Помилка під Вільний час створення оповіщення в Microsoft SharePoint Online у службі Office 365 для підприємств попереднє оновлення: "Ви не маєте адреси електронної пошти"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2650135

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час створення оповіщення в Microsoft SharePoint Online, у Microsoft Office 365 для підприємств перед оновленням, з'являється таке протокол IMAP про помилку:

Помилка

Ви не маєте адресу електронна пошта. Оповіщення створено успішно, але ви не будете отримувати сповіщення до дійсну адресу електронна пошта або мобільний адреса була надана у вашому профілі.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, настройте SharePoint Online, щоб надати користувачам можливість налаштувати свою адресу електронна пошта, в рамках свого профілю мого сайту і налаштувати зміни відтворити на сайтах. Як глобальний адміністратор для служби Office 365 виконайте такі дії:
 1. Перейдіть до служби Microsoft Office 365 на https://portal.microsoftonline.com.
 2. Натисніть на ADMIN посилання у верхній частині вікна а потім натисніть кнопку Керування у розділі на сайті SharePoint.
 3. У центрі адміністрування виберіть МанаGE профілі користувачів.
 4. Відповідно до Люди розділ, натисніть Керування властивостями користувача.
 5. Знайдіть ім'я властивості робочої електронна пошта і вказівник миші над власністю.
 6. Клацніть стрілка розкривного списку та натисніть кнопку Редагувати.
 7. У розділі Параметри редагування виберіть параметр поруч із пунктом дозволити користувачам змінювати значення цієї властивості параметра.
 8. У розділі Настройки політики установіть прапорець поруч із Replicable.

  Примітка. Реплікованою корегувати є необхідним, щоб переконатися, що властивості поширюється на всіх колекцій сайтів у організації.
 9. Перейдіть до нижньої частини сторінки та натисніть кнопку ОК.
Користувачі тепер можуть редагувати свій профіль мого сайту, щоб настроїти поля роботи електронна пошта , якщо необхідно. Це адреса, де SharePoint оповіщення буде надіслано для користувача.

Додаткові відомості

Ця помилка виникає, оскільки немає адреси електронна пошта, пов'язаних з SharePoint Online профілю користувача. Ця помилка найчастіше виникає, коли вони не мають Microsoft Exchange Online ліцензія призначена до свого облікового запису.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2650135 - Востаннє переглянуто: 21 вересня 2013 р. - Редакція: 4.0
Ключові слова: 
o365 o365e o365a o365m o365062011 pre-upgrade kbmt KB2650135 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2650135

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com