Odmietané funkciu "hrôzu zapnuté" SQL Server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2644592 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

V Microsoft SQL Server 2008 R2, možnosti konfigurácie Rozšírenie AWE zapnuté, is deprecated. V ďalšej verzii Microsoft SQL Server 2012, táto Konfiguračná možnosť a funkciu, ktorú používa táto Konfiguračná možnosť odstrániť z výrobku.

Preto pri inovácii z SQL Server 2008 R2 na ďalšej verzii aplikácie SQL Server, nie je možné použiť viac pamäte ako čo virtuálny adresný priestor limity uvedené v 32-bitových inštancie programu SQL Server. Ak pre túto inštanciu služby SQL Server, budete mať viac pamäte, potom máte migrovať do 64-bitových inštanciu servera SQL Server.

Po inovácii na SQL Server 2012, maximálne množstvo pamäte, ktoré môžu byť použité v 32-bitových inštanciu programu SQL Server sa stanoví nasledovne.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Nastavenia SQL Server a operačného systémuMaximálne množstvo pamäte používaných serverom SQL
32-bitové aplikácie SQL Server na 32-bit OS2 GB
32-bitové aplikácie SQL Server na 32-bit OS s 3 G boot voľbu3 GB
32-bitové aplikácie SQL Server na 64-bit OS4 GB

Pred inováciou na SQL Server 2012 starostlivo skontrolovať pamäť požiadavky existujúcich inštanciu servera SQL Server.

DALSIE INFORMACIE

Zastarané databázový Engine funkcie SQL Server 2008 R2
Nevyrábané databázový Engine funkcie SQL Server 2012 (SQL Server "Denali")
Posúvanie hraníc Windows: virtuálna pamäť
Zábava s Správca úloh uzamknuté stránky, ÚŽAS, A pracovných
Umožňujúce AWE pamäte pre server SQL Server

Nasledujúca tabuľka poskytuje viac informácií o produktoch alebo nástroje, ktoré automaticky skontrolovať tento stav vášho inštanciu programu SQL Server a verzie produktu SQL Server, voči ktorej sa hodnotí pravidla.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Pravidlo softvérPrávneho tituluPopis pravidlaVerzie produktu, voči ktorej sa hodnotí pravidla
System Center poradcaFunkcia servera SQL Server Rozšírenie AWE zapnuté is deprecatedSystem Center poradca určuje, či tento SQL Server je 32-bitové stupňa a konfiguráciu Rozšírenie AWE zapnuté nastavené na 1. Skontrolujte podrobnosti, ktoré sú uvedené v časti "Informácie zbierajú" poradca výstrahy a plán vhodne pri inovácii na ďalšiu verziu servera SQL Server.Server SQL Server 2008 R2
Inštalácia služby SQL Server Upgrade pravidláJe HRŮZA zapnuté skontrolovať pre x 86 zariadeniaInštalačný program SQL Server 2012 kontroluje, či Rozšírenie AWE zapnuté konfigurácia nastavená na 1 počas pokus upgrade z predchádzajúcich verzií programu SQL Server. Ak sa konfigurácia nastavená na 1 na 32-bitový inštanciu programu SQL Server, inštalačný program SQL Server 2012 blokuje upgrade. Budete musieť najskôr nakonfigurovať Rozšírenie AWE zapnuté možnosť 0 pred pokusom o inováciu. Táto inovácia pravidlom je poskytuje vhodným upozornením na správcov, že celková pamäť, ktorá môže využívané inštanciu služby SQL Server po inovácii môže byť menší a teda za následok problémy s výkonom pre aplikácie používajúce inštanciu služby SQL Server.

Server SQL Server 2008

Server SQL Server 2008 R2


Vlastnosti

ID článku: 2644592 - Posledná kontrola: 31. marca 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
Kľúčové slová: 
kbmt KB2644592 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2644592

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com