Hata iletisi: Windows Media Player ınternet için yapılandırılmış.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 265494 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Önce Windows Media Player'ı çalıştırın ve Ortam Kılavuzu</a0> özelliğini kullanırsanız, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Windows Media Player ınternet için yapılandırılmadı. Ortam Kılavuzu veya Radyo Ayarlayıcısı özelliklerini kullanabilmeniz için ınternet'e bağlanmanız gerekir. ınternet'e bağlanmak için <a0></a0>, ınternet Bağlantı Sihirbazı'nı çalıştırın ve yeniden deneyin.
Bu davranış, bilgisayarınız ınternet'e bağlı veya ınternet'e bağlanmak için yapılandırılmış olsa bile oluşabilir.

Neden

Bu davranışı ınternet Bağlantı Sihirbazı'nı tamamladınız veya yüklediyseniz, Windows Media Player'ın değiştiren bir üçüncü taraf medya yürütücüsü bağlantı durumu Algılanan oluşabilir. .

Çözüm

Bu davranışı gidermek için <a0></a0>, Windows Media Player'nden çıkın ve sonra da ınternet Bağlantı Sihirbazı'nı çalıştırın.

Daha fazla bilgi

ınternet Bağlantı Sihirbazı'nı çalıştırdıktan tamamlanmış ikili değer 00 ' 01 aşağıdaki kayıt defteri anahtarında değiştirilir:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Connection Wizard
NotWindows Media Player 9 Series kullanıyorsanız, aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için <a0></a0>, Araçlar menüsünde Seçenekler ' i tıklatın ve sonra da <a0>(diğer komutları Overrides) ınternet'e Bağlan</a0> onay kutusunu seçin.

Özellikler

Makale numarası: 265494 - Last Review: 27 Ocak 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 4.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Media Player 9 Series for Windows XP
  • Microsoft Windows Media Player 9 Series
  • Microsoft Windows Media Player 8.01
  • Microsoft Windows Media Player 8.01
  • Microsoft Windows Media Player 7.1
  • Microsoft Windows Media Player 7.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbprb KB265494 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:265494

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com