Bir erişim ihlali hata iletisi, çalıştırıldığında, Cmd.exe oluşturuyor dosya yeniden yönlendirme ile toplu iş dosyaları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 264824 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir toplu iş (.bat) dosyası veya çıktı değişken miktarda bir süre sonra bir dosyaya yeniden yönlendirmek dosyalar'ı çalıştırdığınızda, Cmd.exe, bir erişim ihlali hata iletisi oluşturur.

Neden

Arabellek hesaplama yeniden yönlendirilmiş dosya adının doğru değilse, bu sorun oluşabilir. Bu durumda, yığın bellek bulunan bir üzerine oluşturulur ve yığın bellek zarar görmüşse.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir
Microsoft desteklenen bir düzeltme yayımladı, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.

Bu sorunu çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Durum

Bu sorun ilk olarak Windows 2000 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Yankı komutları toplu iş dosyası, şuna benzer bir dosyaya yönlendirir:

j1.bat a?a??daki başka bir toplu iş dosyasını çağıran bir komut içerir:

j2.bat > outputlog.log

Özellikler

Makale numarası: 264824 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix KB264824 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:264824

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com