Soubor Replication Service přestane reagovat při pracovní oblasti je plný

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 264822 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Služba replikace souborů (FRS) pro systém Windows 2000 používá "pracovní oblasti" pro replikaci. Výchozí velikost pracovní oblasti FRS je přibližně 660 megabajtů (MB). Pokud chcete replikovat data uvedenou částku překračuje může nutné konfigurovat pracovní oblasti FRS přizpůsobená místa na další jednotce. Svazek obsahující pracovní oblasti navíc musí mít také tento stejné množství volného místa na další jednotce.

Poznámka: Pokud máte DFS spuštěný v řadiči domény, je velikost pracovní oblasti, které zadáte pro SYSVOL a DFS; i když jsou oddělené oblasti pracovní Celková velikost se rovná hodnotě v registru.

Další informace

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

660 MB dosáhne místa spotřebovaná pracovní soubory, příchozí a odchozí replikace pozastaven, dokud volné pracovní místo je k dispozici. Obvykle při serveru replikuje velké množství dat, pracovní oblasti lze dosáhnout jejich limit protože FRS přesune data do místní pracovní oblasti rychlostí rychleji než data lze přenést prostřednictvím sítě v pracovní oblasti jiných partnera FRS replik.

Zobrazení událostí může být registrován v protokolu událostí je následující:
Typ události: upozornění
Zdroj události: NtFrs
Kategorie události: žádný
ID události: 13522
Datum:
Čas:
Uživatel: N/A
průvodce Migration Wizard v korejské jazykové verzi:
POPIS:

Služba FRS pozastaven, protože pracovní oblasti je plný. Replikace bude pokračovat, pokud pracovní prostor k dispozici nebo pokud zvýšit limit pracovní místa.
Zvětšit velikost pracovní oblasti, změňte následující nastavení registru tak, aby odrážel množství místa, které je potřeba (zadejte jej v kilobajtech). Pokud potřebujete replikovat 1.2 gigabajtů (GB) dat, zvýšit pracovní oblasti příchozí a odchozí partnerům 1,5 GB zajistit oblastí pracovní tomuto dostačující všechna data replikovat.
Omezit paměť HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Ntfrs\Parameters\Staging v KILOBAJTECH

Typ dat: REG_DWORD
Rozsah: 0x0-0xFFFFFFFF KB
Výchozí hodnota: výchozí = 0xA5000 (660000 KB = 660 MB)

Například 1,5 GB = 16e360 (1500000 KB = 1,5 GB)
Další informace o položkách registru FRS klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
221111Popis položek FRS v registru
Další informace o registru naleznete v souboru regentry.chm, které je nainstalován s Microsoft Windows 2000 Server Resource Kit.

Vlastnosti

ID článku: 264822 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbmt kbfrs kbinfo KB264822 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:264822

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com