Poprawka: HIP aplikacja nie akceptuje żądań przychodzących za pośrednictwem wielu portów TCP/IP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2649522 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Można skonfigurować aplikację hosta inicjowane przetwarzania (HIP) do nasłuchu na wiele portów TCP/IP.
  • Możesz uruchomić HIP aplikacji.

W tym scenariuszu aplikacja hip-inicjuje i może zaakceptować żądania przychodzące przez pierwszy port TCP/IP, skonfigurowanego. Jednakże HIP aplikacji nie akceptuje przychodzące żądania za pośrednictwem innych portów TCP/IP, które można konfigurować.

Ponadto komunikaty podobne do następujących są rejestrowane w dzienniku aplikacji, gdy występuje ten problem:

Odbiornik HISMTTW0023 The TCPTransport Listener_Name otrzymał wyjątek podczas próby nasłuchiwania Adres_ip TCP/adres_IP dla portu Port_Number. Opis wyjątek to: jest normalnie dozwolone tylko jedno użycie każdego adresu gniazda (protokołu/sieć adres/port).


Odbiornik HISMTTW0023 The TCPTransport Listener_Name otrzymał wyjątek podczas próby nasłuchiwania Adres_ip TCP/adres_IP dla portu Port_Number. Opis wyjątek to: system wykrył nieprawidłowy adres wskaźnika podczas próby użycia argumentu wskaźnika w wywołaniu.


Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Poprawka rozwiązująca ten problem znajduje się w pakiecie zbiorczej aktualizacji 3 dla Microsoft Host Integration Server 2010.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania pakietu aktualizacji zbiorczej, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2654652 Zbiorczy pakiet aktualizacji 3 dla Host Integration Server 2010

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2649522 - Ostatnia weryfikacja: 22 lutego 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2649522 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2649522

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com