Yerel bir dosyaya kaydedilen sıkıştırılmış klasöre parola şifrelenir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 265131 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Sıkıştırılmış klasörleri şifreleme özelliği kullandıktan sonra sıkıştırılmış klasörü şifrelemek için kullanılan parolayı içeren bir Dynazip.log dosyası Windows klasöründe oluşturulur.

Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, sıkıştırılmış bir klasörü şifrelemek sonra Dynazip.log dosyayı silin.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Sıkıştırılmış Klasörler ile herkes sıkıştırılmış klasörün içeriğini ayıklamak için önce bir parola gerektirecek şekilde sıkıştırmak dosyaları şifreleyebilirsiniz. Sıkıştırılmış klasör oluşturma veya varolan bir sıkıştırılmış klasörü sağ tıklatın, Dosya menüsünden veya kısayol menüsünün şifreleme komutu vardır. Şifreleme ' yi tıklatın, parola içeren bir şifreleme iletişim kutusu ve Parolayı Onayla kutuları görüntülenir. Parolayı belirtin sonra Dynazip.log dosya sıkıştırılmış klasör için şifreleme işlemi oturum oluşturulur. Bu dosya, şifreli dosya erişim kazanabilmek için kullanılması ve belirtilen parola da içerir.

Özellikler

Makale numarası: 265131 - Last Review: 27 Ocak 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB265131 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:265131
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com