Federované uživatele nelze získat přístup k prostředkům služeb Office 365, aplikace Windows Intune nebo Azure jako jiný uživatel

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2643588 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Federovaný uživatel nemůže získat přístup služeb Office 365, aplikace Windows Intune nebo Microsoft Azure jako různé federované uživatele. Pokud Federovaný uživatel přihlásí k podnikové služba Active Directory Domain Services jako různé federované uživatele, mu je automaticky přihlášen do služeb Office 365, aplikace Windows Intune nebo Azure jako původní federovaného uživatele a není vyzván k zadání pověření jiného federovaného uživatele.

ŘEŠENÍ

Použití příkazu Spustit jako v systému Windows spustit program, ze kterého zdroje služeb Office 365, aplikace Windows Intune nebo Azure bude přístupný pomocí alternativní pověření.

DALŠÍ INFORMACE

Toto chování je záměrné. Předpokládejme, že při jednotné přihlášování (SSO) používá integrované ověřování systému Windows k ověřování služby Active Directory Federation Services (AD FS). V tomto případě SSO vždy používá kontext uživatele domény namísto jakékoli alternativní uživatelské identity poskytované služby Azure Active Directory (Azure AD).

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365Web neboFóra Azure služby Active Directory .

Vlastnosti

ID článku: 2643588 - Poslední aktualizace: 12. července 2014 - Revize: 17.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Azure
  • Microsoft Azure Active Directory
  • Microsoft Office 365
  • Windows Intune
  • CRM Online via Office 365 E Plans
  • Microsoft Azure Recovery Services
  • Office 365 Identity Management
Klíčová slova: 
o365 o365a o365022013 o365e o365m kbmt KB2643588 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2643588

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com