Chyba "Spyware Doctor prestal pracovať" pre systém Windows Vista alebo Windows 7

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2645929
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Pri spúšťaní alebo pracuje na Windows 7 alebo so systémom Windows Vista PC, zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Spyware Doctor prestal pracovať

PRICINA

Problém sa vyskytuje, pretože Spyware Doctor pokúša sp???í??ali proces, ktorý nie je kompatibilný s prevencie (Spusteniu údajov).

RIESENIE

Sa nám tento problém pre vás ísť do "Fix it"časť. Ak chcete opraviť tento problém sami, choďte na "Chcem si to opraviť sám"časť.

Fix itTento problém automaticky, kliknite na tlačidlo Opraviť tlačidlo alebo prepojenie. Kliknite na tlačidlo Spustiť v Prevzatie súboru dialógové okno a postupujte podľa pokynov v Opraviť Sprievodca.


Tento problém
Microsoft Fix it 50767


Poznámky
 • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
 • Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, uložte Fix it riešenie na flash disk alebo CD a potom ho spustite na počítači, ktorý má problém.

Potom prejdite na ”Opravil sa problém?"časť.Chcem si to opraviť sám

Ak chcete vyriešiť tento problém, Spyware doktor vylúčiť z ochrany Zamedzenia spustenia údajov na to, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na položku Štart, a typu sysdm.cpl v Vyhľadávanie políčko a kliknite na tlačidlo sysdm.cpl zo zoznamu.
 2. Kliknite na položku Rozšírené kartu do Výkon, a potom kliknite na tlačidlo Nastavenia.
 3. Kliknite na tlačidlo Zamedzenie spustenia údajov karta.
 4. Na kartu zabránenie spusteniu údajov, kliknutím vyberte možnosť Zapnúť funkciu DEP pre všetky programy a služby okrem tých, ktoré vyberiem:
 5. Kliknite na tlačidlo Pridať a potom prejdite do priečinka C:\Program Files\Spyware lekára, vyberte pctssvc.exe, a kliknite na tlačidlo Otvoriť

  Poznámka: Súbor sa pridá do zoznamu vylúčenia.
 6. Zopakujte tento krok 5 a pridať nasledujúce súbory z rovnakého priečinka:

  pctsgui.exe

  drvctl.exe


  pctmaldetective.exe

  sdinvoker.exe

  sdloader.exe

  pctsTray.exe

  pctsAuxs.exe

  unins000.exe

  Update.exe.
 7. Kliknite na tlačidlo Uplatňovať keď všetky súbory boli pridané a zatvorte Vlastnosti systému okno.
 8. Ak problém pretrváva, prosím vykonať rovnakým spôsobom ako je uvedené vyššie, ale tentoraz Uveďte "hodnotu explorer.exe" vylúčené z Zamedzenie spustenia údajov.
Poznámka: V predvolenom nastavení zamedzenia spustenia údajov nastavené na: Zapnúť funkciu Zamedzenie spustenia údajov len pre dôležité systémové programy a služby.

Opravil sa problém?

 • Skontrolujte, či sa daný problém vyriešil. Ak sa problém vyriešil,skončili ste s touto sekciou. Ak sa problém nevyrieši, môžete obráťte sa na podporu.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytujú spätnú väzbu alebo ohlási všetky problémy s týmto riešením, prosím zanechať komentár k "Fix it"blog alebo nám pošlite e-mailom správa.


DALSIE INFORMACIE

Pre viac informácií o zabránenie spusteniu údajov, kliknite na odkaz nižšie zobrazíte článok na webovej lokalite spoločnosti Microsoft:

Čo je zabránenie spusteniu údajov?

Vlastnosti

ID článku: 2645929 - Posledná kontrola: 17. februára 2012 - Revízia: 1.0
Kľúčové slová: 
kbfixme kbmsifixme kbmt KB2645929 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2645929

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com