XADM: Některé otázky a odpovědi týkající se nástroje Exmerge

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 265441 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek obsahuje informace o některé otázky, které potřebujete požádat při spuštění nástroj Exmerge (Exchange Server Mailbox sloučit nástroj) na Microsoft Windows NT Server 4.0 nebo Microsoft Windows 2000 Server. Jsou adresovány na následující otázky:
 • Co jsou podmínky, je třeba splnit Exmerge úspěšně spustit?
 • Jaké jsou možné používá Exmerge?
 • Co je možné provést Exmerge a co je Exmerge nelze provést?
 • Jak I extrahovat všechny pošty z úložiště soukromých informací poškozený a vytvořit nové úložiště soukromých informací s extrahované pošty?
 • Co je výhodou schopností extrahovat pouze konkrétní pošty z úložiště soukromých informací buď datum, předmět nebo název přílohy?
 • Jak lze extrahovat pouze konkrétní pošty z úložiště soukromých informací?
 • Kde lze získat další informace o spuštění Exmerge?

Další informace

Co jsou podmínky I potřebují zahájit Exmerge úspěšně spustit?

 • Je-li spustit nástroj Exmerge vzdáleném počítači Exchange Server. Však musí mít Exchange Server nebo alespoň Exmerge spustit na počítači nainstalován program Administrator Exchange Server.
 • Přihlásit pomocí účtu musí mít oprávnění správce účtu služby na organizaci, webu a konfigurace úrovní Administrator program.
 • Potřebujete disku dostatek místa na jednotce obsahující databáze Priv.edb do pravděpodobně Dvojitá velikost databáze Priv.edb. Tento nárůst dochází, protože ztratíte jedné instance úložiště, které je možnost uložení položky pošty, která je řešena několika příjemcům jako jednu položku pošty s ukazatelů každý příjemce namísto jako položku pošty pro každého příjemce.
 • Potřebujete také dostatek místa na disku pro soubory osobních složek (PST), který vytvoří Exmerge. Ve výchozím nastavení jsou soubory PST vytvořen na jednotce, spusťte Exmerge z, ale můžete zadat soubory PST být vytvořen na jiné jednotce potřeby.
 • Musíte mít správnou verzi Exmerge. Exchange Server 4.0 a 5.0 pomocí Exmerge verze 2.0. Pomocí 5.5 Exchange Server jako z června 2000 Exmerge 3.71.
 • Přidělit dostatek času Exmerge spustit. V závislosti na hardwaru a další aspekty Průměrný čas Exmerge kroku 1 je z 45 minut 1 hodinu každý gigabajt (GB). Pro Exmerge kroku 2 je průměrný čas je od 1 do 2 hodiny pro každý GB.

Co jsou Possible používá z Exmerge?

 • Pomocí ExMerge můžete extrahovat z poškozené soukromých informací úložiště pošty. Exmerge vloží tento pošty do souborů PST můžete importovat do úložiště nepoškozeného soukromých informací.
 • ExMerge můžete použít k vyhledání a odebrání konkrétní e-mailové zprávy z úložiště soukromých informací (například pošta virus).
 • ExMerge můžete použít k migraci uživatelů mezi servery a jiným organizacím zkopírováním uživatelů pošty souborů PST můžete potom importovat do nové organizace nebo webu.
 • Pomocí ExMerge můžete extrahovat pravidla složky.
 • V některých situacích můžete dokonce použít Exmerge jako úroveň cihel zálohovacího agenta, ačkoli Exmerge mít možnost zapisovat data do záložní pásky.

Co je možné Exmerge a co je Exmerge nelze?

 • Sloučí Exmerge pravidla pomocí serveru Exchange Server 5.0 nebo novější, ale klienti musí znovu povolit pravidla po sloučení. Chcete-li znovu povolit pravidla po sloučení, klepnutím zaškrtněte políčko u každého pravidla Průvodce pravidly (v nabídce Nástroje).
 • Exmerge 3.71 nepodporuje Microsoft kalendáře, kontakty, deník, poznámky a úkoly. Exmerge 3.71 podporuje také pravidla složky a zobrazení v Exchange Server 5.0 a novější. (Dřívější verze Exmerge nemusí podporovat všechny položky.)
 • Exmerge 3.71 nepodporuje data Microsoft Schedule+.

Jak do lze extrahovat vše mail z poškození soukromého úložiště informací a vytvářet nové soukromého úložiště informací pomocí extrahované mail?

 1. Vytvořte složku nazvanou Exmerge na ploše počítače Exchange Server.
 2. Kopírování nebo dekomprimovat následující soubory do složky Exmerge: Exmerge.exe a Exmerge.ini Mfc42.dll.
 3. Poklepejte na Exmerge.exe.
 4. Klepněte na tlačítko Two sloučení kroku.
 5. Klepněte na tlačítko Krok 1: Kopírování dat do osobní složky.
 6. Zadejte název počítače Exchange Server.
 7. Klepněte na tlačítko Možnosti.
 8. Klepněte na kartu data a potom klepněte na tlačítko Vybrat uživatele zpráv a složek, přiřazený složky zprávy a zaškrtněte políčka Oprávnění složky. (Klepnutím zaškrtněte políčko Pošta Dumpster je nepovinné.)
 9. Zbývající karty ponechejte výchozí nastavení. Klepněte na tlačítko použít a potom klepněte na tlačítko OK.
 10. Klepněte na Všechny poštovní schránky a potom klepněte na tlačítko Další.
 11. Poznámka: počet poštovních schránek, které jsou vybrány, volného místa a požadované místo na disku a potom klepněte na tlačítko Další.
 12. Je doporučeno ponechat výchozí složku jako C:\Exmergedata; však změnit umístění podle potřeby. Klepněte na tlačítko Další.
 13. Exmerge sloučí poštovních schránek soubory PST.

  Poznámka: Exmerge přestane reagovat (zablokuje se) poštovní schránky, pokud je poštovní schránka sloučit soubor PST příliš poškozen. Klepněte na tlačítko Další poštovní schránky a pokračovat v procesu.
 14. Zastavit úložiště informací.
 15. Odebrání ze složky X:\Exchsrvr\Mdbdata databáze Priv.edb a umístěte do záložní složku databáze Priv.edb. Také odebrat všechny .log a CHK soubory ze složky MDBdata na všech jednotkách a přesunout tyto soubory .log a CHK do záložní složky.

  Důležité: databáze pub.edb není odebrat.
 16. Spustit úložiště informací k vytvoření nové databáze Priv.edb.
 17. Odeslat zkušební zprávu všem příjemcům serveru nebo globálního seznamu adres.
 18. Poklepejte na Exmerge.exe.
 19. Klepněte na tlačítko Two sloučení kroku.
 20. Klepněte na tlačítko Krok 2: sloučit data z osobní složky.
 21. Zadejte název počítače Exchange Server a klepněte na příkaz Možnosti.
 22. Klepněte na kartu data a potom klepnutím zaškrtněte políčka zprávy uživatele a složky, Přiřazený složky zpráv a složek. (Klepnutím zaškrtněte políčko Pošta Dumpster je nepovinné.)
 23. Zbývající karty ponechejte výchozí nastavení. Klepněte na tlačítko použít a potom klepněte na tlačítko OK.
 24. Klepněte na Všechny poštovní schránky a potom klepněte na tlačítko Další.
 25. Ponechte výchozí složky jako C:\Exmergedata a potom klepněte na tlačítko Další.
 26. Pokračovat s hromadné korespondence.
Poznámka: uživatelé souboru složek offline (OST) nutné převést jejich soubor OST souboru PST před tito uživatelé mohou připojit k nové úložiště soukromých informací. Soubory OST jsou specifické pro profil a lze použít pouze s jeden profil. Při umístění poštovní schránky, který odkazuje na změny v důsledku vytváření nové Priv.edb profilu uživatele lze nikdy získat přístup k dané poštovní znovu.

Co je Advantage z schopností extrahovat pouze určitá pošty ze soukromého úložiště informací, oba datum, předmět nebo název přílohy?

 • Tento proces můžete použít k odebrání citlivá data z úložiště soukromých informací, která byla distribuována neúmyslně uživatelem Exchange Server.
 • Tento proces můžete použít k odebrání e-mailové zprávy nebo přílohy souboru napaden virem z úložiště soukromých informací.

Jak lze extrahovat pouze určitá pošty ze soukromého úložiště informací?

 1. Přihlaste se pomocí účtu služby Exchange Server.
 2. Vytvořte složku nazvanou Exmerge na ploše počítače Exchange Server.
 3. Kopírování nebo dekomprimovat následující soubory do složky Exmerge: Exmerge.exe a Exmerge.ini Mfc42.dll.
 4. Poklepejte na Exmerge.exe.
 5. Klepněte na tlačítko Two sloučení kroku.
 6. Klepněte na tlačítko Krok 1: Kopírování dat do osobní složky.
 7. Zadejte název počítače Exchange Server a klepněte na příkaz Možnosti.
 8. Klepněte na kartu data a klepněte na tlačítko zprávy uživatele.
 9. Klepněte na kartu Import procedur a klepněte na tlačítko Uložit archivovat data do cílové (to zkopíruje vybraná data do souborů PST barvy a odstraní data z poštovní schránky Exchange Server).
 10. Klepněte na kartu Podrobnosti zprávy, zadejte předmět zprávy nebo název přílohy, které chcete odebrat a potom klepněte na tlačítko Přidat. Klepněte na tlačítko použít a potom klepněte na tlačítko OK.
 11. Na kartě data můžete také vybrat určité datum nebo rozsah kalendářních dat nebo časů zúžit vyhledávání.

  Poznámka: všechna data a časy ve výchozím nastavení zaškrtnuto.
 12. Klepněte na Všechny poštovní schránky nebo vyberte ohrožený poštovních schránek, pokud jejich identifikaci a klepněte na tlačítko Další.
 13. Pokud je to možné ponechejte výchozí složky jako C:\Exmergedata a potom klepněte na tlačítko Další.

  Poznámka: není doporučeno výchozí složku změnit, ale můžete potřebovat změnit výchozí složku z důvodu omezení volného prostoru.
 14. Exmerge přesune zadaný zprávy do souboru PST.
 15. Po dokončení sloučení otevřete několik schránek Ujistěte se, že zprávy byly odebrány.
Poznámka: vybrané zprávy nejsou odebrány z odpovídající poštovní schránky systému jako bezpečnostní opatření. Musíte ručně odstranit tyto zprávy.

Kde JSEM lze získat další informace o spuštění Exmerge?

Další informace o spuštění Exmerge klepnutím na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
260037XADM: Jak odebrat zprávy z Exchange pomocí nástroje ExMerge
174197XADM: Informace program (Exmerge.exe) Microsoft Exchange Mailbox korespondence

Vlastnosti

ID článku: 265441 - Poslední aktualizace: 28. října 2006 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.0 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB265441 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:265441
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com