Помилка під Вільний час SBS 2011 Essentials користувач входить до Office 365 після того, як вони змінити пароль для свого облікового запису користувача: "Ми не визнаємо наявні цей Ідентифікатор користувача чи пароль"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2652040 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Після того, як користувач малого бізнесу сервер 2011 Основи Windows (SBS 2011 Essentials) скидає пароль для свого облікового запису користувача, користувач не вдається увійти в SBS 2011 Essentials служба Active Directory, або не вдалося увійти до ресурсів служби Office 365.

Коли користувач намагається увійти до Office 365, аутентифікація може не спрацювати, і вони можуть отримати таке протокол IMAP про помилку:
Ми не визнають цей Ідентифікатор користувача або пароль.
Однак, користувач зможуть увійти до бажаної ресурсів за допомогою старий пароль.

Причини

Ця проблема може виникнути через одну або кілька з таких причин:
 • Змінення пароля ще не синхронізовано з Office 365. Це може тривати 15 хвилин для в Microsoft Office 365 інтеграції модуль (OIM) для SBS 2011 Essentials для синхронізації змінення пароля до Office 365.
 • Дискети скидання в Active Directory не відповідає вимогам політики паролів Office 365. Таким чином, зміна пароля не можна буде синхронізовано з ідентифікатором користувача.
 • Пароль було змінено на порталі Office 365 або за допомогою Microsoft Azure Active Directory модуль для Windows PowerShell. Однак, пароль не було змінено в SBS 2011 Essentials.
 • Синхронізація пароля з OIM для SBS 2011 Essentials Office 365 не працює.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, скористайтеся одним з наступних методів, відповідно до вашої ситуації.

Примітка. На OIM може тривати 15 хвилин, щоб синхронізувати зміни пароля облікового запису користувача Office 365. Перш ніж намагатися будь-який з цих методів, зачекайте принаймні 15 хвилин після того, як змінити користувача пароль щоб переконатися, що помилка входу до системи не викликано це очікувана поведінка.

Метод 1: Скидання пароля в SBS 2011 основи замість у службі Office 365

Переконайтеся, що всі зміни пароля, які виготовляються шляхом SBS 2011 Essentials користувачів виконуються тільки на локальний обліковий запис користувача Active Directory. Якщо це не так, є користувача скинути пароль для свого облікового запису користувача локальної служби Active Directory, а потім чекати 15 хвилин для зміни синхронізації служби Office 365.

Примітка. Переконайтеся, що скидання пароля дотримуватися політики паролів Office 365. Останні відомості Office 365 пароль політику перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт
Змінити пароль

Метод 2: Переконайтеся, що інстальовано на OIM і працює правильно на комп'ютері, який працює SBS 2011 Essentials

Якщо на OIM не працює належним чином, перегляньте наступні статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2652021 Office 365 інтеграційний модуль для SBS 2011 Essentials не працює належним чином
Чи можна виявити і усунути проблеми за допомогою цієї статті, повторіть спробу змінення пароля користувача відновлення доступу.

ОБХІДНИЙ ШЛЯХ

Відразу ж відновлення доступу до Office 365, для користувача, виконайте такі дії:
 1. Ввійдіть до порталу (Office 365HTTPS://portal.Office.com) з правами адміністратора а потім скидання пароля користувача. Щоб отримати додаткові відомості про те, як скидання пароля користувача у службі Office 365 див.Скидання пароля користувача.
 2. Мають увійти на порталі Office 365, використовуючи тимчасовий пароль користувача. Після цього треба користувачу змінювати свій пароль, щоб відповідати пароль, який використовується в локальному середовищі.

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про Office 365 інтеграційний модуль для SBS 2011 Essentials див. Інтеграції Office 365 з основ Windows малого бізнесу сервер 2011.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти веб-сайт або в Блакитні Active Directory форуми .

Властивості

Номер статті: 2652040 - Востаннє переглянуто: 13 липня 2014 р. - Редакція: 15.0
Застосовується до:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Azure Active Directory
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Windows Small Business Server 2011 Essentials
 • Office 365 Identity Management
Ключові слова: 
o365 o365a o365p o365e o365m o365022013 kbmt KB2652040 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2652040

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com