Internet Explorer Renegotiates protokol SSL (Secure Sockets Layer) připojení každé dvě minuty.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 265369 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při připojení pomocí relace protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL) s aplikací Microsoft Internet Explorer relace SSL je znovu vyjednáno každé dvě minuty. Nejste obecně vědoma toto chování však může být znatelné Pokud používáte základní ověřování přes připojení SSL. V tomto případě dialogové okno základní ověřování výzvu k zadání pověření každé dvě minuty.

Příčina

V aplikaci Microsoft Internet Explorer v systému Microsoft Windows NT 4.0 interval časového limitu mezipaměti SSL nastavena na renegotiate každé dvě minuty. To vynutí úplnou handshake SSL. SSL klient nebo server spuštění procesu vyjednávání. Tento interval je určeno nejkratší hodnotu časového limitu SSL (buď v klientském počítači nebo na serveru). Internet Explorer má dvě minuty interval, Internet Explorer vynutí vyjednávání relace SSL každých dvou minut bez ohledu na nastavení na serveru.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v počítačích, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Potřebujete-li tento problém odstranit, požádejte o opravu služby technické podpory společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory stornovány, jestliže Microsoft pracovník Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Version     Size   File name   Platform
  -----------------------------------------------------------------
  09/7/2000 4.86.1964.1877 154,384 Schannel.dll Intel (40-bit)
  09/7/2000 4.87.1964.1877 123,664 Schannel.dll Intel (128-bit)
				
Poznámka: Tato oprava vyžaduje aplikaci Internet Explorer 5.01 nebo novější. Pokud dochází k tomuto problému v aplikaci Internet Explorer 5, je třeba upgradovat aplikaci Internet Explorer 5.01 nebo novější před instalací této opravy hotfix. Je nutné znovu také použít tuto opravu hotfix každém upgradu aplikace Internet Explorer.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Toto chování na straně klienta můžete řídit změnou nastavení registru. Jak je popsáno v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base, můžete přidat hodnotu DWORD ClientCacheTime. Tuto hodnotu je třeba přidat v každém klientském počítači:
247658Jak nakonfigurovat server protokol SSL (Secure Sockets Layer) a prvky mezipaměť klienta
Zvýšit hodnotu časového limitu SSL:
 1. Spusťte program Editor registru (Regedt32.exe).
 2. Vyhledejte následující klíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\SecurityProviders\SCHANNEL
 3. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat hodnotu.
 4. Zadejte ClientCacheTime, klepněte na typ dat REG_DWORD a potom klepněte na tlačítko OK.
 5. V poli Údaj zadejte desetinnou hodnotu v milisekundách a potom klepněte na tlačítko OK.
Hodnota kalibraci v milisekundách. Výchozí hodnota je „ 120000"(dvou minut). Klíče nejsou zobrazeny v registru, pokud změnit z výchozí hodnoty. Hodnota hodnotu 0, zakáže ukládání do mezipaměti zabezpečené připojení.

Umístění klíče a hodnoty platí pro všechny verze souboru Schannel.dll. Zachovat interval na zkratka pro lepší správu serveru celkové velikosti mezipaměti Schannel.

Poznámka: Tento problém nenastává v systému Windows 2000 a Microsoft Windows ME.

Vlastnosti

ID článku: 265369 - Poslední aktualizace: 27. ledna 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 95
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows 98 Second Edition
 • Microsoft Windows NT 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbenv kbprb KB265369 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:265369

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com