Exchange Server Connector pro poštovní schránky POP3 doručit více kopií zpráv

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 264249 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Když jsou splněny následující podmínky:
  • Staženy zprávy z globální účet (POP3) Post Office Protocol 3 (globální účty POP3 jsou označovány také jako "více příjemců účty" nebo "účty domény"). Tomuto chování nedochází při konfiguraci jednotlivých uživatelské poštovní schránky použít konektor POP3.
  • Globální hostiteli pošty POP3 má původní zpráva rozdělena do více jednotlivých zpráv.
Na serveru se systémem Microsoft BackOffice Small Business Server 4.5, Microsoft Small Business Server 2000 nebo Microsoft Windows Small Business Server 2003 konektor POP3 poštovní schránky může doručit více kopií e-mailovou zprávu příjemcům.

Další informace

Při odesílání jednotlivých zpráv více příjemcům, které jsou zadány v , kopie nebo Skrytá zprávy Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) některé globální poštovní hostitelé POP3 vytvoření samostatné zprávy pro každého příjemce. Globální hostitele POP3, který obdrží zprávu přečte záhlaví zprávy, porovná adresy příjemce s vnitřní tabulku směrování nebo alias tabulky a umístí e-mailových zpráv v jedné poštovní schránky. Nové zprávy nadále zachovat původní ID zprávy, stejně jako informace, které je v polích a kopie. Konektor POP3 poštovní schránky při stahování zpráv ze serveru POP3 a přenáší zprávy ke Microsoft Exchange Internet Mail Service (IMS) nebo virtuální server Microsoft Exchange SMTP bez provádění úprav zprávy. Počítače se systémem Exchange Server potom doručí každé zprávy účty zadané v hlavičce.

Více zpráv mohou být odeslány uživatelům v případech, kde jsou v záhlaví zprávy určené více příjemcům v počítači Exchange Server. Například pokud uživatel1@microsoft.com je odeslána zpráva, s user2@microsoft.com zadaný v poli kopie zprávy, Uživatel1 a uživatel2 obě zobrazí dvě kopie zprávy, protože konektor POP3 stahuje z globální poštovní schránku POP3 dvě kopie stejné zprávy. Zprávy jsou adresovány příjemcům v poli Skrytá může nebo může nebyly doručeny, v závislosti na konfiguraci odesílající hostitel pošty.

Další informace klepněte na následující číslo článku o podporu konektor POP3 pro skrytí příjemci článku o podporu konektor POP3 pro skrytí příjemci databáze Microsoft Knowledge Base:
265739Microsoft Exchange Connector pro poštovní schránky PO265739 nepodporuje skrytá
Tomuto chování nedochází v případech, kde hostitele poštovní schránku POP3 globální analyzuje příchozí zprávy SMTP ve stejné doméně e-mailu více příjemcům a nevytvoří jednotlivé zprávy pro každého příjemce. Protože pouze jedna zpráva je doručena konektor POP3, v tomto případě každý příjemce obdrží pouze jednu zprávu. Tomuto chování nedochází v případech, kde hostitele poštovní schránku POP3 globální analyzuje příchozí zprávy SMTP ve stejné doméně e-mailu více příjemcům a nevytvoří jednotlivé zprávy pro každého příjemce. Protože pouze jedna zpráva je doručena konektor POP3, v tomto případě každý příjemce obdrží pouze jednu zprávu. Toto chování lze přeložit, pokud hostitel pošty POP3 operátor (obvykle Internet Service (poskytovatele) konfiguruje hostitele POP3 pošty doručit pouze jednu zprávu globální poštovní schránky účtu, které používá konektor POP3 namísto vytváření více instancí, které obsahují kopie nebo Skrytá zprávy (nebo obojí) řádek adresy.

Vlastnosti

ID článku: 264249 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.5
  • Microsoft Small Business Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 2000 Service Pack 1
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB264249 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:264249

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com