Oprava: Může dojít k chybám při použití komponenty příležitostí BizTalk pro převod dat hostitele převést řetězec nepodepsané číselné typy v prostředí 2010 serveru Host Integration

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2650808 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití komponenty příležitostí BizTalk pro převod dat hostitele převést hostitelský soubor, který obsahuje číselné typy nepodepsané řetězec v prostředí Microsoft Host Integration Server 2010 může zobrazit chybová zpráva podobná následující:
HISMPCB0015 V BasePrimitiveConverter, který byl zjištěn neplatný zoned Desítková hodnota v parametru name_of_method.

Tento problém může nastat například při konfiguraci komponenty příležitostí BizTalk pro převod dat hostitele použít HostCodePage nastavení jiné než IBM EBCDIC (Spojené státy a Kanada).

Příčina

K tomuto problému dochází, protože používá BizTalk komponenty příležitostí pro převod dat hostitele IBM EBCDIC (Spojené státy a Kanada) kód stránky nesprávně při převádí číselné typy nepodepsané řetězec.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Opravy hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 3 Host Integration Server do roku 2010.

Další informace o tom, jak získat balíček kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku:
2654652 Balíček kumulativní aktualizace 3 pro Host Integration Server 2010

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Následující aktualizace doplňuje další kód stránky podpory komponenty příležitostí BizTalk pro převod dat hostitele:
2428615Aktualizace je k dispozici pro BizTalk komponenty příležitostí pro převod dat hostitele, která přidává podporu pro další konfiguraci vlastností, montážnímu XML a disassembler a nové datové typy
Jak je uvedeno v článku znalostní báze Knowledge Base odkazované komponenty příležitostí BizTalk převedeny pomocí hostitelského kódu stránky 37 (hostitel číselné datové typyEBCDIC - USA a Kanada) i v případě, že byl zadán jiný kód stránky i s použita tato předchozí aktualizace.

Opravu hotfix popsanou v tomto článku opraví problém převodu stránky kód, který při použití číselný řetězec nepodepsané datové typy.

Vlastnosti

ID článku: 2650808 - Poslední aktualizace: 22. února 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2650808 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2650808

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com