Událost 12297 přihlášený přenos role PDC, pokud řadič domény není nová PDC

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 265192 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při přenosu roli primárního řadiče domény (PDC) Flexible Single Master Operation (FSMO) z jednoho řadiče domény na jiný, může být v protokolu systémových událostí s názvem nové PDC zaznamenána událost 12297. Tato událost může být však zaznamenána na všech řadičích domény v doméně s názvem místní řadič domény jako název nové PDC. Zpráva události není správné a je platná pouze pro nové PDC.

Příčina

Událost je zaprotokolována v každém zjištěna změna role PDC. Kód protokoluje události nekontroluje, zda bude místní řadič domény PDC.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Jak potíže obejít

Tato událost neovlivní přenosu role; ignorovat zprávy na ostatní řadiče domény.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 265192 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB265192 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:265192

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com