глобальної часового поясу Windows на учасника із комп'ютера, щоб визначити Вільний час UTC.

UTC на зустріч Пуск = ? зсув передбачуваного місцевий Вільний час для часового поясу ? зсув літнього часу
 • Призначений за місцевим часом є 7 ранку Тихоокеанський Вільний час (на основі розрахунку на кроці 2)
 • Зсув для створення часовий пояс (Тихоокеанського) є ?8
 • Зсув літнього часу для тихого Вільний час На нараді з початку це + 1
 • UTC на зустріч Пуск = 7: 00 призначений місцевий Вільний час ? (?8 годин для часового поясу) ? (1 години літнього часу)
UTC на зустріч Пуск = 7: 00 + 8 годин ? 1 годину = 2 вечора UTC

Крок 4: Учасник визначає правильний Вільний час для цієї зустрічі для учасника із часу установки

Учасника із комп'ютера Outlook перетворює UTC Вільний час локального комп'ютера за допомогою настройки поточного часового поясу Windows.

Вільний час місцевий початку = UTC на початку зустрічі + зсув для місцевого часового поясу + зсув літнього часу на задоволення Пуск
 • UTC на початку зустрічі є 14: 00 UTC (на основі розрахунку в кроці 3)
 • Зсув для місцевого часового поясу (Східна) є ?5
 • Зсув літнього часу в Східний Вільний час На нараді старт для місцевого часового поясу це + 1
Вільний час місцевий початку = 2 вечора UTC + (?5 годин для часового поясу) + 1 години літнього часу

Це є еквівалентом 10 ранку за східним часом, учасника локального комп'ютера Вільний час і це Вільний час, для якого наради заплановано на календарі учасника.

Примітка. Одного основного питання, що, якщо не вибрано Автоматичне переведення годинника на літний / зимовий Вільний часучасника із комп'ютера, може бути невідповідність у часовий пояс (off на одну годину) між правилами часових поясів у базі глобальної часового поясу Windows і настройки поточного часового поясу Windows. Щоб вибратиАвтоматичне переведення годинника на літний / зимовий Вільний час, натисніть кнопку Змінити часовий пояс у в Дата і Вільний час діалогове вікно для відображення на Налаштування часового поясу діалогове вікно.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2642431

Щоб отримати додаткові відомості про керування літнього часу та часового поясу конфігурацій і оновлень відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:


Властивості

Номер статті: 2642044 - Востаннє переглянуто: 8 квітня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2013
 • Microsoft Outlook 2010
Ключові слова: 
kbmt KB2642044 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2642044

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com