Federasyon kullanıcılarına farklı bir kullanıcı olarak Office 365, Windows Intune veya Azure kaynaklarına erişemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2643588 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Federe bir kullanıcı farklı bir Federasyon kullanıcısı olarak Office 365, Windows Intune ya da Microsoft Azure erişemiyor. Federasyon şirket Active Directory etki alanı Hizmetleri'ne Federal farklı bir kullanıcı olarak oturum, kendisine otomatik olarak Office 365, Windows Intune veya Azure özgün Federasyon kullanıcısı olarak oturum ve farklı bir federe kullanıcı kimlik bilgilerini girmesi değildir.

ÇÖZÜM

Hangi Office 365, Windows Intune bir programı çalıştırmak için Farklı Çalıştır komutunu Windows kullanma veya Azure kaynakları diğer kimlik bilgileri kullanılarak erişilir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Bu davranış tasarımdan kaynaklanır. Çoklu oturum açma (SSO) Active Directory Federasyon Hizmetleri (AD FS) kimlik doğrulaması için tümleşik Windows kimlik doğrulaması kullanan bir durumu düşünün. Bu durumda, SSO her zaman etki alanı kullanıcı bağlamı yerine Azure Active Directory (AD Azure) sağlanan tüm diğer kullanıcı kimliği kullanır.

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğuWeb sitesi veyaAzure Active Directory forumları .

Özellikler

Makale numarası: 2643588 - Last Review: 9 Temmuz 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 17.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Azure
  • Microsoft Office 365
  • Windows Intune
  • CRM Online via Office 365 E Plans
  • Microsoft Azure Recovery Services
  • Office 365 Identity Management
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365022013 o365e o365m kbmt KB2643588 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2643588

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com