Федеративних користувачів немає доступу до ресурсів Office 365, Windows Intune або Azure імені іншого користувача

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2643588 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Федеративних користувачів не може отримати доступ до Office 365, Windows Intune або Microsoft Azure як різними федеративну користувач. Якщо на федеративних входу користувача до на корпоративних служб домену служба Active Directory як різними федеративну користувач, вона автоматично вхід до Office 365, Windows Intune або Azure як оригінальний федеративних користувачів і не буде запропоновано ввести облікові дані різними федеративну користувача.

РІШЕННЯ

Команда запускати з правами у Windows для запуску програми, з якої ресурсів Office 365, Windows Intune або Azure буде здійснюватися за допомогою альтернативних фінансові дані.

Додаткові відомості

Така поведінка передбачена. Розглянемо випадок, коли єдиного входу (SSO) використовує вбудованою автентифікацією Windows для автентифікації до служб служба Active Directory Федерації (AD FS). У цьому випадку єдиного входу завжди використовує контексту користувача домену замість того, щоб будь-які альтернативні користувача ідентичності, що Azure служба Active Directory (AD блакитного).

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільнотивеб-сайт або вБлакитні служба Active Directory форуми .

Властивості

Номер статті: 2643588 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 14.0
Застосовується до:
  • Microsoft Azure
  • Microsoft Office 365
  • Windows Intune
  • CRM Online via Office 365 E Plans
  • Microsoft Azure Recovery Services
  • Office 365 Identity Management
Ключові слова: 
o365 o365a o365022013 o365e o365m kbmt KB2643588 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2643588

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com