Barındırılan Exchange arşivindeki bir kullanıcının birincil SMTP adresi değiştiremezsiniz.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2649288 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Exchange barındırılan arşivi (EHA'de), bir kullanıcı için birincil Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) adresi değiştiremezsiniz. Örneğin, bir veya daha aşağıdaki eylemlerden birini gerçekleştirmeye çalıştığınızda bu davranışla karşılaşırsınız:
  • Bir posta kutusu birincil SMTP posta adresi değiştiriliyor.
  • Birleştirme varolan SMTP adreslerini veya diğer adlar dikkate bir posta kutusu.

Neden

Bu davranış tasarımdan kaynaklanır. Araçlar EHA Yönetim konsolunda değiştirmek veya birincil SMTP adresi nesnesiyle ilişkili uyumluluk veri kaldırmadan silmek için kullanılamaz.

Pratik Çözüm

Bir kullanıcı iki hesabı Exchange (FOPE) yönetim merkezi için Microsoft Forefront çevrimiçi koruma sahip olabilir. Bu hesaplara farklı bir SMTP adresi temsil eder. Bu iki hesap bir hesapta birleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

Sevinç Miller, aşağıdaki iki e-posta hesapları vardır:
  • Hesap 1: Joymiller@contoso.com sevinç Miller
  • Hesap 2: Jmiller@contoso.com sevinç Miller 2
Bu hesaplar FOPE yönetim merkezine sevinç'ın birincil diğer adı olarak eklendi. Bu nedenle, iki oturum açma kimlik sevinç vardır. Sevinç Filiz EHA için bir hesap kullanarak oturum açın ve her iki diğer adlarına gönderilen e-posta iletilerini görüntülemek için bu hesapları birleştirmek ister.

Bunu yapmak için yönetici EHA destek (866) 291-7726 at arayın ve ardından 3 seçeneğini seçin.

Daha fazla bilgi

Hesap eklemek için aşağıdaki yöntemlerden durumunuza uygun olanını kullanın.

Dizin eşitleme kullanıyorsanız, hesapları ekleme

Tek yönlü dizin eşitleme tüm kullanıcı hesapları, etkin posta kişileri ve grupları, yerel Active Directory Şeması Microsoft Çevrimiçi Hizmetler dizin eşitleme aracı korur. Dizin eşitleme kullanıyorsanız, yerel Active Directory şemasında e-posta hesabı ekleyebilirsiniz.

Dizin eşitleme kullanmıyorsanız hesapları ekleme

Microsoft Çevrimiçi Hizmetler dizin eşitleme aracını kullanmıyorsanız, Microsoft Excel kullanıcı adları ve diğer bilgileri listeleyen bir .csv dosyası oluşturabilir ve sonra bu dosyayı FOPE yönetim merkezine karşıya yüklemek için kullanabilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesini ziyaret edin:
Birden çok kullanıcı Al
NotBu işlem, işaretsiz hesapları bırakabilir. İşaretsiz bir hesap, bir SMTP adresi veya bununla ilişkili herhangi bir kullanıcı bilgi yok. Bu hesaplar FOPE hizmetini etkilemez. Ancak, hesapları kullanıcı listesinde listelenir. EHA kullanmazsanız, bu hesapları silebilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 2649288 - Last Review: 17 Haziran 2013 Pazartesi - Gözden geçirme: 6.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
  • Microsoft Exchange Hosted Archive
Anahtar Kelimeler: 
vkbportal225 kbmt KB2649288 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2649288

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com