Jak usunąć automapping dla udostępnionej skrzynki pocztowej w usłudze Office 365

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2646504 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Nie masz pewności jaki wersji Office 365 używasz? Przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Czy używam usługi Office 365 po uaktualnieniu?
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

WPROWADZENIE

W tym artykule omówiono sposób usunąć automapping dla udostępnionych skrzynek pocztowych w programie Microsoft Outlook dla usługi Microsoft Office 365.

W programie Microsoft Outlook 2010 i Microsoft Office Outlook 2007 Autodiscover automatycznie mapuje do wszystkich skrzynek pocztowych, dla których użytkownik ma uprawnienia pełnego dostępu. Usługa automatycznego wykrywania automatycznie ładuje wszystkich skrzynek pocztowych, dla których użytkownik ma uprawnienia pełnego dostępu w następujących scenariuszach:
 • Administrator udziela uprawnienia pełnego dostępu użytkownikowi dostępu do skrzynki pocztowej innego użytkownika.
 • Użytkownik ma uprawnienia pełnego dostępu do udostępnionej skrzynki pocztowej.
Jeśli użytkownik ma wielu skrzynek pocztowych, do których dany użytkownik ma pełny dostęp, to zachowanie może powodować problemy z wydajnością podczas uruchamiania programu Outlook. Na przykład w niektórych organizacjach administratorzy mają pełny dostęp do skrzynek pocztowych wszystkich użytkowników w organizacji. Jeśli tak jest, program Outlook próbuje otworzyć wszystkie skrzynki pocztowe w organizacji.

PROCEDURA

Aby wyłączyć automapping, użyj środowiska Windows PowerShell, aby usunąć uprawnienia pełnego dostępu do skrzynki pocztowej użytkownika, a następnie dodaj uprawnienie powrót pełny dostęp do użytkownika. Po dodaniu uprawnienia powrót pełny dostęp do użytkownika, użyj AutoMapping: $false parametru.

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
 1. Połączyć się Exchange Online przy użyciu zdalnego programu PowerShell. Aby uzyskać więcej informacji na temat jak to zrobić przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
  Połącz z programem Exchange Online przy użyciu zdalnego PowerShell
 2. Usuwanie uprawnień pełnego dostępu dla użytkownika ze skrzynki pocztowej. Spowoduje to usunięcie automapping. W tym celu w wierszu polecenia wpisz następujące polecenie i naciśnij klawisz Enter:
  Remove-MailboxPermission -Identity <Mailbox ID1> -User <Mailbox ID2> -AccessRights FullAccess
  Uwaga W tym poleceniu <Mailbox id1="">reprezentuje skrzynki pocztowej, do której użytkownik ma udzielone uprawnienia i <Mailbox id="" 2="">jest Skrzynka pocztowa użytkownika, z którego chcesz usunąć uprawnienia pełnego dostępu.

  Na przykład aby usunąć uprawnienia pełnego dostępu dla administratora, ze skrzynki pocztowej Jan Kowalski, należy użyć następującego polecenia:</Mailbox></Mailbox>
  Remove-MailboxPermission -Identity johnsmith@contoso.onmicrosoft.com -User admin@contoso.onmicrosoft.com -AccessRights FullAccess
  Po uruchomieniu tego polecenia zostanie wyświetlony monit o potwierdzenie akcji:
  Potwierdź
  Czy na pewno chcesz wykonać tę akcję?
  Usunięcie skrzynki pocztowej uprawnienia "johnsmith@contoso.onmicrosoft.com" dla użytkownika "admin@contoso.onmicrosoft.com"z prawami dostępu 'FullAccess' ".
  [T] tak [A] tak, aby wszystkie [N] [L] nie do wszystkich [?] Pomoc (domyślnie jest to "Y"): y
 3. Przyznać uprawnienia pełnego dostępu do skrzynki pocztowej użytkownika, ale nie włączaj automapping. W tym celu w wierszu polecenia wpisz następujące polecenie i naciśnij klawisz Enter:
  Add-MailboxPermission -Identity <Mailbox ID1> -User <Mailbox ID2>-AccessRights FullAccess -AutoMapping:$false
  Uwaga W tym poleceniu <Mailbox id="" 1="">reprezentuje skrzynki pocztowej, do której użytkownik jest udzielone uprawnienie i <Mailbox id="" 2="">jest skrzynki pocztowej użytkownika, do którego chcesz dodać uprawnienia pełnego dostępu.

  Na przykład aby dodać uprawnienia pełnego dostępu przez administratora do skrzynki pocztowej John Smith, wpisz następujące polecenie i naciśnij klawisz Enter:</Mailbox></Mailbox>
  Add-MailboxPermission -Identity johnsmith@contoso.onmicrosoft.com -User admin@contoso.onmicrosoft.com -AccessRights FullAccess -AutoMapping:$false
  Po uruchomieniu tego polecenia jest wyświetlany następujący wynik.
  Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
  TożsamośćUżytkownikPrawa dostępuIsInheritedOdmawianie
  Jan Kowalski<Domain>\<UserName></UserName></Domain>Pełny dostępFAŁSZFAŁSZ

WIĘCEJ INFORMACJI

Aby uzyskać więcej informacji zobacz następujący artykuł Microsoft TechNet:
Wyłącz Auto mapowanie z pełnego dostępu do skrzynek pocztowych programu Outlook


Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2646504 - Ostatnia weryfikacja: 10 stycznia 2014 - Weryfikacja: 14.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbmt KB2646504 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2646504

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com