WD2000: Jak při hromadné korespondenci potlačeny prázdné řádky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 264722 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Při hromadné korespondenci v aplikaci Word můžete odebrat prázdné řádky ze sloučeného dokumentu, pokud žádné informace nejsou k dispozici pro tento řádek.

Další informace o potlačit prázdný řádek, když použijete podmíněné výkazu (pole IF) klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
264892WD2000: Prázdný řádek is not ve potlačeny podmíněné korespondence

Další informace

Často korespondencích zahrnujících adresy, je druhý řádek adresy ulice. Druhý řádek se obvykle používá pro číslo sady nebo apartment. Chcete-li zavřít "mezery" adresu, když existuje žádná data pro dané pole hromadné korespondence, ujistěte se, že žádné mezery, interpunkci nebo nic dalšího není umístit kromě polí hromadné korespondence na tento druhý řádek. Pokud nic jiného na tomto řádku, zobrazí se v korespondenci všechny čáry.

Poznámka: každý řádek musí končit odstavce (¶) v pořadí Word potlačit řádku, pokud je výsledek MERGEFIELDS prázdné. Řádek končí znakem s nový řádek, aplikace Word nelze potlačit prázdný řádek.

Funkce hromadné korespondence vyhodnocuje každý řádek jako provést sloučení. Pokud na řádku je jakýkoli text, zobrazí se v výsledek sloučení řádku. Pokud není žádný text na řádku, ale je pole hromadné korespondence, funkci hromadné korespondence zkontroluje, zda je všechna data slučovací pole. Pokud žádná data slučovací pole řádku není vytvořena v výsledek sloučení.

Chcete-li změnit toto nastavení funkce, postupujte takto:

Poznámka: musíte být v dokumentu hromadné korespondence hlavní (formulář) změnit nastavení pro hromadnou korespondenci.
 1. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Hromadná korespondence.
 2. V dialogovém okně Pomocník hromadné korespondence klepněte na příkaz Sloučit.

  Poznámka: je nutné vybrat hlavní dokument a data zdroj sloučení před provedením kroku 2.
 3. V dialogovém okně Hromadný klepněte ve skupinovém rámečku Při slučování záznamy buď:
  • Netisknout prázdné řádky, když datová pole jsou prázdné.

   Nebo
  • Tisknout prázdné řádky, když datová pole jsou prázdné.
 4. Klepněte na tlačítko Zavřít v dialogovém okně Hromadný a potom klepněte na tlačítko Zavřít v Pomocník hromadné korespondence.

  Poznámka: Pokud provedeny žádné změny v dialogovém okně Hromadný není k dispozici tlačítko Zavřít. Místo toho klepněte na tlačítko Storno.

Odkazy

Další informace o potlačení prázdné řádky korespondencích v nabídce Nápověda klepněte na tlačítko Nápověda pro Microsoft Word, zadejte Poradce hromadné korespondence v Pomocníkovi Office nebo průvodce a klepněte na tlačítko Hledat zobrazíte příslušné téma.

Vlastnosti

ID článku: 264722 - Poslední aktualizace: 6. prosince 2000 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbmerge KB264722 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:264722

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com